Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de popescu59 »

Am deschis acest topic pentru a va face o marturisire. Sunt hotarit ca incepind de la anul 2013 sa nu mai ma cert cu NIMENEI dar absolut nici un pescar de pe acest minunat site .
Vreau prin rindurile de mai jos sa cer iertare fata de toata lumea cu care m-am contrat pe aici si cu care uneori am ajuns sa ne jignim din motive mai mult sau mai putin reale.
Sa stiti ca nu port si nu voi purta ura nici unui coleg de aici de pe site . Nu vreau sa enumar persoanele care stiu ca ar putea fi suparate pe mine, doar vreau sa ii rog sa ma ierte si sa uite ca au avut un mic conflict verbal cu mine .
Va multumesc si va iubesc pe toti .
Daca si alti colegi doresc sa fie mai buni si sa ierte o pot face aici pe acest topic .

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de gabi1 »

Frumoasa initiativa Nae, felicitari, o viata avem ! :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de florinbrasov »

sarbatori fericite nae .unii pescari te si iubesc pe aici pe la brasov asa ca ai loc de bine oriunde .esti un om deosebit ,dar lasa lumea sa te cunoasca si apoi sa te acuze, ca atunci nu vor avea motiv
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de florinbrasov »

frumoasa amintire
Fişiere ataşate
Picture_257.jpg
Picture_257.jpg (28.82 KiB) Vizualizat de 1438 ori
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Avatar utilizator
mirel petcu
Mesaje: 110
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 0:32

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de mirel petcu »

frumos din partea ta,dar se stie din vechime ca LUPU' SCHIMBA DOAR PARUL ! :lol:
la multi ani si sanatate !

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de iohann »

popescu59 scrie:Am deschis acest topic pentru a va face o marturisire. Sunt hotarit ca incepind de la anul 2013 sa nu mai ma cert cu NIMENEI dar absolut nici un pescar de pe acest minunat site .
Vreau prin rindurile de mai jos sa cer iertare fata de toata lumea cu care m-am contrat pe aici si cu care uneori am ajuns sa ne jignim din motive mai mult sau mai putin reale.
Sa stiti ca nu port si nu voi purta ura nici unui coleg de aici de pe site . Nu vreau sa enumar persoanele care stiu ca ar putea fi suparate pe mine, doar vreau sa ii rog sa ma ierte si sa uite ca au avut un mic conflict verbal cu mine .
Va multumesc si va iubesc pe toti .
Daca si alti colegi doresc sa fie mai buni si sa ierte o pot face aici pe acest topic .
si noi te iubim :wink:
SARBATORI FERICITE SI SA NE VEDEM PRIETENI SI CONCURENTI,IN PASIUNEA NOASTRA COMUNA :D

Avatar utilizator
Lucian Mustățea
Mesaje: 318
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brașov

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de Lucian Mustățea »

Au mai rămas patru zile în care poți face polemici pe acest forum, după cele spuse!!! glumeam desigur. Sper să reușești să faci ce ți-ai propus, uneori nu poți trece cu vederea anumite lucruri, care-ți aduc pierderi. Ți -am citit mesajul pe care l-ai postat vis-a-vis de țeapa cu senzorii Prologic, dreptatea a fost de partea ta. Cu respact, Lucian!!!
Nume utilizator schimbat din lucfish

Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de Neacsu Mircea »

SARBATORI FERICITE
Vice Campion National 2014

Remus Munteanu
Mesaje: 195
Membru din: Lun Mai 17, 2010 8:19

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de Remus Munteanu »

Pai si noi ce ne facem,Nae,fara tine toata iarna? :cry:
Speram sa nu se ''spovedeasca'' si myagi :lol:
...Aaaa ...da' poate apare celalalt Popescu...nebunu' de la federatie.. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de popescu59 »

FRATILOR facem converstie in termeni decenti fara jigniri sau mai stiu eu ce . Cum sa va lipsesc eu de placerea de a mai citi cite o timpenie de-a mea. :lol: :lol:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”