Informatii Lacul Bunget 2 ?

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ovidiu Bunea
Mesaje: 347
Membru din: Mie Iul 16, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Titu, Dambovita
Contact:

Informatii Lacul Bunget 2 ?

Mesaj de Ovidiu Bunea »

Salut,

Ce se mai aude despre aceasta locatie ? Pe facebook am observat ca pescarii vin si prind frumos acolo. Daca ati 'vizitat' balta de curand, dati-mi va rog cateva detalii privind momelile, locurile bune, etc, intrucat as vrea sa programez o partida acolo(balta este destul de apropiata ca si distanta de orasul unde locuiesc).

Multumesc anticipat :)
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

Avatar utilizator
Ovidiu Bunea
Mesaje: 347
Membru din: Mie Iul 16, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Titu, Dambovita
Contact:

Re: Informatii Lacul Bunget 2 ?

Mesaj de Ovidiu Bunea »

Nimeni ? Maine mi-am programat partida de pescuit pe 24h exclusiv C&R, as aprecia ajutorul vostru :D
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Informatii Lacul Bunget 2 ?

Mesaj de gabi1 »

Intră pe fb. cică moare peștele de bătrîn și nu are cine sa-l prindă.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

cosmin mox
Mesaje: 19
Membru din: Vin Apr 15, 2016 11:37
Puncte: 0
Localitate: Titu

Re: Informatii Lacul Bunget 2 ?

Mesaj de cosmin mox »

gabi1 scrie:Intră pe fb. cică moare peștele de bătrîn și nu are cine sa-l prindă.
Iar ai prins viteza?

Avatar utilizator
Ovidiu Bunea
Mesaje: 347
Membru din: Mie Iul 16, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Titu, Dambovita
Contact:

Mesaj de Ovidiu Bunea »

De ce trebuie sa fi sarcastic gabi1 ? Eu doar am adresat o intrebare :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re:

Mesaj de gabi1 »

ethicalhack scrie:De ce trebuie sa fi sarcastic gabi1 ? Eu doar am adresat o intrebare :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Nu sunt sarcastic, doar că regiile astea sunt răsuflate...tu umbli cu cursa de șoareci după șobolani.
ethicalhack scrie:Salut,

Pe facebook am observat ca pescarii vin si prind frumos acolo. (balta este destul de apropiata ca si distanta de orasul unde locuiesc).

Multumesc anticipat :)
Dacă pe fb ai primit referințe grozave și locuiești în apropiere, cine te oprește să mergi pe baltă să te informezi :roll: Vorba scoțianului "fără intermediari"!!! :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Ovidiu Bunea
Mesaje: 347
Membru din: Mie Iul 16, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Titu, Dambovita
Contact:

Re: Informatii Lacul Bunget 2 ?

Mesaj de Ovidiu Bunea »

Sunt incepator la carp, am pana acum doar o singura partida pe Hermes.Credeam ca exista alti pescari pe aici care au fost in locatia amintita de mine.In plus, astazi mi-am programat partida si o sa ma conving singur daca merita :)
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

crispana
Mesaje: 5
Membru din: Lun Noi 16, 2015 22:19

Re: Informatii Lacul Bunget 2 ?

Mesaj de crispana »

Merg des pe aceasta balta este o balta super din punctul meu de vedere.
Cele mai bune rezultate le-am avut la pontoane 11 si 7 dar am prins foarte bine si la casuta 4 si 5.
Am pescuit cu plastice si solubile deoarece am avut partide scurte pana in 36 de ore.Foloseste ace mici si fire subtiri la forfac.FOLOSESTE MARKERUL INDIFERENT PE CE LOC PESCUIESTI.Daca mai vrei informatii vb in privat nu vreau sa para reclama.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”