ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Cristi Y »

tare rau aia cu " PRESEDINTE - TRANSLATION " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

de unde ai dat copy-paste balamuc la articolul postat pe siteul hazanalei ??? :lol: :lol: :lol: :lol:

mai corect era sa inchei articolul cu " PRESEDINTE TRAITOR " :lol: :lol: :lol: :lol: , baga un TRASLATION sa vezi ce inseamna , sau suna un prieten sau baga un fifty-fifty :lol: :lol: :lol: :lol:

lasa , nu te enerva , bea un pahar de SWEETWATER ca-ti trece :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de miyagi »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Urban culture.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Val »

Am zis ca nu mai scriu despre actualul conflict si ma tin de cuvint . Este o chestie veche .
O singura observatie am .... vad ca d-l Oana a justificat deja cei 25 miii de eur ... ceva deplasari , diurne , protocoale , chestii marunte nesemnificative ... De banii astia iti iei yacht la Mamaia si spargi o vara tot ce misca . Ce cantina , ce hotel 2 stele , ce deplasare cu trenul cum spune legea ca merge la un functionar public ... Scuze !
Nu are legatura cu conflictul , dar ma gandeam la tzarusii aia si banda de ii tot calculeaza doamnul Oana de vreo 4 ani si nu i-au iesit niciodata ... vreo 1000 lei .... bacsis pesemne acceptat la onor AGVPS ... Cred ca asa s-a justificat si prezenta d-lui in slapi pe acolo prin poze .... cred ca este prins in bugetul asta de protocoale nesimtzite pe banii pescarilor !
In rest , Hristos a inviat , ca e Saptamina luminata !

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de cornelserbu »

@ cornel.s

potoleste-te...iar te paste un pamflet ! :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de miyagi »

Ok, da` lasa-ma macar sa rad :D
Urban culture.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Vladut Mateianu »

Val scrie: Nu are legatura cu conflictul , dar ma gandeam la tzarusii aia si banda de ii tot calculeaza doamnul Oana de vreo 4 ani si nu i-au iesit niciodata ... vreo 1000 lei ... !
Val, nu te hazarda in afirmatii... :oops: Treaba cu "tarusii" a fost una dintre cele mai urate "intamplari" din carpfishingul modern, de la birou de la tine nu ai cum sa vezi multe.... :wink: Nu mai dezvolt , dar nu uita de ce a fost creat Apcr-ul...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de oanavictor »

este foarte greu de inteles la mintea lui faptul ca vladeanu ,stanila si raposatu au furat banii pescarilor iar agvps a amestecat niste bani cuveniti organizatorului intr-un buget total unde li sa pierdut urma .
banii de tarusi si banda erau ai pescarilor stransi din taxa de participare iar banii pentru campionatul mondial a fost jmekeria agvps-ului in relatia cu domnul carstocea .....in loc sa cheltuie ei a cheltuit rig service ........iar ca sa dezvolt putin mai mult pot spune ca numai in timpul amenajarii de la corbu bentu ,selaru ,orhei si cristi rudeanu au fost de peste 20 ori la corbu ........orhei si rudeanu au mers pe banii lor iar agvps-ul cred ca au decontat cheltuielile ,in timpul cn mugurel a venit de trei ori cu cheltuieli decontate ,in timpul cm bentu ,mugurel si selaru au venit cu cheltuieli decontate cel putin o saptamana .
repet ,eu nu consider ca banii stransi la cm se cuveneau pescarilor dar stiu sigur ca banii de tarusi erau ai pescarilor .
in rest un om batran si sarac ,om care nu a avut bani de pantofi dar sia cumparat slapi avand picioarele umflate ,om ce a luat painea de la gura copiilor pentru a vedea un campionat mondial in romania .......om ce a platit din banii proprii si personali absolut toate cheltuielile ,om ce conduce un club de pescuit de 10 ani din resurse proprii si personale ,om ce a pus balta la dispozitie gratuit pentru mai multe editii de cn dar si pentru destule concursuri caritabile renuntand de bunavoie la incasarile din acele zile de vara in favoarea pescuitului de competitie .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Val »

Imi pare rau de batrinetile tale la fel ca de ale mele ...

dar justificarea asta de gen ... astia sunt OK ca isi bat joc de banii pescarilor romani sau straini , cotizanti ! .Ce scuze si smecherii mai inveteaza , doar pentru ca sunt AGVPS si sunt undeva intangibili asta versus fostul APCR care a asigurat mereu finantarea loturlor ... la fel ca ... ca AGVPS in ultima vreme ( SIC ! ) :twisted: :twisted: :twisted:
imi pare o impietate ! D-te justifici prin diurne si spritzuri , de ce nu au mai ramas bani la lot ... Pai decit asa .... mai bine lipsa . 25 mii de EUR e greu sa cheltui si daca mergi in haita ....
Repet .... e o greseala pe care d-ta o sustii si incurajezi genul ... ipocrit !
Scuze , dar scriu strict pe un domeniu vechi , restul ..fie ce o fi ..

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de oanavictor »

din pacate acest impostor iresponsabil posteaza pe un subiect foarte arzator in aceasta clipa .
posteaza ca sa abata atentia stiind destul de bine ca topicul se numeste ANULARE CAMPIONAT MONDIAL ,luand apararea celui care se straduieste din rasputeri sa blocheze DESFASURAREA IN ROMANIA A CAMPIONATULUI MONDIAL DE CRAP 2014 ,uitand ca este roman ,el fiind cel ce a redactat toate plangerile la cips ale federatiei ,el fiind cel ce a tradat din interiorul agvps uitand ca este vanator in cadrul agvps prin asociatia VULTURUL si membru federal prin asociatia vladeanu .

Ei bine ....informatiile de ultima ora ne anunta ca popescu sprijit neconditionat de cei 2 impostori tradatori au reusit sa faca acest lucru .CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP 2014 SE VA DESFASURA IN ALTA TARA IN PROPORTIE DE 100%100....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Detalii despre ce sa intamplat astazi la mts cu popescu in rolul principal maine dimineata la prima ora
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de cornelserbu »

mda...s-a reusit iar fu.terea legala a pescarilor...nimic nou !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”