Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Mugurel A.
Mesaje: 74
Membru din: Joi Noi 07, 2013 20:29

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de Mugurel A. »

freespirit scrie:Daca asteptam sa se tina de cuvant(sau sa nu uite) toate persoanele cu care am stabilit ceva...ar fi asteptat si nepotii mei...
Nu am uitat de solicitare insa credeam ca am fost destul de clar . Era mult mai simplu sa dai curs invitatiei de trece pe la magazin pentru a discuta cu modelele de saltea in fata .
Problema este ca doresti sa faci un tuning unui model pentru care nu exista piese , asta desi exista modelul gata modificat iar costurile modificarii ar depasi probabil pretul noului model .
Daca cei de la Anaconda vor produce astfel de picioare suplimentare (desi nu apar pe 2016 )
le vom lista pe magazin .
Toate bune

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de freespirit »

Insistenta mea mai avea un substrat, ma rog, prea subtil pentru taietorii de "vorbe" la caini... :lol: ...in primul rand, stiind ca Anaconda are o gama larga de produse si accesorii, speram ca la inistenta mea sa mai apara si alti doritori, pentru diverse accesorii, in asa fel incat sa se poata transmite catre producator unele cereri, mai ales ca se pot confectiona in asa fel incat sa fie si compatibile cu marea majoritate a produselor, indiferent de producator, cu adaptoare, dar pot face aceasta recomandare direct, si altora, doar ca imi placeau produsele Anaconda, si sper, in continuare, sa apara si alte idei...
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de freespirit »

De ajuns, mai greu, cu tot cu salteaua respectiva.
Si nu prea vad de ce sa vin cu ea, din moment ce ati avut sau aveti inca si modelul nou, poate si pe cel vechi in magazin, oricum, stiti despre ce e vorba. Daca ideea era sa vad la magazin cu salteaua ce model de picior s-ar potrivi, se poate face proba si cu modelul nou de saltea din magazin
Din cand in cand e bine sa mai reamintesc, pentru orice eventualitat...:)
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Mugurel A.
Mesaje: 74
Membru din: Joi Noi 07, 2013 20:29

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de Mugurel A. »

freespirit scrie:De ajuns, mai greu, cu tot cu salteaua respectiva.
Si nu prea vad de ce sa vin cu ea, din moment ce ati avut sau aveti inca si modelul nou, poate si pe cel vechi in magazin, oricum, stiti despre ce e vorba. Daca ideea era sa vad la magazin cu salteaua ce model de picior s-ar potrivi, se poate face proba si cu modelul nou de saltea din magazin
Din cand in cand e bine sa mai reamintesc, pentru orice eventualitat...:)
V-am rugat sa veniti la magazin pentru ca la acea data ambele modele de saltea erau pe stoc , inclusiv modelele de picioare suplimentare de la Anaconda pentru pat , le desfaceam pe amandoua si vedeam ce posibilitati exista .
Modelul pe care- l aveti dumneavoastra nu se mai fabrica si prin urmare nu cred ca cei de la Anaconda vor scoate picioare suplimentare pentru un model iesit din fabricatie .
Toate bune

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de gabi1 »

Mugurel A. scrie: V-am rugat sa veniti la magazin pentru ca la acea data ambele modele de saltea erau pe stoc , inclusiv modelele de picioare suplimentare de la Anaconda pentru pat , le desfaceam pe amandoua si vedeam ce posibilitati exista .
freespirit scrie:De ajuns, mai greu, cu tot cu salteaua respectiva.
E ca în aia cu "muntele și Mahomed"! :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de freespirit »

Mugurel A. scrie:
freespirit scrie:De ajuns, mai greu, cu tot cu salteaua respectiva.
Si nu prea vad de ce sa vin cu ea, din moment ce ati avut sau aveti inca si modelul nou, poate si pe cel vechi in magazin, oricum, stiti despre ce e vorba. Daca ideea era sa vad la magazin cu salteaua ce model de picior s-ar potrivi, se poate face proba si cu modelul nou de saltea din magazin
Din cand in cand e bine sa mai reamintesc, pentru orice eventualitat...:)
V-am rugat sa veniti la magazin pentru ca la acea data ambele modele de saltea erau pe stoc , inclusiv modelele de picioare suplimentare de la Anaconda pentru pat , le desfaceam pe amandoua si vedeam ce posibilitati exista .
Modelul pe care- l aveti dumneavoastra nu se mai fabrica si prin urmare nu cred ca cei de la Anaconda vor scoate picioare suplimentare pentru un model iesit din fabricatie .
Toate bune
Multumesc.
Tocmai, daca aveati ambele modele in stoc(se putea vreifica daca se potrivesc sau nu cu picioarele si saltelele din magazin), de ce mai trebuia sa car ditamai "geamantanul" de saltea...:)
P.S. Nu vorbeam strict despre picioare pentru modelul meu de saltea, ci de picioare universale, pentru orice saltea, in plus, de picioare de schimb pentru modelul nou de saltea... :wink:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Mugurel A.
Mesaje: 74
Membru din: Joi Noi 07, 2013 20:29

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de Mugurel A. »

,, Nu vorbeam strict despre picioare pentru modelul meu de saltea, ci de picioare universale, pentru orice saltea, in plus, de picioare de schimb pentru modelul nou de saltea... :wink: ''


Ok , am inteles .
Daca cei de la Anaconda sau de la alta firma cu care colaboram vor produce picioare suplimentare pentru saltelele de primire va vom anunta si le veti putea gasi in magazin .
Toate bune

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de freespirit »

Mugurel A. scrie:,, Nu vorbeam strict despre picioare pentru modelul meu de saltea, ci de picioare universale, pentru orice saltea, in plus, de picioare de schimb pentru modelul nou de saltea... :wink: ''


Ok , am inteles .
Daca cei de la Anaconda sau de la alta firma cu care colaboram vor produce picioare suplimentare pentru saltelele de primire va vom anunta si le veti putea gasi in magazin .
Toate bune
Multumesc, speram sa fie tot de la Anaconda, mai ales ca
piese de schimb pentru modelul nou de Jungle Stretcher, cu 6 picioare, tinand cont ca am mai vazut si alte produse de la Anaconda care sunt compatibile cu o mare varietate de echipamente, pe asta ma bazez cu speranta mea...:)
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de gabi1 »

Fir-ar al dracului de picioare! Ce susținătoare de efort folosești de n-ai obosit?! :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

cosmin mox
Mesaje: 19
Membru din: Vin Apr 15, 2016 11:37
Puncte: 0
Localitate: Titu

Re: Saltea Anaconda Jungle Stretcher-accesorii

Mesaj de cosmin mox »

gabi1 scrie:Fir-ar al dracului de picioare! Ce susținătoare de efort folosești de n-ai obosit?! :lol: :lol:
Iar ți s-a făcut parul de coasa?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”