Mesaj
de Bogdan Dragan »
Rog pe cei inscrisi sa inceapa sa-si achite avansul. Doar avansul garanteza locul. Multumesc!
Lista inscrieri:
Sector A:
1. Plopeanu Razvan - Verbuncu Adrian - achitat avans
2. Freedom Carp Team-Razvan Visinescu-Stefan Andrei - achitat avans
3. Paun Ionut + parteneri - achitat avans
4. Luchian Andrei - Alexandru Carstea
Sector B:
1. Stoica Dragos + parteneri - achitat avans
2. Durdoi damian, Dinu andrei, Voicescu Razvan - achitat integral
3. Club Tomis Carp :Nitu Teodor Stefan+Vasilescu Mircea+Olteanu Ionut - achitat avans
4. Club Tomis Carp - Enache Iulian + Dan Ionut + Vezitiu Dragos - achitat avans
5. Florian Chiran (Tere) - achitat avans
6. Mihalache Ionut-Mihai Stoica-Anton Adrian
7. Beccarp Team - Razvan Negru + parteneri - achitat avans
8. George Live
9. Guilescu Alin + parteneri - achitat avans
10. Dorin Maiereanu+parteneri - achitat avans
11. Zugravu Doru - achitat avans
12. Marian Neagu - parteneri - achitat avans
13. Mirel Steflea, Dan Tanase , Cosmin Laiuc
14. Magic Carp Team - Gioni Dragan,Marius Pop,Arestide Cati - achitat avans
15. Dan Badarcea
16. Cristi Ercuta + Marius Sava - achitat integral
17. Navitas - Stefan Avram - achitat integral
18. X-treme Baits -Marian Constantin
19. Alex Moso Nicu Fieraru Alin Geonea
20. Mircea Samoilescu + partener
21. Energy 4 - achitat avans
22. Dan Marinescu, Edward Grigore - achitat avans
23. Echipa Equinox Carp Team: Robert Anisoiu-Gelu Andrei-Titel Sandru - achitat avans
24. Metrosenzor Team : Nicolaescu Petrica, Chiru Iulian si Ionut Nica - achitat avans
25. Aranghel Florin , Relu Popa - achitat integral
26. Senzor Team - George Slave & Visan Adrian - achitat integral
27. George Niculescu + Denis Panca
28. ABBARA-Razvan Manitiu+Petcu Florin - achitat integral
29. Xtreme Baits - Stefan Babita - achitat integral
30. Valentin Frangulea+parteneri - achitat avans
31. Cristian Brebu +Adrian Mihalache - achitat avans
32. Paraschiv Georgian - achitat avans
Sector C:
1. Dani Dan
2. Genes-Dan David
3. Razvan Niculescu + Ionita Nicu Zetec
4. Lepadatu Ciprian + Adi Cristian
5. Maty
6. Cip Costin+Florin Gherghe
7. Mitzu Dumitrache + Sebi Stefanescu
8. Fair Play - Dorin Delca + Parteneri - achitat avans
9. Istrate Alex - achitat avans
10. Abbara Team - Pate Florin - Neacsu Mircea
11. Energy 1
12. Energy 2
13. Energy 3
14. MILASEVITZ MARIUS + BADEA RADU+MARINESCU RAZVAN
15. Tntbaist -Florian Serban+parteneri
16. CCC Corbu - Florin Carstocea + parteneri - achitat integral
17. CCC Corbu - Titi Babus - achitat integral