Avand in vedere ca cele 25 de locuri disponibile pe fiecare sector s-au ocupat o sa dam drumul la inscrieri prin achitarea avansurilor. Rog pe cei inscrisi sa inceapa sa-si achite avansul. Doar avansul garanteza locul. Multumesc!
Sector A
Avans achitat:
1. Oltenia Fishing 1 -Irimia Florin - Mateescu Cătălin - Dan Avram
2. Durdoi Damian ; Dinu Andrei - Lazar Ovidiu
3. CS Tomis Carp - Nițu Teodor Ştefan - Marius Sârbu
4. Carp United 1 - Marius Barbu - Silviu Florescu - Marius Largeanu
5. Mircea Mehedint - Tanase Alex - Francu Bogdan
6. Carp United 2 - Culita
7. Carping Club- Daniel Ene
8. Drăguloiu Alex - Gheorghiță Daniel - Adrian R
9. Cretu Cristian - Zangolea Cristi
10. Razvan Niculescu
Lista intentie:
1. Green Lake - Petre Iulian
2. Carp Fishing MC 1 - Alex Istrate
3. Enjoy Fishing 1
4. WLC Carp 1 - Madalin Dirla
5. CEREALS4FISHING -Fernoga Marian
6. Inita carp team- Gabi Iliescu, Cristi Zamfir
7. Hook 1
8. Green Lake-Ionut Cosmescu ; Dan Stoica
9. WLC Carp 2 – Dragos Sinca
10. Fair Play 1
11. The One 1
12. The One 2
13. APS 1
14. WLC Carp – Ionut Nica
15. George Ilinca
16. X- treme Baits 3 - Stefan Babita ; Marian Beizadea ; Mihai Voicu
17. Andu Dascalescu
18. CS Tomis Carp : Vasilescu Mircea ; Levent ; Urziceanu
19. Dan Ungureanu
20. CARP TEAM DD SUPERATACK
Sector B
Avans achitat:
1. Emil Paul Tanasescu + parteneri
2. Equinox Carp Team: Robert Anisoiu - Gelu Andrei - Titel Sandru
3. Remix Fishing Team 2 - Drobota Remus
4. CS Tomis Carp - Iulian Andronache + parteneri
5. Dragos Stoica - Silvian Dumitrescu - Voicila Adrian
6. Respect Fishing - Maxineanu Aurel - Cernica Cristinel - Chivoiu Traian
7. CTC-Sava Cosmin+parteneri
8. Adi Forest
9. Alexandrov Ali
10.Tomy Baits - Vasilescu Tomita - Herovic giorgiani - Florin Sandutto
11. Green Lake- Sebastian Andone, Dorel Misir, Alexandru Cucuianu
Lista intentie:
1. Oltenia Fishing 2
2. Green Lake - Alexandru Mihai ; Păunescu Tudor ; Mihnea Buzatu
3. Freedom Carp Team - Andrei Stefan ; Razvan Visinescu ; Raclaru Gabriel
4. Enjoy Fishing 2
5. Daniel Constantinescu
6. Guilescu Alin
7. Dacic Carp Club -Andrei Serban
8. Hook 2
9. Fair Play 2
10. Carp Fishing MC 2
11. Claudiu Costache
12. Paraschiv Georgian Robert
13. Radu Mihai ; Ciobanu Cristian
14. X- treme Baits 2 -Horia Cotler ; Gaby Raducanu ; Ionut Nuta
15. Chiru Mitus
16. Bucovina Carp Club1
17. CS TOMIS CARP Mihalache Ionut + parteneri
18. Radu Zamfirescu+ Cip Costin
19. Dan Marinescu + Edward Grigore
20. Magic Carp
21. FYA CARP TEAM- Mancas Robert, Arcip Emanuel, Ureche Ioan
22. Iasi Fishing Team
23. FG Baits
24. Dudi Bait - Marian Neagu si Bobirica George Cristian
Sector C
Avans achitat:
1. Maiereanu Dorin +parteneri
2. CCC Corbu - Florin Carstocea
3. Trustikovo Lake Team 1 Bulgaria
4. Trustikovo Lake Team 2 Bulgaria
5. Carpit Bulgaria
6. Mircea Samoilescu +parteneri
7. Remix Fishing Team 1 - Adrian Toader - Razvan Cimpeanu
8. Abbara 1
Lista intentie:
1. Oltenia Fishing 3
2. Enjoy Fishing 3
3. Bogdan Ungureanu
4. Dan Andrei
5. Florian Chiran ; Gliganeanu Mihai
6. Fair Play 3
7. Georgescu Nicu ; Pate Florin
8. Dutu Mihai +parteneri
9. Aquaventura Carp Team - Mocanu Raul
10. Iulian Ciripoi + parteneri
11. Adrian Zarguzon
12. WLC Carp 4 - Florin Vizitiu
13. X-treme Baits 1 -Marian Constantin ; Marius Pop ; Razvan Starcu
14. Bucovina Carp Club2
15. Milasevitz Marius +partener
16. Titi Babus
17. Gheorghe Stefan ; Batica Ciprian ; Ratunzeanu Ionut
18. Boicu Ionuț ; Constantin Dănuț
Avand in vedere ca cele 25 de locuri disponibile pe fiecare sector s-au ocupat o sa dam drumul la inscrieri prin achitarea avansurilor. Rog pe cei inscrisi sa inceapa sa-si achite avansul. Doar avansul garanteza locul. Multumesc!
Sector A
Avans achitat:
1. Oltenia Fishing 1 -Irimia Florin - Mateescu Cătălin - Dan Avram
2. Durdoi Damian ; Dinu Andrei - Lazar Ovidiu
3. CS Tomis Carp - Nițu Teodor Ştefan - Marius Sârbu
4. Carp United 1 - Marius Barbu - Silviu Florescu - Marius Largeanu
5. Mircea Mehedint - Tanase Alex - Francu Bogdan
6. Carp United 2 - Culita
7. Carping Club- Daniel Ene
8. Drăguloiu Alex - Gheorghiță Daniel - Adrian R
9. Cretu Cristian - Zangolea Cristi
10. Razvan Niculescu
11. The One 1
12. The One 2
13. Enjoy Fishing 1
Lista intentie:
1. Green Lake - Petre Iulian
2. Carp Fishing MC 1 - Alex Istrate
3. Enjoy Fishing 1
4. WLC Carp 1 - Madalin Dirla
5. CEREALS4FISHING -Fernoga Marian
6. Inita carp team- Gabi Iliescu, Cristi Zamfir
7. Hook 1
8. Green Lake-Ionut Cosmescu ; Dan Stoica
9. WLC Carp 2 – Dragos Sinca
10. Fair Play 1
11. The One 1
12. The One 2
13. APS 1
14. WLC Carp – Ionut Nica
15. George Ilinca
16. X- treme Baits 3 - Stefan Babita ; Marian Beizadea ; Mihai Voicu
17. Andu Dascalescu
18. CS Tomis Carp : Vasilescu Mircea ; Levent ; Urziceanu
19. Dan Ungureanu
20. CARP TEAM DD SUPERATACK
Sector B
Avans achitat:
1. Emil Paul Tanasescu + parteneri
2. Equinox Carp Team: Robert Anisoiu - Gelu Andrei - Titel Sandru
3. Remix Fishing Team 2 - Drobota Remus
4. CS Tomis Carp - Iulian Andronache + parteneri
5. Dragos Stoica - Silvian Dumitrescu - Voicila Adrian
6. Respect Fishing - Maxineanu Aurel - Cernica Cristinel - Chivoiu Traian
7. CTC-Sava Cosmin+parteneri
8. Adi Forest
9. Alexandrov Ali
10.Tomy Baits - Vasilescu Tomita - Herovic giorgiani - Florin Sandutto
11. Green Lake- Sebastian Andone, Dorel Misir, Alexandru Cucuianu
12. Jugaru Cristian, Mitus Chiru si Cerchez Daniel
13. Enjoy Fishing 2
14. The One 3
Lista intentie:
1. Oltenia Fishing 2
2. Green Lake - Alexandru Mihai ; Păunescu Tudor ; Mihnea Buzatu
3. Freedom Carp Team - Andrei Stefan ; Razvan Visinescu ; Raclaru Gabriel
4. Enjoy Fishing 2
5. Daniel Constantinescu
6. Guilescu Alin
7. Dacic Carp Club -Andrei Serban
8. Hook 2
9. Fair Play 2
10. Carp Fishing MC 2
11. Claudiu Costache
12. Paraschiv Georgian Robert
13. Radu Mihai ; Ciobanu Cristian
14. X- treme Baits 2 -Horia Cotler ; Gaby Raducanu ; Ionut Nuta
15. Bucovina Carp Club1
16. CS TOMIS CARP Mihalache Ionut + parteneri
17. Radu Zamfirescu+ Cip Costin
18. Dan Marinescu + Edward Grigore
19. Magic Carp
20. FYA CARP TEAM- Mancas Robert, Arcip Emanuel, Ureche Ioan
21. Iasi Fishing Team
22. FG Baits
23. Dudi Bait - Marian Neagu si Bobirica George Cristian
Sector C
Avans achitat:
1. Maiereanu Dorin +parteneri
2. CCC Corbu - Florin Carstocea
3. Trustikovo Lake Team 1 Bulgaria
4. Trustikovo Lake Team 2 Bulgaria
5. Carpit Bulgaria
6. Mircea Samoilescu +parteneri
7. Remix Fishing Team 1 - Adrian Toader - Razvan Cimpeanu
8. Abbara 1
9. Iulian Ciripoi + parteneri
10. Enjoy Fishing 3
Lista intentie:
1. Oltenia Fishing 3
2. Enjoy Fishing 3
3. Bogdan Ungureanu
4. Dan Andrei
5. Florian Chiran ; Gliganeanu Mihai
6. Fair Play 3
7. Georgescu Nicu ; Pate Florin
8. Dutu Mihai +parteneri
9. Aquaventura Carp Team - Mocanu Raul
10. Adrian Zarguzon
11. WLC Carp 4 - Florin Vizitiu
12. X-treme Baits 1 -Marian Constantin ; Marius Pop ; Razvan Starcu
13. Bucovina Carp Club2
14. Milasevitz Marius +partener
15. Titi Babus
16. Gheorghe Stefan ; Batica Ciprian ; Ratunzeanu Ionut
17. Boicu Ionuț ; Constantin Dănuț
18.Sticky Baits Team :Cristi Andrei,Liviu Andrei si Cristi Brebu
19. WLC - Ovidiu Sidor si Alin Jantea
Avand in vedere ca cele 25 de locuri disponibile pe fiecare sector s-au ocupat o sa dam drumul la inscrieri prin achitarea avansurilor. Rog pe cei inscrisi sa inceapa sa-si achite avansul. Doar avansul garanteza locul. Multumesc!
Sector A
Avans achitat:
1. Oltenia Fishing 1 -Irimia Florin - Mateescu Cătălin - Dan Avram
2. Durdoi Damian ; Dinu Andrei - Lazar Ovidiu
3. CS Tomis Carp - Nițu Teodor Ştefan - Marius Sârbu
4. Carp United 1 - Marius Barbu - Silviu Florescu - Marius Largeanu
5. Mircea Mehedint - Tanase Alex - Francu Bogdan
6. Carp United 2 - Culita
7. Carping Club- Daniel Ene
8. Drăguloiu Alex - Gheorghiță Daniel - Adrian R
9. Cretu Cristian - Zangolea Cristi
10. Razvan Niculescu
11. The One 1
12. The One 2
13. Enjoy Fishing 1
Lista intentie:
1. Green Lake - Petre Iulian
2. Carp Fishing MC 1 - Alex Istrate
3. WLC Carp 1 - Madalin Dirla
4. CEREALS4FISHING -Fernoga Marian
5. Inita carp team- Gabi Iliescu, Cristi Zamfir
6. Hook 1
7. Green Lake-Ionut Cosmescu ; Dan Stoica
8. WLC Carp 2 – Dragos Sinca
9. Fair Play 1
10. APS 1
11. WLC Carp – Ionut Nica
12. George Ilinca
13. X- treme Baits 3 - Stefan Babita ; Marian Beizadea ; Mihai Voicu
14. Andu Dascalescu
15. CS Tomis Carp : Vasilescu Mircea ; Levent ; Urziceanu
16. Dan Ungureanu
17. CARP TEAM DD SUPERATACK
Sector B
Avans achitat:
1. Emil Paul Tanasescu + parteneri
2. Equinox Carp Team: Robert Anisoiu - Gelu Andrei - Titel Sandru
3. Remix Fishing Team 2 - Drobota Remus
4. CS Tomis Carp - Iulian Andronache + parteneri
5. Dragos Stoica - Silvian Dumitrescu - Voicila Adrian
6. Respect Fishing - Maxineanu Aurel - Cernica Cristinel - Chivoiu Traian
7. CTC-Sava Cosmin+parteneri
8. Adi Forest
9. Alexandrov Ali
10.Tomy Baits - Vasilescu Tomita - Herovic giorgiani - Florin Sandutto
11. Green Lake- Sebastian Andone, Dorel Misir, Alexandru Cucuianu
12. Jugaru Cristian, Mitus Chiru si Cerchez Daniel
13. Enjoy Fishing 2
14. The One 3
Lista intentie:
1. Oltenia Fishing 2
2. Green Lake - Alexandru Mihai ; Păunescu Tudor ; Mihnea Buzatu
3. Freedom Carp Team - Andrei Stefan ; Razvan Visinescu ; Raclaru Gabriel
4. Daniel Constantinescu
5. Guilescu Alin
6. Dacic Carp Club -Andrei Serban
7. Hook 2
8. Fair Play 2
9. Carp Fishing MC 2
10. Claudiu Costache
11. Paraschiv Georgian Robert
12. Radu Mihai ; Ciobanu Cristian
13. X- treme Baits 2 -Horia Cotler ; Gaby Raducanu ; Ionut Nuta
14. Bucovina Carp Club1
15. CS TOMIS CARP Mihalache Ionut + parteneri
16. Radu Zamfirescu+ Cip Costin
17. Dan Marinescu + Edward Grigore
18. Magic Carp
19. FYA CARP TEAM- Mancas Robert, Arcip Emanuel, Ureche Ioan
20. Iasi Fishing Team
21. FG Baits
22. Dudi Bait - Marian Neagu si Bobirica George Cristian
Sector C
Avans achitat:
1. Maiereanu Dorin +parteneri
2. CCC Corbu - Florin Carstocea
3. Trustikovo Lake Team 1 Bulgaria
4. Trustikovo Lake Team 2 Bulgaria
5. Carpit Bulgaria
6. Mircea Samoilescu +parteneri
7. Remix Fishing Team 1 - Adrian Toader - Razvan Cimpeanu
8. Abbara 1
9. Iulian Ciripoi + parteneri
10. Enjoy Fishing 3
11. Florian Chiran - Gliganeanu Mihai
Lista intentie:
1. Oltenia Fishing 3
2. Bogdan Ungureanu
3. Dan Andrei
4. Fair Play 3
5. Georgescu Nicu ; Pate Florin
6. Dutu Mihai +parteneri
7. Aquaventura Carp Team - Mocanu Raul
8. Adrian Zarguzon
9. WLC Carp 4 - Florin Vizitiu
10. X-treme Baits 1 -Marian Constantin ; Marius Pop ; Razvan Starcu
11. Bucovina Carp Club2
12. Milasevitz Marius +partener
13. Titi Babus
14. Gheorghe Stefan - Batica Ciprian - Ratunzeanu Ionut
15. Boicu Ionuț - Constantin Dănuț
16. Sticky Baits Team - Cristi Andrei - Liviu Andrei - Cristi Brebu
17. WLC - Ovidiu Sidor - Alin Jantea
florin.irimia84 scrie:""16.Se poate pescui cu plumb fix, pierdut sau in-line.
17. Se poate pescui si nadi cu orice, mai putin nada vie.""
Sa inteleg ca se poate pescui cu pastă si plumb de pasta??
Unde scrie ca se poate pescui cu feeder sau paste bomb? Fiind un concurs CIPS-FIPS, nu se poate pescui cu plumb de pasta sau naditor (feeder)! Se poate nadi cu pasta si pune la carlig!