1. Roana Cosmin
2. Guta nicolae +parteneri
3. Marius Daniel Banu+ Claudiu Cioaba+ Paul Tanasescu
4. Laurentiu Ion
5. Florian Serban
6. Dream Team PPT - Catalin Serban + Stefan Gontaru
7. Olteanu Iulian
8. D@M Carp Team-Mihai Alexandrescu,Dan Dedu
9. Florin marinescu + partener
10.CS APS 1 - Dan Petrescu - Liviu Ilie - Florin Dinu
11.CS APS 2 - Alex Brad - Bogdan Suciu - Mihai Turiac
12. Cristi Ratcu
13.Stoica dragos + parteneri
14.Marius Ilie, Stoenescu Alexandru, Nitoi Adrian
15.Ionescu marian
16.FAIR PLAY FISHING - Raphael Postu
17.Laurentiu+parteneri
18.Tudor Mircea+parteneri
19.Milly+parteneri
20.WTX Carp Team - Bina Eduard + parteneri
21.Nicu Ciobanu+
22.Zangolea cristi parteneri
23.Popescu Eduard + Olaru Cristina
24.Zetec Carp Team
25.Focus carp team
26.ObsessiveCarpClub-Irimia Florin,Catalin Mateescu
27.Valahia fishing team 1
28.Traistaru Stelain + partener
29.Oltenia Fishing 1
30.Oltenia Fishing 2
31.Ovidiu si Emil
32.Sont Andrei Drutan liviu
33.Taxi+Parteneri.
34.Napoleon Onel+Roboiu Adrian
35.Thea carp fishing Manole Razvan
36.PEDRO TEAM 1 Alexandria
37.PEDRO TEAM 2 Alexandria
38.PEDRO TEAM 3 Alexandria
39.PEDRO TEAM 4 Alexandria
40.TOTAL AUTO COM 1 alexandria(Branceanu Florin , Cioaca Gabriel, Biet Marian)
41.TOTAL AUTO COM 2 Alexandria
42.CLUB RAINBOW CARP 1 Alexandria (Ionica Ionel + parteneri)
43. CLUB RAINBOW CARP 2 Alexandria (Vlad Nicu si Ionut Vulpe)
44.Marian R.+Marian B +Florin D
45.Stefan Vasile + partener
46.Stoica Dan Cristian +parteneri
47.beccarp team-razvan negru + parteneri
48.marian socol + parteneri
49.Dumitrescu Cristian+parteneri
50.OLD BOYS TEAM (Balaban + parteneri)
51.Mihai Victor +
52.Miclea Radu Daniel + Parteneri
53. Lazar Mihai, Neacsu Adrian si Dolocan Mihai
54.Doru Z. + parteneri
55.Buse Sebastian si Popescu Marian
56.Stroe Adrian si partener
nu cred ca e ok
sa fie deschisa lista de inscriere
trebuie stabilita o prioritate........
va rog sa stabiliti exact o lista prioritara...................sa stie fiecare ce are de facut ......
e o chestie de bun simt si respect pentru pescari.............
cu stima !
Cand esti mort nu stii ......e greu pentru cei din jur , la fel si cand esti prost......
nu ca nu as avea buletin de alexandria dar sunt chiar curios cum se verifica aparteneta la judetul teleorman in momentul efectuarii platii.
exista o lista de inscriere/intentie si sper ca se va respecta desi ocup doar pozitia 49 deci sansele sa prind un loc sunt foarte mici.
daca nu se va tine cont de lista asta rog moderatorii acestui forum sa ia masurile necesare impotriva celor care au postat concursul pe forum.
daca era o conditie necesara sa ai domiciuliul in alexandria atunci trebuia specificata clar in regulamentul postat online, regulament in baza caruia s-au inscris sau si-au aratat intentia de a participa aproape 60 de echipe pana acum. trebuie sa recunosc ca am citit fugitiv regulamentul dar nici nu mi-a atras atentia o astfel de conditie.
daca va ramane o competitie doar intre alexandreni atunci am sa concurez cu placere alaturi si impotriva celor 3 4 5 echipe inscrise de magazinul local de pescuit cat si a celor de la un service auto... presupun
1. Roana Cosmin
2. Guta nicolae +parteneri
3. Marius Daniel Banu+ Claudiu Cioaba+ Paul Tanasescu
4. Laurentiu Ion
5. Florian Serban
6. Dream Team PPT - Catalin Serban + Stefan Gontaru
7. Olteanu Iulian
8. D@M Carp Team-Mihai Alexandrescu,Dan Dedu
9. Florin marinescu + partener
10.CS APS 1 - Dan Petrescu - Liviu Ilie - Florin Dinu
11.CS APS 2 - Alex Brad - Bogdan Suciu - Mihai Turiac
12. Cristi Ratcu
13.Stoica dragos + parteneri
14.Marius Ilie, Stoenescu Alexandru, Nitoi Adrian
15.Ionescu marian
16.FAIR PLAY FISHING - Raphael Postu
17.Laurentiu+parteneri
18.Tudor Mircea+parteneri
19.Milly+parteneri
20.WTX Carp Team - Bina Eduard + parteneri
21.Nicu Ciobanu+
22.Zangolea cristi parteneri
23.Popescu Eduard + Olaru Cristina
24.Zetec Carp Team
25.Focus carp team
26.ObsessiveCarpClub-Irimia Florin,Catalin Mateescu
27.Valahia fishing team 1
28.Traistaru Stelain + partener
29.Oltenia Fishing 1
30.Oltenia Fishing 2
31.Ovidiu si Emil
32.Sont Andrei Drutan liviu
33.Taxi+Parteneri.
34.Napoleon Onel+Roboiu Adrian
35.Thea carp fishing Manole Razvan
36.PEDRO TEAM 1 Alexandria
37.PEDRO TEAM 2 Alexandria
38.PEDRO TEAM 3 Alexandria
39.PEDRO TEAM 4 Alexandria
40.TOTAL AUTO COM 1 alexandria(Branceanu Florin , Cioaca Gabriel, Biet Marian)
41.TOTAL AUTO COM 2 Alexandria
42.CLUB RAINBOW CARP 1 Alexandria (Ionica Ionel + parteneri)
43. CLUB RAINBOW CARP 2 Alexandria (Vlad Nicu si Ionut Vulpe)
44.Marian R.+Marian B +Florin D
45.Stefan Vasile + partener
46.Stoica Dan Cristian +parteneri
47.beccarp team-razvan negru + parteneri
48.marian socol + parteneri
49.Dumitrescu Cristian+parteneri
50.OLD BOYS TEAM (Balaban + parteneri)
51.Mihai Victor +
52.Miclea Radu Daniel + Parteneri
53. Lazar Mihai, Neacsu Adrian si Dolocan Mihai
54.Doru Z. + parteneri
55.Buse Sebastian si Popescu Marian
56.Stroe Adrian si partener
57.Sorin Mihai + parteneri