1.Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan
2.Juravle Tudor Petru
3.Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram
4.Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin
5.Gabi Iliescu + Cristi Zamfir
6.Stogrin Constantin Alin
7.Nita Adrian-Stefanescu Valentin+ partener
8.Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu
9.CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila
10.CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor
11.Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu
12.Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria
13.CarpSliven2-Bulgaria
14.Bulgaria-Team Vanding
15.Bulgaria-Zara Team Carp
16.Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel
17.WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria
18.Szantho George + parteneri
19.Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai
20.Nelu Capitanu
21.Fefe Sibiu
22.Team-Ivkoni-Bulgaria
23.Bucovina Carp Club: Alex Hascec Cazacu Catalin
24.PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu.
Lista de intentie:
1.Babita Stefan + parteneri
2.Nick Manoiu +Frunză Cristian-Stancu Iulian
3.Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian
4.Neculaie Aurel-Cristian Francesco-Urlatu Vladut
5.Capitanescu Aurel-Preda Alexandru-Preda Georgiana
6.Gabi Mitricoia-Alex Sirbu
7.Stefan Ionuț
8.Dumitrescu Cristian
9.Enjoyfishing 1- -Dani Andriiciuc-Marius Badea-Lucian Toderica
10.Enjoyfishing 2-Razvan Plopeanu-Virgil Balaita-Adi Verbuncu
11.Nica Aurelian-Tarnaveanu Cosmin
12.Constantin Dănuț, Boicu Ionut
13.Iasi Fishing Team
14.Catalin Domnisoru ,Razvan Precup
15.Bona Carp Team
16.Club Crap Cristian - George Cosulet
17.Popa Adrian - Georgescu Calin - Sorin Calin
18.Servenciuc Vasile-Alin Seni
19.Enjoy Fishing Club 3-Rosca Cosmin+Dobos Manuel+Costica Dicu
20.Team Roman-Turcitu Marian-Grosu Iulian-Sandel Marin
21.X-treme Carp Baits- Gabriel Raducanu Ionut Nuta
22.RoboCrap Fishing Team
23.Carpbait --Voicu Mihai--Gheorghe Alex--Sorin Nicolae
24.Paraschiv Georgian +parteneri
25.Mihai Mermezan + Negrila Paul
26.Dan Popovici Istrate Marian Dumitrescu Emy
27.Bucovina Carp Club 2 -Amaritei Florin + parteneri
28.Ioan Balici+parteneri
29.Laurentiu Iorga-Vrancean Paul-Deva
30.Grajdan Nicolae Adrian + Gabi Zotic + Andrei Niculescu
31.Muntenia Carp Team - Alex Istrate, Cristi Nuta, Alex Dogaru
32.Becker-Fishing-Tackle
33.Team Galati- Nicolae Catalin-Lucian Mandruta (Galati)
34.Mancas Robert-Ureche Ioan-Andrei Tebrean
35.Carp United - Roberto Adriano-Dan Ionica
36.Mazarache Victor-Lucian Voineag
37.Fishing & Hunting -Victor Hodorog
38.Deva Team-Mocanu Barbu-Petrica Cristian-Alexandru
39.Bucovina Carp Club 1 - Alex Hașcec-Cătălin Cazac
40.Geangala Dragos+Udroiu Catalin
41.Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon
42.Butaru Constantin
43.Cătălin Zegheru-Marius Avram-Catalin Jercan
44.Abrevis Marukyu -Maty+ Dani
45.BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad
46.Bear Team-Gabi Martin-Dan Cana-Iulian Chircea
47.Cazacu Nelu-Dumitru Adrian-Timișoara
48.Cristian Ichim
49.Ceaun Carp Team - Madalin Dirla - Jony Barcute + partener
51.Bunea Iulian-Ghenu Cristian-Alin Preda-Constanta
52.Nicusor Pantelimon-Vranceanu- Laurentiu-Catalin Gruia
53.Team BCR-Oprea Ciprian-Uritescu Daniel-Uritescu Mihaiela
54.Pena stefan + parteneri
55.Sebastian Paul-Trusca Emilian-Horatiu Cristian-C.S.Olimpia
56.Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini
57.Midnight Anglers 2-Vladut Corbeanu,Adrian Bunoiu,Tudor Mircea
58.Cretu Iulian-Pantu Lucretiu-Oana Adrian-Deva Team
59.Fly Carp Club - Ciobanu Adrian + partener
Rog echipele inscrise sa posteze aici numele complete ale membrilor echipei.
Sunt inscrisi /confirmati ,la concurs doar cei care achita contravaloarea avansului.
Detalii in privinta plati avansului se pot transmite pe privat sau telefonic-Razvan Ulmeanu 0722235778
1.Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan
2.RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier
3.Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram
4.Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin
5.Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu
6.Nedelcu Cristian-Papaulea Nicusor
7.Nita Adrian-Stefanescu Valentin+ partener
8.Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu
9.CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila
10.CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor
11.Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu
12.Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria
13.CarpSliven2-Bulgaria
14.Bulgaria-Team Vanding
15.Bulgaria-Zara Team Carp
16.Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel
17.WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria
18.Szantho George + parteneri
19.Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai
20.Nelu Capitanu
21.Fefe Sibiu
22.Team-Ivkoni-Bulgaria
23.Bucovina Carp Club: Alex Hascec Cazacu Catalin
24.PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova
Lista de intentie:
1.Babita Stefan + parteneri
2.Nick Manoiu
3.Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian
4.Neculaie Aurel-Cristian Francesco-Urlatu Vladut
5.Capitanescu Aurel-Preda Alexandru-Preda Georgiana
6.Gabi Mitricoia-Alex Sirbu
7.Stefan Ionuț
8.Dumitrescu Cristian
9.Enjoyfishing 1- -Dani Andriiciuc-Marius Badea-Lucian Toderica
10.Enjoyfishing 2-Razvan Plopeanu-Virgil Balaita-Adi Verbuncu
11.Nica Aurelian-Tarnaveanu Cosmin
12.Constantin Dănuț, Boicu Ionut
13.Iasi Fishing Team
14.Catalin Domnisoru ,Razvan Precup
15.Bona Carp Team
16.Club Crap Cristian - George Cosulet
17.Popa Adrian - Georgescu Calin - Sorin Calin
18.Servenciuc Vasile-Alin Seni
19.Enjoy Fishing Club 3-Rosca Cosmin+Dobos Manuel+Costica Dicu
20.Team Roman-Turcitu Marian-Grosu Iulian-Sandel Marin
21.X-treme Carp Baits- Gabriel Raducanu Ionut Nuta
22.RoboCrap Fishing Team
23.Carpbait --Voicu Mihai--Gheorghe Alex--Sorin Nicolae
24.Paraschiv Georgian +parteneri
25.Mihai Mermezan + Negrila Paul
26.Dan Popovici Istrate Marian Dumitrescu Emy
27.Bucovina Carp Club 2 -Amaritei Florin + parteneri
28.Ioan Balici+parteneri
29.Laurentiu Iorga-Vrancean Paul-Deva
30.Grajdan Nicolae Adrian + Gabi Zotic + Andrei Niculescu
31.Muntenia Carp Team - Alex Istrate, Cristi Nuta, Alex Dogaru
32.Becker-Fishing-Tackle
33.Team Galati- Nicolae Catalin-Lucian Mandruta (Galati)
34.Mancas Robert-Ureche Ioan-Andrei Tebrean
35.Carp United - Roberto Adriano-Dan Ionica
36.Mazarache Victor-Lucian Voineag
37.Fishing & Hunting -Victor Hodorog
38.Deva Team-Mocanu Barbu-Petrica Cristian-Alexandru
39.Bucovina Carp Club 1 - Alex Hașcec-Cătălin Cazac
40.Geangala Dragos+Udroiu Catalin
41.Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon
42.Butaru Constantin
43.Cătălin Zegheru-Marius Avram-Catalin Jercan
44.Abrevis Marukyu -Maty+ Dani
45.BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad
46.Bear Team-Gabi Martin-Dan Cana-Iulian Chircea
47.Cazacu Nelu-Dumitru Adrian-Timișoara
48.Cristian Ichim
49.Ceaun Carp Team - Madalin Dirla - Jony Barcute + partener
51.Bunea Iulian-Ghenu Cristian-Alin Preda-Constanta
52.Nicusor Pantelimon-Vranceanu- Laurentiu-Catalin Gruia
53.Team BCR-Oprea Ciprian-Uritescu Daniel-Uritescu Mihaiela
54.Pena stefan + parteneri
55.Sebastian Paul-Trusca Emilian-Horatiu Cristian-C.S.Olimpia
56.Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini
57.Midnight Anglers 2-Vladut Corbeanu,Adrian Bunoiu,Tudor Mircea
58.Cretu Iulian-Pantu Lucretiu-Oana Adrian-Deva Team
59.Fly Carp Club - Ciobanu Adrian + partener
Rog echipele inscrise sa posteze aici numele complete ale membrilor echipei.
Sunt inscrisi /confirmati ,la concurs doar cei care achita contravaloarea avansului.
Detalii in privinta plati avansului se pot transmite pe privat sau telefonic-Razvan Ulmeanu 0722235778
1.Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan
2.RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier
3.Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram
4.Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin
5.Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu
6.Nedelcu Cristian-Papaulea Nicusor
7.Nita Adrian-Stefanescu Valentin+ partener
8.Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu
9.CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila
10.CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor
11.Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu
12.Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria
13.CarpSliven2-Bulgaria
14.Bulgaria-Team Vanding
15.Bulgaria-Zara Team Carp
16.Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel
17.WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria
18.Szantho George + parteneri
19.Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai
20.Nelu Capitanu
21.Fefe Sibiu
22.Team-Ivkoni-Bulgaria
23.Bucovina Carp Club: Alex Hascec Cazacu Catalin
24.PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova
Lista de intentie:
1.Babita Stefan + parteneri
2.Nick Manoiu
3.Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian
4.Neculaie Aurel-Cristian Francesco-Urlatu Vladut
5.Capitanescu Aurel-Preda Alexandru-Preda Georgiana
6.Gabi Mitricoia-Alex Sirbu
7.Stefan Ionuț
8.Dumitrescu Cristian
9.Enjoyfishing 1- -Dani Andriiciuc-Marius Badea-Lucian Toderica
10.Enjoyfishing 2-Razvan Plopeanu-Virgil Balaita-Adi Verbuncu
11.Nica Aurelian-Tarnaveanu Cosmin
12.Constantin Dănuț, Boicu Ionut
13.Iasi Fishing Team
14.Catalin Domnisoru ,Razvan Precup
15.Bona Carp Team
16.Club Crap Cristian - George Cosulet
17.Popa Adrian - Georgescu Calin - Sorin Calin
18.Servenciuc Vasile-Alin Seni
19.Enjoy Fishing Club 3-Rosca Cosmin+Dobos Manuel+Costica Dicu
20.Team Roman-Turcitu Marian-Grosu Iulian-Sandel Marin
21.X-treme Carp Baits- Gabriel Raducanu Ionut Nuta
22.RoboCrap Fishing Team
23.Carpbait --Voicu Mihai--Gheorghe Alex--Sorin Nicolae
24.Paraschiv Georgian +parteneri
25.Mihai Mermezan + Negrila Paul
26.Dan Popovici Istrate Marian Dumitrescu Emy
27.Bucovina Carp Club 2 -Amaritei Florin + parteneri
28.Ioan Balici+parteneri
29.Laurentiu Iorga-Vrancean Paul-Deva
30.Grajdan Nicolae Adrian + Gabi Zotic + Andrei Niculescu
31.Muntenia Carp Team - Alex Istrate, Cristi Nuta, Alex Dogaru
32.Becker-Fishing-Tackle
33.Team Galati- Nicolae Catalin-Lucian Mandruta (Galati)
34.Mancas Robert-Ureche Ioan-Andrei Tebrean
35.Carp United - Roberto Adriano-Dan Ionica
36.Mazarache Victor-Lucian Voineag
37.Fishing & Hunting -Victor Hodorog
38.Deva Team-Mocanu Barbu-Petrica Cristian-Alexandru
39.Bucovina Carp Club 1 - Alex Hașcec-Cătălin Cazac
40.Geangala Dragos+Udroiu Catalin
41.Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon
42.Butaru Constantin
43.Cătălin Zegheru-Marius Avram-Catalin Jercan
44.Abrevis Marukyu -Maty+ Dani
45.BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad
46.Bear Team-Gabi Martin-Dan Cana-Iulian Chircea
47.Cazacu Nelu-Dumitru Adrian-Timișoara
48.Cristian Ichim
49.Ceaun Carp Team - Madalin Dirla - Jony Barcute + partener
51.Bunea Iulian-Ghenu Cristian-Alin Preda-Constanta
52.Nicusor Pantelimon-Vranceanu- Laurentiu-Catalin Gruia
53.Team BCR-Oprea Ciprian-Uritescu Daniel-Uritescu Mihaiela
54.Pena stefan + parteneri
55.Sebastian Paul-Trusca Emilian-Horatiu Cristian-C.S.Olimpia
56.Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini
57.Midnight Anglers 2-Vladut Corbeanu,Adrian Bunoiu,Tudor Mircea
58.Cretu Iulian-Pantu Lucretiu-Oana Adrian-Deva Team
59.Fly Carp Club - Ciobanu Adrian + partener
60.Georgescu Iulian-Opris Aurel-Nicu Culas
Rog echipele inscrise sa posteze aici numele complete ale membrilor echipei.
Sunt inscrisi /confirmati ,la concurs doar cei care achita contravaloarea avansului.
Detalii in privinta plati avansului se pot transmite pe privat sau telefonic-Razvan Ulmeanu 0722235778