Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Carp Zone 1-achitat avans.
2.Razvan Niculescu-Mihai Alexandru(Maxx)
3.Carp Zone 2-achitat avans.
4.Radu Androne+parteneri
5.Nini Horn-Razvan Garcea-Banica Cosmin
6.Dani Dan+parteneri-achitat avans
7.Petre Joga+parteneri
8.Radu Badica+parteneri
9.Dan Biga+parteneri
10.Carp Zone 3
11.Cristian Badislav+parteneri
12.Dinica Marius+parteneri
13.Serban Ionescu+parteneri
14.Carping Club 1-Gabi Tomulescu-Ciprian Dochita
15.Carping Club 2-Vasilica Baboieru-Culita
16.Carp United-Bogdan Dragan+parteneri
17.Stress+Coco-achitat integral.
18.Fair Play Fishing-Toni Comsa+parteneri.
19.Alin Muha - Sorin Zoe - Dan David-achitat avans.
20.Maty-Maty jr
21.Marian Constantin-Celmare Robert
22.Mihai Valca+parteneri
23.Elit Baits 1
24.Elit Baits 2
25.Cereals Boilies:Paraschiv Emilian-Nelu Capitanu-Florin Popa-achitat avans.
26.Dumitru Catalin+parteneri.
27.Popescu Mircea+parteneri-achitat avans.
28.Soby+Sandu Darie
29.Zangolea Cristian+Cretu Cristian.
30.Mihai Mladinovici+parteneri-achitat integral
31.Drobota Remus+Adrian Toader+partener.
32.Energy Carp-1
33.Energy Carp-2
34.Senzor-Dan Mitranescu+Florin Mirea+Borcan Catalin-achitat integral.
35.Felix Roman-Chiscari Catalin+partener-achitat avans.
36.WLC-Carp Team.
37.Abbara Carp Team-achitat integral.
38.Marian Ionescu+parteneri.
39.Adrian Voicu+parteneri.
40.Carp United-Robert Sorban+Andrei G+Danut-achitat integral.
41.Irinel Bunica+parteneri-achitat integral.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Carp Zone 1-achitat avans.
2.Razvan Niculescu-Mihai Alexandru(Maxx)
3.Carp Zone 2-achitat avans.
4.Radu Androne+parteneri
5.Nini Horn-Razvan Garcea-Banica Cosmin
6.Dani Dan+parteneri-achitat avans
7.Petre Joga+parteneri
8.Radu Badica+parteneri
9.Dan Biga+parteneri
10.Carp Zone 3
11.Cristian Badislav+parteneri
12.Dinica Marius+parteneri
13.Serban Ionescu+parteneri
14.Carping Club 1-Gabi Tomulescu-Ciprian Dochita-achitat avans.
15.Carping Club 2-Vasilica Baboieru-Culita-achitat avans.
16.Carp United-Bogdan Dragan+parteneri
17.Stress+Coco-achitat integral.
18.Fair Play Fishing-Toni Comsa+parteneri.
19.Alin Muha - Sorin Zoe - Dan David-achitat avans.
20.Maty-Maty jr
21.Marian Constantin-Celmare Robert
22.Mihai Valca+parteneri
23.Elit Baits 1
24.Elit Baits 2
25.Cereals Boilies:Paraschiv Emilian-Nelu Capitanu-Florin Popa-achitat avans.
26.Dumitru Catalin+parteneri.
27.Popescu Mircea+parteneri-achitat avans.
28.Soby+Sandu Darie
29.Zangolea Cristian+Cretu Cristian.
30.Mihai Mladinovici+parteneri-achitat integral
31.Drobota Remus+Adrian Toader+partener.
32.Energy Carp-1
33.Energy Carp-2
34.Senzor-Dan Mitranescu+Florin Mirea+Borcan Catalin-achitat integral.
35.Felix Roman-Chiscari Catalin+partener-achitat avans.
36.WLC-Carp Team.
37.Abbara Carp Team-achitat integral.
38.Marian Ionescu+parteneri.
39.Adrian Voicu+parteneri.
40.Carp United-Robert Sorban+Andrei G+Danut-achitat integral.
41.Irinel Bunica+parteneri-achitat integral.
42.Carping Club 3:Cristi Rudeanu+Gabi Stanciu-achitat avans.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Carp Zone 1-achitat avans.
2.Razvan Niculescu-Mihai Alexandru(Maxx)
3.Carp Zone 2-achitat avans.
4.Radu Androne+parteneri
5.Nini Horn-Razvan Garcea-Banica Cosmin
6.Dani Dan+parteneri-achitat avans
7.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
8.Radu Badica+parteneri
9.Dan Biga+parteneri
10.Carp Zone 3
11.Cristian Badislav+parteneri
12.Dinica Marius+parteneri
13.Serban Ionescu+parteneri
14.Carping Club 1-Gabi Tomulescu-Ciprian Dochita-achitat avans.
15.Carping Club 2-Vasilica Baboieru-Culita-achitat avans.
16.Carp United-Bogdan Dragan+parteneri
17.Stress+Coco-achitat integral.
18.Fair Play Fishing-Toni Comsa+parteneri.
19.Alin Muha - Sorin Zoe - Dan David-achitat avans.
20.Maty-Maty jr
21.Marian Constantin-Celmare Robert
22.Mihai Valca+parteneri
23.Elit Baits 1
24.Elit Baits 2
25.Cereals Boilies:Paraschiv Emilian-Nelu Capitanu-Florin Popa-achitat avans.
26.Dumitru Catalin+parteneri.
27.Popescu Mircea+parteneri-achitat avans.
28.Soby+Sandu Darie
29.Zangolea Cristian+Cretu Cristian-achitat avans.
30.Mihai Mladinovici+parteneri-achitat integral
31.Drobota Remus+Adrian Toader+partener.
32.Energy Carp-1
33.Energy Carp-2
34.Senzor-Dan Mitranescu+Florin Mirea+Borcan Catalin-achitat integral.
35.Felix Roman-Chiscari Catalin+partener-achitat avans.
36.WLC-Carp Team.
37.Abbara Carp Team-achitat integral.
38.Marian Ionescu+parteneri.
39.Adrian Voicu+parteneri.
40.Carp United-Robert Sorban+Andrei G+Danut-achitat integral.
41.Irinel Bunica+parteneri-achitat integral.
42.Carping Club 3:Cristi Rudeanu+Gabi Stanciu-achitat avans.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Carp Zone 1-achitat avans.
2.Razvan Niculescu-Mihai Alexandru(Maxx)
3.Carp Zone 2-achitat avans.
4.Radu Androne+parteneri
5.Nini Horn-Razvan Garcea-Banica Cosmin
6.Dani Dan+parteneri-achitat avans
7.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
8.Radu Badica+parteneri
9.Dan Biga+parteneri
10.Carp Zone 3
11.Cristian Badislav+parteneri
12.Dinica Marius+parteneri
13.Serban Ionescu+parteneri
14.Carping Club 1-Gabi Tomulescu-Ciprian Dochita-achitat avans.
15.Carping Club 2-Vasilica Baboieru-Culita-achitat avans.
16.Carp United-Bogdan Dragan+parteneri
17.Stress+Coco-achitat integral.
18.Fair Play Fishing-Toni Comsa+parteneri.
19.Alin Muha - Sorin Zoe - Dan David-achitat avans.
20.Maty-Maty jr
21.Marian Constantin-Celmare Robert
22.Mihai Valca+parteneri
23.Elit Baits 1
24.Elit Baits 2
25.Cereals Boilies:Paraschiv Emilian-Nelu Capitanu-Florin Popa-achitat avans.
26.Dumitru Catalin+parteneri.
27.Popescu Mircea+parteneri-achitat avans.
28.Soby+Sandu Darie
29.Zangolea Cristian+Cretu Cristian-achitat avans.
30.Mihai Mladinovici+parteneri-achitat integral
31.Drobota Remus+Adrian Toader+partener.
32.Energy Carp-1
33.Energy Carp-2
34.Senzor-Dan Mitranescu+Florin Mirea+Borcan Catalin-achitat integral.
35.Felix Roman-Chiscari Catalin+partener-achitat avans.
36.WLC-Carp Team.
37.Abbara Carp Team-achitat integral.
38.Marian Ionescu+parteneri.
39.Adrian Voicu+parteneri.
40.Carp United-Robert Sorban+Andrei G+Danut-achitat integral.
41.Irinel Bunica+parteneri-achitat integral.
42.Carping Club 3:Cristi Rudeanu+Gabi Stanciu-achitat avans.
43.Costi Tudose+Nicu Dinescu+partener.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
12 locuri libere!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Carp Zone 1-achitat avans.
2.Razvan Niculescu-Mihai Alexandru(Maxx)
3.Carp Zone 2-achitat avans.
4.Radu Androne+parteneri
5.Nini Horn-Razvan Garcea-Banica Cosmin
6.Dani Dan+parteneri-achitat avans
7.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
8.Radu Badica+parteneri
9.Dan Biga+parteneri
10.Carp Zone 3
11.Cristian Badislav+parteneri
12.Dinica Marius+parteneri
13.Serban Ionescu+parteneri
14.Carping Club 1-Gabi Tomulescu-Ciprian Dochita-achitat avans.
15.Carping Club 2-Vasilica Baboieru-Culita-achitat avans.
16.Carp United-Bogdan Dragan+parteneri
17.Stress+Coco-achitat integral.
18.Fair Play Fishing-Toni Comsa+parteneri.
19.Alin Muha - Sorin Zoe - Dan David-achitat avans.
20.Maty-Maty jr
21.Marian Constantin-Celmare Robert
22.Mihai Valca+parteneri
23.Elit Baits 1
24.Elit Baits 2
25.Cereals Boilies:Paraschiv Emilian-Nelu Capitanu-Florin Popa-achitat avans.
26.Dumitru Catalin+parteneri.
27.Popescu Mircea+parteneri-achitat avans.
28.Soby+Sandu Darie
29.Zangolea Cristian+Cretu Cristian-achitat avans.
30.Mihai Mladinovici+parteneri-achitat integral
31.Drobota Remus+Adrian Toader+partener.
32.Energy Carp-1
33.Energy Carp-2
34.Senzor-Dan Mitranescu+Florin Mirea+Borcan Catalin-achitat integral.
35.Felix Roman-Chiscari Catalin+partener-achitat avans.
36.WLC-Carp Team.
37.Abbara Carp Team-achitat integral.
38.Marian Ionescu+parteneri.
39.Adrian Voicu+parteneri.
40.Carp United-Robert Sorban+Andrei G+Danut-achitat integral.
41.Irinel Bunica+parteneri-achitat integral.
42.Carping Club 3:Cristi Rudeanu+Gabi Stanciu-achitat avans.
43.Costi Tudose+Nicu Dinescu+partener.
44.Dragos Demetrian+Alin Sonei-achitat integral.
11 locuri libere.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Carp Zone 1-achitat avans.
2.Razvan Niculescu-Mihai Alexandru(Maxx)
3.Carp Zone 2-achitat avans.
4.Radu Androne+parteneri
5.Nini Horn-Razvan Garcea-Banica Cosmin
6.Dani Dan+parteneri-achitat avans
7.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
8.Radu Badica+parteneri
9.Dan Biga+parteneri
10.Carp Zone 3
11.Cristian Badislav+parteneri
12.Dinica Marius+parteneri
13.Serban Ionescu+parteneri
14.Carping Club 1-Gabi Tomulescu-Ciprian Dochita-achitat avans.
15.Carping Club 2-Vasilica Baboieru-Culita-achitat avans.
16.Carp United-Bogdan Dragan+parteneri
17.Stress+Coco-achitat integral.
18.Fair Play Fishing-Toni Comsa+parteneri.
19.Alin Muha - Sorin Zoe - Dan David-achitat avans.
20.Maty-Maty jr
21.Marian Constantin-Celmare Robert
22.Mihai Valca+parteneri
23.Elit Baits 1
24.Elit Baits 2
25.Cereals Boilies:Paraschiv Emilian-Nelu Capitanu-Florin Popa-achitat avans.
26.Dumitru Catalin+parteneri.
27.Popescu Mircea+parteneri-achitat avans.
28.Soby+Sandu Darie
29.Zangolea Cristian+Cretu Cristian-achitat avans.
30.Mihai Mladinovici+parteneri-achitat integral
31.Drobota Remus+Adrian Toader+partener.
32.Energy Carp-1
33.Energy Carp-2
34.Senzor-Dan Mitranescu+Florin Mirea+Borcan Catalin-achitat integral.
35.Felix Roman-Chiscari Catalin+partener-achitat avans.
36.WLC-Carp Team.
37.Abbara Carp Team-achitat integral.
38.Marian Ionescu+parteneri.
39.Adrian Voicu+parteneri-achitat avans.
40.Carp United-Robert Sorban+Andrei G+Danut-achitat integral.
41.Irinel Bunica+parteneri-achitat integral.
42.Carping Club 3:Cristi Rudeanu+Gabi Stanciu-achitat avans.
43.Costi Tudose+Nicu Dinescu+partener.
44.Dragos Demetrian+Alin Sonei-achitat integral.
10 locuri libere.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Carp Zone 1-achitat avans.
2.Razvan Niculescu-Mihai Alexandru(Maxx)
3.Carp Zone 2-achitat avans.
4.Radu Androne+parteneri-achitat avans.
5.Nini Horn-Razvan Garcea-Banica Cosmin
6.Dani Dan+parteneri-achitat avans
7.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
8.Radu Badica+parteneri
9.Dan Biga+parteneri
10.Carp Zone 3
11.Cristian Badislav+parteneri
12.Dinica Marius+parteneri
13.Serban Ionescu+parteneri
14.Carping Club 1-Gabi Tomulescu-Ciprian Dochita-achitat avans.
15.Carping Club 2-Vasilica Baboieru-Culita-achitat avans.
16.Carp United-Bogdan Dragan+parteneri
17.Stress+Coco-achitat integral.
18.Fair Play Fishing-Toni Comsa+parteneri.
19.Alin Muha - Sorin Zoe - Dan David-achitat avans.
20.Maty-Maty jr
21.Marian Constantin-Celmare Robert
22.Mihai Valca+parteneri
23.Elit Baits 1
24.Elit Baits 2
25.Cereals Boilies:Paraschiv Emilian-Nelu Capitanu-Florin Popa-achitat avans.
26.Dumitru Catalin+parteneri.
27.Popescu Mircea+parteneri-achitat avans.
28.Soby+Sandu Darie
29.Zangolea Cristian+Cretu Cristian-achitat avans.
30.Mihai Mladinovici+parteneri-achitat integral
31.Drobota Remus+Adrian Toader+partener.
32.Energy Carp-1
33.Energy Carp-2
34.Senzor-Dan Mitranescu+Florin Mirea+Borcan Catalin-achitat integral.
35.Felix Roman-Chiscari Catalin+partener-achitat avans.
36.WLC-Carp Team.
37.Abbara Carp Team-achitat integral.
38.Marian Ionescu+parteneri.
39.Adrian Voicu+parteneri-achitat avans.
40.Carp United-Robert Sorban+Andrei G+Danut-achitat integral.
41.Irinel Bunica+parteneri-achitat integral.
42.Carping Club 3:Cristi Rudeanu+Gabi Stanciu-achitat avans.
43.Costi Tudose+Nicu Dinescu+partener.
44.Dragos Demetrian+Alin Sonei-achitat integral.
9 locuri libere.