Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461 Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Decebalus » Vin Iul 24, 2015 21:23
Pozitia 7
echipa completa
Nita Adrian-Stefanescu Valentin-Trifan Mircea
SpritZCarp
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Sâm Iul 25, 2015 14:16
1.C-I Carp Team-Radu Androne+parteneri-achitat avans.
2.Florin Georgescu-achitat avans.
3.Ioan Fratila+parteneri-achitat integral.
4.Nicu Constaninescu+Lorin Gabriel+Dan-achitat integral.
5.Cuminciorii Carp Team-achitat avans.
6.Bogdan Lazopulu+Nicu Cioara-achitat avans.
7.Nita Adrian+Stefanescu Valentin+Trifan Mircea-achitat integral.
8.Guilescu Alin+parteneri-achitat avans.
9.Moldova Carp Team-achitat integral.
10.Laurentiu Sarghie+Gabriel Sarbu-achitat integral.
11.Carpmaniac-achitat integral.
12.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
13.Petrica Balan+parteneri.
14.Gica Roman+parteneri.
15 .Alex Coclet+parteneri.
16.Energy Brasov 1.
17.Green Lake.
18.Energy Brasov 2.
19.C-I Carp Team 2.
20.Hermes Peris.
21.Mihai Voicu+Stan Alexandru.
22.Abbara Carp Team- Florin Petcu+parteneri.
23.Narcis Ulan.
24.Carpdiscount.
25.SPS Carp-Spataroiu Sorin+parteneri.
26.Mihai Buturugeanu+Alex Dumitru.
27.Carp Deranj-Mitu Daniel+Adrian Androne+Bucur Gabriel.
laurentiu sarghie
Mesaje: 362 Membru din: Lun Iun 08, 2009 6:52
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de laurentiu sarghie » Sâm Iul 25, 2015 15:43
Bine Petre Joga, doream revansa de la Moara cand ne-ai dat jos de pe podium cu 15 minute inainte de fluierul final
.
Pentru asta venim 3. Echipa completa : Laurentiu Sarghie + Gabi Sarbu+Dragos Suditu !!!
Sa ne vedem sanatosi pe balta !!!!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Dum Iul 26, 2015 16:49
1.C-I Carp Team-Radu Androne+parteneri-achitat avans.
2.Florin Georgescu-achitat avans.
3.Ioan Fratila+parteneri-achitat integral.
4.Nicu Constaninescu+Lorin Gabriel+Dan-achitat integral.
5.Cuminciorii Carp Team-achitat avans.
6.Bogdan Lazopulu+Nicu Cioara-achitat avans.
7.Nita Adrian+Stefanescu Valentin+Trifan Mircea-achitat integral.
8.Guilescu Alin+parteneri-achitat avans.
9.Moldova Carp Team-achitat integral.
10.Laurentiu Sarghie+Gabriel Sarbu-achitat integral.
11.Carpmaniac-achitat integral.
12.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
13.Gica Roman+parteneri-achitat integral.
14.Petrica Balan+parteneri.
15 .Alex Coclet+parteneri.
16.Energy Brasov 1.
17.Green Lake.
18.Energy Brasov 2.
19.C-I Carp Team 2.
20.Hermes Peris.
21.Mihai Voicu+Stan Alexandru.
22.Abbara Carp Team- Florin Petcu+parteneri.
23.Narcis Ulan.
24.Carpdiscount.
25.SPS Carp-Spataroiu Sorin+parteneri.
26.Mihai Buturugeanu+Alex Dumitru.
27.Carp Deranj-Mitu Daniel+Adrian Androne+Bucur Gabriel.
28.Dan Ionica+parteneri.
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Lun Iul 27, 2015 11:48
1.C-I Carp Team-Radu Androne+parteneri-achitat avans.
2.Florin Georgescu-achitat avans.
3.Ioan Fratila+parteneri-achitat integral.
4.Nicu Constaninescu+Lorin Gabriel+Dan-achitat integral.
5.Cuminciorii Carp Team-achitat avans.
6.Bogdan Lazopulu+Nicu Cioara-achitat avans.
7.Nita Adrian+Stefanescu Valentin+Trifan Mircea-achitat integral.
8.Guilescu Alin+parteneri-achitat avans.
9.Moldova Carp Team-achitat integral.
10.Laurentiu Sarghie+Gabriel Sarbu-achitat integral.
11.Carpmaniac-achitat integral.
12.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
13.Gica Roman+parteneri-achitat integral.
14.SPS Carp-Sorin Spataroiu+parteneri-achitat avans.
15.Petrica Balan+parteneri.
16 .Alex Coclet+parteneri.
17.Energy Brasov 1.
18.Green Lake.
19.Energy Brasov 2.
20.C-I Carp Team 2.
21.Hermes Peris.
22.Mihai Voicu+Stan Alexandru.
23.Abbara Carp Team- Florin Petcu+parteneri.
24.Narcis Ulan.
25.Carpdiscount.
26.Mihai Buturugeanu+Alex Dumitru.
27.Carp Deranj-Mitu Daniel+Adrian Androne+Bucur Gabriel.
28.Dan Ionica+parteneri.
Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584 Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Stefan B » Lun Iul 27, 2015 12:12
Mihai Voicu+Stan Alexandru + Stefan Babita - achitat integral
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Lun Iul 27, 2015 13:20
1.C-I Carp Team-Radu Androne+parteneri-achitat avans.
2.Florin Georgescu-achitat avans.
3.Ioan Fratila+parteneri-achitat integral.
4.Nicu Constaninescu+Lorin Gabriel+Dan-achitat integral.
5.Cuminciorii Carp Team-achitat avans.
6.Bogdan Lazopulu+Nicu Cioara-achitat avans.
7.Nita Adrian+Stefanescu Valentin+Trifan Mircea-achitat integral.
8.Guilescu Alin+parteneri-achitat avans.
9.Moldova Carp Team-achitat integral.
10.Laurentiu Sarghie+Gabriel Sarbu-achitat integral.
11.Carpmaniac-achitat integral.
12.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
13.Gica Roman+parteneri-achitat integral.
14.SPS Carp-Sorin Spataroiu+parteneri-achitat avans.
15.Mihai Voicu+Stan Alexandru+Stefa Babita-achitat integral.
16.Petrica Balan+parteneri.
17.Alex Coclet+parteneri.
18.Energy Brasov 1.
19.Green Lake.
20.Energy Brasov 2.
21.C-I Carp Team 2.
22.Hermes Peris.
23.Abbara Carp Team- Florin Petcu+parteneri.
24.Narcis Ulan.
25.Carpdiscount.
26.Mihai Buturugeanu+Alex Dumitru.
27.Carp Deranj-Mitu Daniel+Adrian Androne+Bucur Gabriel.
28.Dan Ionica+parteneri.
R Adriano
Mesaje: 33 Membru din: Dum Iul 26, 2015 1:52
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de R Adriano » Lun Iul 27, 2015 15:02
Carp Deranj - R Adriano,Mitu Daniel , Bucur Gabriel achitat avans la RB
Sent from my iPhone using Tapatalk
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Lun Iul 27, 2015 15:36
1.C-I Carp Team-Radu Androne+parteneri-achitat avans.
2.Florin Georgescu-achitat avans.
3.Ioan Fratila+parteneri-achitat integral.
4.Nicu Constaninescu+Lorin Gabriel+Dan-achitat integral.
5.Cuminciorii Carp Team-achitat avans.
6.Bogdan Lazopulu+Nicu Cioara-achitat avans.
7.Nita Adrian+Stefanescu Valentin+Trifan Mircea-achitat integral.
8.Guilescu Alin+parteneri-achitat avans.
9.Moldova Carp Team-achitat integral.
10.Laurentiu Sarghie+Gabriel Sarbu-achitat integral.
11.Carpmaniac-achitat integral.
12.Petre Joga+parteneri-achitat integral.
13.Gica Roman+parteneri-achitat integral.
14.SPS Carp-Sorin Spataroiu+parteneri-achitat avans.
15.Mihai Voicu+Stan Alexandru+Stefa Babita-achitat integral.
16.Carp Deranj-R Adriano+Mitu Daniel+Bucur Gabriel-achitat avans.
17.Petrica Balan+parteneri.
18.Alex Coclet+parteneri.
19.Energy Brasov 1.
20.Green Lake.
21.Energy Brasov 2.
22.C-I Carp Team 2.
23.Hermes Peris.
24.Abbara Carp Team- Florin Petcu+parteneri.
25.Narcis Ulan.
26.Carpdiscount.
27.Mihai Buturugeanu+Alex Dumitru.
28.Dan Ionica+parteneri.
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mar Iul 28, 2015 15:14
Tata Nitu-achitat integral.