Desfasurare BEST 10 CARP FEST - HERMES PERIS 2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
PETRICIU
Mesaje: 52
Membru din: Joi Mar 22, 2012 22:48

Re: Desfasurare BEST 10 CARP FEST - HERMES PERIS 2014

Mesaj de PETRICIU »

Iohan ....sa sti ca nu a fost nici o aluzie,nu am avut nici o intentie crede-ma,doar ca eu stiu cine a umblat acolo,lasand la o parte toata aceasta tevatura chiar ma gandesc serios la ceva caritabil ......ca nu sunt un sfant,si ba bag si ca sponsor

PETRICIU
Mesaje: 52
Membru din: Joi Mar 22, 2012 22:48

Re: Desfasurare BEST 10 CARP FEST - HERMES PERIS 2014

Mesaj de PETRICIU »

Da-mi voie sa ma indoiesc ca nu se stie cand eu am aflat pe balta CINE.
La mine nici o pretentie dar au fost Gabi Tomulescu-PESCAR, Felix-PESCAR,Fefe-PESCAR, (PAREREA MEA) care aveau sanse mari,sa-si spuna parerea......si nu este prima data care face,si pe fata
Eu vin din amuzament,din cauza ca am o tija in picior si alt sport nu pot face acum dar sunt multi alti care pescuitul este singurul sport pe care il fac......este adevarat ca nu se compara nici o alta competitie cu una de genul asta si din cauza asta revin......

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare BEST 10 CARP FEST - HERMES PERIS 2014

Mesaj de iohann »

PETRICIU scrie:Da-mi voie sa ma indoiesc ca nu se stie cand eu am aflat pe balta CINE.
La mine nici o pretentie dar au fost Gabi Tomulescu-PESCAR, Felix-PESCAR,Fefe-PESCAR, (PAREREA MEA) care aveau sanse mari,sa-si spuna parerea......si nu este prima data care face,si pe fata
Eu vin din amuzament,din cauza ca am o tija in picior si alt sport nu pot face acum dar sunt multi alti care pescuitul este singurul sport pe care il fac......este adevarat ca nu se compara nici o alta competitie cu una de genul asta si din cauza asta revin......
daca ai aflat CINE inseamna ca ti-a confirmat cineva si eu vreau sa stiu cine a putut sa fie atat de josnic!daca nu vrei sa spui aici, spune-mi la tel si o sa scriu eu!
stiu ca voi, cei de pe oala, ati fost afectati din aceasta cauza.apa o aduceam la nivel in cateva ore, dar ca niciodata nu mai venea deloc de sus.
de miercuri, a trebuit sa plec zilnic la Bucuresti, deoarece piticul meu a cazut in cap si este internat si acum :( .

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare BEST 10 CARP FEST - HERMES PERIS 2014

Mesaj de stress »

Felicitari tuturor celor care au participat la acest concurs.
Felicitari castigatorilor
Felicitari arbitrilor si lui George pentru poze frumoase.
Multumesc Iohann pentru sprijin si ceea ce incerci sa faci si pentru ce ai realizat la acest concurs.
Florin Masu felicitari pentru balta, mai este putin si va fi aproape perfecta.
stefan avram

Avatar utilizator
addicted
Mesaje: 813
Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare BEST 10 CARP FEST - HERMES PERIS 2014

Mesaj de addicted »

Felicitari castigatorilor!!!
Felicitari robert si dani si andrei!!! Bravoooo!
Felicitari organizatorilor si tuturor implicati!

Felicitari florin pentru balta!
Si pentru viitor mai multa grija cu fluctuatiile de nivel ale apei!

mircea pancu
Mesaje: 93
Membru din: Dum Mai 16, 2010 2:06
Puncte: 0
Localitate: Deva

Re: Desfasurare BEST 10 CARP FEST - HERMES PERIS 2014

Mesaj de mircea pancu »

Felicitari Dani Dan si echipa pentru locul 1, felicitari tuturor celor implicati in acest concurs!
CSP FREECARP DEVA

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”