Desfasurare Cupa 4Carp, Ed. a III-a, Greaca Cercani-2016

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa 4Carp, Ed. a III-a, Greaca Cercani-2016

Mesaj de maty »

În ce mă privește,da aveam emotii,ptr.ca oricând putea să se mai rupa o altă creanga mare din salcie si sa cada peste cort sau peste lansete,asa cum se mai întâmplase noaptea. Însă de sus a venit ajutorul,nu creanga si am scăpat doar cu pierderea unui senzor. Interesant este că deși era furtuna,pestii mâncau ca disperatii. Deaceia zic ca a fost frumos,ptr.ca am reușit să trecem si prin așa ceva. Mulțumim lui Dumnezeu ptr.ca am scăpat cu bine toți,din această aventură. Felicitări tuturor. Mulțumim mult George Mihăilă ptr.ospitalitate. Felicitări George ptr.poze . Ca si părere po personala,balta are mult peste,dar a mâncat mai mult cel mic,datorita condițiilor meteo.Are însă și un stand (Porci 6) unde câștigi din momentul când lai tras la sorți,dar si asta face parte din concurs. Multumesc George ptr.nada de mare calitate pusa la dispozitie. Sanatate tuturor.
ajutorul vine de sus.

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de yuuhuu »

Tot respectul ptr vorbele frumoase postate de colegii care au participat si cei de acasa !!! Cu stima

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

GNicolae
CS SENZOR
Mesaje: 228
Membru din: Mie Ian 14, 2015 20:41
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re:

Mesaj de GNicolae »

osc1or scrie:A fost o vreme groaznica in ultimele 12h de concurs...
Felicitari tuturor celor implicati in acest proiect.
Felicitari castigatorilor!
Recomandare pt viitor (daca mai se organizeaza pe Greaca o alta editie): 8 pontoane in C si eventual Porci 4 in B.
Pacat ca media pestelui a scazut atat de mult pe aceasta minunata balta......

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
De ce Poric 4 in B , ce are asa special ? :)
CS SENZOR

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare Cupa 4Carp, Ed. a III-a, Greaca Cercani-2016

Mesaj de gabi1 »

maty scrie:În ce mă privește,da aveam emotii,ptr.ca oricând putea să se mai rupa o altă creanga mare din salcie si sa cada peste cort sau peste lansete,asa cum se mai întâmplase noaptea. Însă de sus a venit ajutorul,nu creanga si am scăpat doar cu pierderea unui senzor. Interesant este că deși era furtuna,pestii mâncau ca disperatii. Deaceia zic ca a fost frumos,ptr.ca am reușit să trecem si prin așa ceva. Mulțumim lui Dumnezeu ptr.ca am scăpat cu bine toți,din această aventură. Felicitări tuturor. Mulțumim mult George Mihăilă ptr.ospitalitate. Felicitări George ptr.poze . Ca si părere po personala,balta are mult peste,dar a mâncat mai mult cel mic,datorita condițiilor meteo.Are însă și un stand (Porci 6) unde câștigi din momentul când lai tras la sorți,dar si asta face parte din concurs. Multumesc George ptr.nada de mare calitate pusa la dispozitie. Sanatate tuturor.
Ce-ți veni cu nada??
Felicitări pentru podium. :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
neicurobert
Mesaje: 212
Membru din: Lun Sep 09, 2013 0:41
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa 4Carp, Ed. a III-a, Greaca Cercani-2016

Mesaj de neicurobert »

gabi1 scrie:
maty scrie:În ce mă privește,da aveam emotii,ptr.ca oricând putea să se mai rupa o altă creanga mare din salcie si sa cada peste cort sau peste lansete,asa cum se mai întâmplase noaptea. Însă de sus a venit ajutorul,nu creanga si am scăpat doar cu pierderea unui senzor. Interesant este că deși era furtuna,pestii mâncau ca disperatii. Deaceia zic ca a fost frumos,ptr.ca am reușit să trecem si prin așa ceva. Mulțumim lui Dumnezeu ptr.ca am scăpat cu bine toți,din această aventură. Felicitări tuturor. Mulțumim mult George Mihăilă ptr.ospitalitate. Felicitări George ptr.poze . Ca si părere po personala,balta are mult peste,dar a mâncat mai mult cel mic,datorita condițiilor meteo.Are însă și un stand (Porci 6) unde câștigi din momentul când lai tras la sorți,dar si asta face parte din concurs. Multumesc George ptr.nada de mare calitate pusa la dispozitie. Sanatate tuturor.
Ce-ți veni cu nada??
Felicitări pentru podium. :D
Care podium?

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare Cupa 4Carp, Ed. a III-a, Greaca Cercani-2016

Mesaj de osc1or »

GNicolae scrie:
osc1or scrie:A fost o vreme groaznica in ultimele 12h de concurs...
Felicitari tuturor celor implicati in acest proiect.
Felicitari castigatorilor!
Recomandare pt viitor (daca mai se organizeaza pe Greaca o alta editie): 8 pontoane in C si eventual Porci 4 in B.
Pacat ca media pestelui a scazut atat de mult pe aceasta minunata balta......

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
De ce Poric 4 in B , ce are asa special ? :)
Porci 5 am vrut sa zic ;)

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa 4Carp, Ed. a III-a, Greaca Cercani-2016

Mesaj de maty »

Am folosit nadă(bile si pasta) de la George Alexandru,4 Carp.
ajutorul vine de sus.

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare Cupa 4Carp, Ed. a III-a, Greaca Cercani-2016

Mesaj de yuuhuu »

maty scrie:Am folosit nadă(bile si pasta) de la George Alexandru,4 Carp.
nea Maty aveti mesaj privat !!!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”