DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416
Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de Dorel Oprea »

CANTAR SAMBATA SEARA
SAMB SEARA.jpg
SAMB SEARA.jpg (198.77 KiB) Vizualizat de 1153 ori

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de matei1971 »

Bravo Gaulea!
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
VDE
Mesaje: 215
Membru din: Vin Feb 26, 2016 22:27
Puncte: 0
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de VDE »

Bine Gaulea, dar cred ca Andrei este baza. :lol:
Eduard Vrabie
Imagine

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de popescu59 »

Superb concurs ce sa mai spun .Am vazut in conponenta echipelor si citiva pescari de competitie .
Cum sa participi la un concurs pe o balta cu pesti de 1kg media 1,4 kg dumnezeule mare , cind te uiti la clasament si vezi 1,3 ,1,45 ,1,28 kg te ia capu.Cum sa participi la un concurs pe aceasta balta de ciortanasi ?? Am mai observat inca o chestie CAPTURA nu este mentionata la clasament :lol: :lol: cred ca, captura e pe la 2,61kg :lol: :lol: doamne ce panarama de balta . Ce emotii trebuie sa ai cind piue senzoru si tragi la mal de un peste de 1kg :oops: :oops: cred ca majoritate pestilor sunt sub 1kg :lol: :lol: Mai mult ca sigur locul 1 va avea spre 30 kg de peste super super tare ,Daca se organizeaza concurs cu punctarea peste 3kg nu cred ca se ocupa toate cele 3 locuri premiate :lol: :lol: :lol:
Pescarii care citesc clasamentele afisate cred ca se tavalesc de ris cind vad ce calitate de peste exista pe aceasta balta , cred ca se crucesc cu ambele miini :lol: :lol: :lol:

goanga78
Mesaje: 512
Membru din: Mar Apr 30, 2013 20:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti,sectorul 3

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de goanga78 »

Salut,, mare dreptate ai Popescule.Nu te cunosc ,nu ma cunosti dar ai dreptate.Cu mare parere de rau spun ca am fost la acest concurs si cu mare bucurie iti spun ca azi dimineata am plecat acasa. Dan Dumitru.P.S Am inghetat de frig o noapte si nu am avut o trasatura . Nu va mai bateti joc de pescari cu astfel de populari si astfel de balti tip cada !

Avatar utilizator
Gabriel Raducanu
Mesaje: 251
Membru din: Dum Sep 22, 2013 10:47
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de Gabriel Raducanu »

Poprscule bagate la culcare
G Team Carp

Avatar utilizator
Jaws
Mesaje: 56
Membru din: Joi Ian 08, 2015 9:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de Jaws »

Foarte fairplay este sa pleci din concurs :)
Adrian Voicila
Membru fondator - CS CARP LEGION CLUB

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de Vladut Mateianu »

Digital scrie:A disparut o postare, de ce ? :roll:
Ce postare a disparut ? Astept pe PM, apoi o sa vb cu adminul sa vedem ce moderator incalca regulile si sterge postari fara sa anunte public motivul...
Nu de alta, dar nu este prima oara.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Marian Cosereanu
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Sâm Noi 10, 2007 19:20
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de Marian Cosereanu »

popescu59 scrie:Superb concurs ce sa mai spun .Am vazut in conponenta echipelor si citiva pescari de competitie .
Cum sa participi la un concurs pe o balta cu pesti de 1kg media 1,4 kg dumnezeule mare , cind te uiti la clasament si vezi 1,3 ,1,45 ,1,28 kg te ia capu.Cum sa participi la un concurs pe aceasta balta de ciortanasi ?? Am mai observat inca o chestie CAPTURA nu este mentionata la clasament :lol: :lol: cred ca, captura e pe la 2,61kg :lol: :lol: doamne ce panarama de balta . Ce emotii trebuie sa ai cind piue senzoru si tragi la mal de un peste de 1kg :oops: :oops: cred ca majoritate pestilor sunt sub 1kg :lol: :lol: Mai mult ca sigur locul 1 va avea spre 30 kg de peste super super tare ,Daca se organizeaza concurs cu punctarea peste 3kg nu cred ca se ocupa toate cele 3 locuri premiate :lol: :lol: :lol:
Pescarii care citesc clasamentele afisate cred ca se tavalesc de ris cind vad ce calitate de peste exista pe aceasta balta , cred ca se crucesc cu ambele miini :lol: :lol: :lol:
Nu stiu ce sa zic, am fost la începutul lui octombrie, 36 h si am prin 115kg în 25 pesti.
Nume utilizator schimbat din gazaru

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de osc1or »

S-a lasat frigul, e presiune mare pe balta... e normal sa se rareasca drastic trasaturile


Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”