Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de George-Alexandru »

Felicitari celor implicati in organizarea evenimentului!
Felicitari participantilor si castigatorilor!
Felicitari Green Lake pentru cele 2 podiumuri!
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de Stefan B »

Felicitari Florin Masu pentru Hermes Peris .... (eu stiu ce inseamna o investite in acest domeniu ....), felicitari organizatorilor (Iohan ....mare om ...mare caracter .... :D :D :D )

Multumim arbitrilor pentru suportul lor (nea Cici .....pe partea noastra .....) Multumim George pentru poze !

Felicitari BD baits pentru cele 2 podiumuri !

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de stress »

Multumesc organizatorilor pentru acest concurs frumos, chiar daca vremea ne-a cam dat peste cap.
Multumesc colegilor de echipa pentru locul 2 pe sector obtinut.
Felicitari castigatorilor si celor ce nu au apucat un loc pe podium.
Multumesc RB si Gabi Manolache pentru bile.
Felicitari Florin Masu pentru balta
Multumesc arbitrilor si lui George Iorga pentru poze
stefan avram

mitudaniel
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 459
Membru din: Mie Sep 01, 2010 14:40
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de mitudaniel »

Felicitari participantilor si castigatorilor!
Felicitari Iohann pt organizare si Florin pentru balta !
Multumim BD Baits pt nada...mereu cea mai buna
Jonny sa ai grija data viitoare cu ..plumbii care zboara :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Si un mesaj din partea mea si a lui Andrei G pe cel care de mic are " mult noroc " Razvan Garcea : Huooooooo Garcea :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de iohann »

in primul rand vreau sa ne cerem scuze in legatura cu toaletele ecologice :oops: !din cauza pamantului moale, masina nu a vrut sa intre sa curete joi, iar vineri au spus ca n-au cum decat luni...

Felicitari participantilor, care au fost nevoiti sa suporte o vreme de toamna tarzie!
Felicitari George pt poze si arbitrilor pt munca!
Felicitari castigatorilor!
Un concurs greu din pricina vremii, dar care pana la urma a iesit bine.

Avatar utilizator
Faraon
Mesaje: 502
Membru din: Lun Iul 04, 2011 17:47
Puncte: 0
Localitate: voluntari

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de Faraon »

Felicitari organizatorii evenimentului Iohan ,Masu si Jonny!
Felicitari participantilor si castigatorilor!
Felicitari firma Navitas (stress) un super concurse
Felicitari Abbara carp Team pt locul 1 Sector A si locul 1 sector C
PRO Team ®
Ali Motaz
Life For Angling
ViceCampion National 2016

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de petre iulian »

Pe scurt. Din o suta de trasaturi am scos douazeci. va rog sa faceti ceva cu acest stand ca am lasat peste optzeci de plumbi si forface si peste sase sute de metrii de inaintasi textil. Noi am avut dar altii oare aveau ? De nervi am rupt doua bete ...Scuze vecinilor din dreapta noastra care a fost martora la o iesire nervoasa in ultima seara,cand dupa douazeci de pesti parcati in agataturi la rand ,un membru din echipa noastra a clacat nervos si a inceput sa rupa betele pe genunchi.E trist ca in loc sa ne simtim bine pe balta ca doar nu venisem pt. premii,noi ne-am facut numai nervi ...si nu am mai pescuit ultimele 16 ore cum trebuia....Felicitari pt organizare si balta de nota zece.Cu timpul se rezolva toate problemele ivite si e bine ca noi pescarii sa aducem la cunostinta ce probleme sunt ca sa stie unde trebuie intervenit.Voi revenii cu placere pe aceasta balta . Ps . Postez de pe telefon si scuze daca sunt greseli.ca nu.prea sunt.obisnuit... :lol: o
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
PiciuS
Mesaje: 140
Membru din: Lun Oct 04, 2010 20:07
Puncte: 0
Localitate: Targu Mures

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de PiciuS »

petre iulian scrie:Pe scurt. Din o suta de trasaturi am scos douazeci. va rog sa faceti ceva cu acest stand ca am lasat peste optzeci de plumbi si forface si peste sase sute de metrii de inaintasi textil. Noi am avut dar altii oare aveau ? De nervi am rupt doua bete ...Scuze vecinilor din dreapta noastra care a fost martora la o iesire nervoasa in ultima seara,cand dupa douazeci de pesti parcati in agataturi la rand ,un membru din echipa noastra a clacat nervos si a inceput sa rupa betele pe genunchi.E trist ca in loc sa ne simtim bine pe balta ca doar nu venisem pt. premii,noi ne-am facut numai nervi ...si nu am mai pescuit ultimele 16 ore cum trebuia....Felicitari pt organizare si balta de nota zece.Cu timpul se rezolva toate problemele ivite si e bine ca noi pescarii sa aducem la cunostinta ce probleme sunt ca sa stie unde trebuie intervenit.Voi revenii cu placere pe aceasta balta . Ps . Postez de pe telefon si scuze daca sunt greseli.ca nu.prea sunt.obisnuit... :lol: o

Am mai lasat si eu vro 30-40 de monturi inaintea voastra :))) oricum va felicit ca a-ti reusit sa scoateti crapul de 12,1 din agataturile alea...ma si mir :)))
Sergiu Morar

Catch & Release

ciprianradu
Mesaje: 282
Membru din: Sâm Dec 18, 2010 21:27
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de ciprianradu »

petre iulian scrie:Scuze vecinilor din dreapta noastra care a fost martora la o iesire nervoasa in ultima seara,cand dupa douazeci de pesti parcati in agataturi la rand ,un membru din echipa noastra a clacat nervos si a inceput sa rupa betele pe genunchi.

stai linistit Iulica, a fost o placere sa va avem vecini
Imagine

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Navitas - Hermes Peris 2014

Mesaj de osc1or »

petre iulian scrie:Pe scurt. Din o suta de trasaturi am scos douazeci. va rog sa faceti ceva cu acest stand ca am lasat peste optzeci de plumbi si forface si peste sase sute de metrii de inaintasi textil. Noi am avut dar altii oare aveau ? De nervi am rupt doua bete ...Scuze vecinilor din dreapta noastra care a fost martora la o iesire nervoasa in ultima seara,cand dupa douazeci de pesti parcati in agataturi la rand ,un membru din echipa noastra a clacat nervos si a inceput sa rupa betele pe genunchi.E trist ca in loc sa ne simtim bine pe balta ca doar nu venisem pt. premii,noi ne-am facut numai nervi ...si nu am mai pescuit ultimele 16 ore cum trebuia....Felicitari pt organizare si balta de nota zece.Cu timpul se rezolva toate problemele ivite si e bine ca noi pescarii sa aducem la cunostinta ce probleme sunt ca sa stie unde trebuie intervenit.Voi revenii cu placere pe aceasta balta . Ps . Postez de pe telefon si scuze daca sunt greseli.ca nu.prea sunt.obisnuit... :lol: o

I-am spus lui Pompieru ca e rupere acolo dupa tragerea la sorti, dar mi s-a parut ca nu m-a luat in seama prea tare.
Eu am facut un antrenament acolo cu 2 saptamani inainte, am scos ceva peste, dar am si pierdut enorm de multe monturi.
Eu nu am fost in stare sa scot nimic peste 5kg de acolo, imediat dupa intepare, dupa 3-5 sec de drill intra in agataturi si acolo ramanea (si pescuiam cu franele stranse). Toate recuperarile monturilor le faceam direct de pe drum cu lanseta sus (si am 1,95m inaltime) si tot se agatau o gramada de monturi pe drum...
Initial am crezut ca nu stiu eu sa ma adaptez la situatie, dar se pare ca si pescarii consacrati au probleme reale cu acel loc...

Va felicit sincer pentru rezultatul obtinut acolo.
Critic echilibrat

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”