Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

tiberiu31
Mesaje: 9
Membru din: Mie Iul 09, 2014 14:49

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de tiberiu31 »

Felicitari administratorului lacului Toni Comsa si felicitari tuturor concurentiilor , chiar daca echipa noastra nu a prins nici un peste ne-am simtit foarte tinand cont ca a fost primul concurs la care am participat .
Ar fi foarte frumos sa ne intalnim cati mai multi care am fost la concurs la partida de 48 h oferita de Toni.

Va salut pe toti si va felicti pe toti !

piri21
Mesaje: 127
Membru din: Mie Feb 27, 2013 8:31
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de piri21 »

multumim de tratatie toni......chiar daca nu s-a prins peste ne-am simtit bine....felicitari castigatorilor si tuturor participantilor...poate data viitoare se prinde si peste

R2A TEAM - ADRIAN BROSTIC

Avatar utilizator
ill_dottore
Mesaje: 211
Membru din: Mie Iun 30, 2010 0:16
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de ill_dottore »

Felicitari Alex Chivu & Co!!!

Avatar utilizator
adi_gorosss
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mai 31, 2014 12:09

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de adi_gorosss »

felicitari tuturor concurentilor, multumim Toni pt concurs, masa, organizare, si, celor ce au ajutat.
chiar daca echipa noastra nu a reusit sa prinda nici un peste, ne-am simtit bine si cu siguranta vom veni si la celelalte concursuri pe care o sa le organizezi.
asteptam concursul anuntat :10 echipe ,1000 de lei, calitate, cantitate.
inca o data multumiri tuturor si sa ne revedem cu bine.

Avatar utilizator
herrr
Mesaje: 59
Membru din: Mar Noi 30, 2010 13:17
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de herrr »

Felicitari participantilor!
Felicitari Fair Play Fishing, din nou podium!

Toni, o sugestie pentru toate concursurile de la tine: afisaza rezultatele dupa fiecare cantar. Pescarii ramasi pe acasa se hranesc cu asta :-)

crap master
Mesaje: 41
Membru din: Lun Oct 13, 2014 16:08
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de crap master »

Felicitari celor clasati pe locurile 1-4,felicitari domnului Toni Comsa pentru foarte buna organizare a competitiei,lac foarte frumos pus la dispozitia concurentilor cu toate dotarile, vreme buna, daca si crapul ar fi vrut sa manance ar fi fost o competitie perfecta.Apreciem si arbitrajul "discret". Multumim prietenilor nostri Baxter si Adi Tatuatu pentru vizitele si discutiile placute avute pe toata perioada competitiei.Sper sa ne mai reantalnim,poate aranjam impreuna bonusul de 48 de ore oferit de organizator tuturor participantilor, mai ales ca vor fi introduse 2 tone de crap.

Avatar utilizator
adi_gorosss
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mai 31, 2014 12:09

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de adi_gorosss »

impreuna cu dvs va fi o mare placere, mai capatam experienta iar sederea pe balata va fi super placuta.ramine sa stabilim cind ne vedem.

Avatar utilizator
Razvan Gheorghe
Mesaje: 999
Membru din: Lun Oct 23, 2006 11:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de Razvan Gheorghe »

Felicitari Tony pentru organizare,felicitari colegilor mei(Bax si Cristi)fara de care acest rezultat nu ar fi fost posibil,felicitari Bogdan,Andrei si Razvan pentru locul 1,felicitari Alex Matea,Alex Chivu si Stefan Libra pentru locul 2,felicitari Ionut,Gabriel si Marius pentru captura competitiei.....felicitari tuturor.
RAZVAN GHEORGHE
CarpBait Fishing Club
ViceCampion Național 2020
Campion National 2022
http://www.carpbait.ro

Imagine

Avatar utilizator
Gabriel Raducanu
Mesaje: 251
Membru din: Dum Sep 22, 2013 10:47
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de Gabriel Raducanu »

Toni nu punem si noi niste poze ??
G Team Carp

Avatar utilizator
Toni Comsa
CS SENZOR
Mesaje: 1151
Membru din: Sâm Noi 24, 2012 17:02
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Desfasurare Cupa Toamnei Lacul Green Paradise 2014

Mesaj de Toni Comsa »

Va multumesc tutror pt aprecieri , pestele nu a vrut sa manance dupa cum s-a vazut , era deasupra si sarea ca si cum ar fi fost in bataie,dar cu toate acestea v-ati simtit bine pe balta mea , cea ce inseamna ca munca mea nu a fost in zadar , cu clasamentele am intarziat si poze nu am pus din cauza internetului , de aproape o luna nu merge internetul pe toata localitatea si am fost nevoit sa ma chinui cu telefonul mobil , in maxim o saptamana o sa postez pozele , va multumesc pt intelegere.
CS Senzor Team / Field Tester Senzor
Admin. Lacul Green Paradise
http://www.green-paradise.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”