Desfasurare Cupa TOMIS CARP - 21-24 iulie - Lacul Corbu

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Desfasurare Cupa TOMIS CARP - 21-24 iulie - Lacul Corbu

Mesaj de pharaoh »

.
Fişiere ataşate
Clasament Tomis Carp 2.jpg
Clasament Tomis Carp 2.jpg (224.22 KiB) Vizualizat de 890 ori
Marius Sârbu

Avatar utilizator
Alex Matea
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Ian 30, 2010 17:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa TOMIS CARP - 21-24 iulie - Lacul Corbu

Mesaj de Alex Matea »

Felicitari participantilor, organizatorilor si echipei de arbitraj!
Foarte frumoase diplomele, lucrate frumos :)
Felicitari Cristi Alexandrescu ( delfinianul :D ), Razvan Nafornita si Soium Erdal, felicitari Dorin Delca, Razvan Ingeaua si Razvan Romascanu!

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Desfasurare Cupa TOMIS CARP - 21-24 iulie - Lacul Corbu

Mesaj de pharaoh »

Alex Matea scrie:Foarte frumoase diplomele, lucrate frumos :)
Multumesc :wink:
Marius Sârbu

Tapu
Mesaje: 49
Membru din: Mar Noi 17, 2015 14:03
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Desfasurare Cupa TOMIS CARP - 21-24 iulie - Lacul Corbu

Mesaj de Tapu »

Iti multumesc pentru gandurile bune Alex.

A fost un super concurs cu superi concurenti. Sincer...m-am cam speriat cand am vazut lista participantilor. Ma intrebam ce caut eu acolo!!!
Poate ati simtit emotiile pe care le-am avut cand v-am strans mainile. Pe unii dintre voi v-am vazut doar la televizor. Pe altii v-am admirat pe balta. De altii am "auzit" din rezultatele de la concursuri.
Am venit cu gandul sa dam tot ceea ce putem si sa speram ca ne vom clasa pe podium. Dupa ce am tras la sorti...ne-am gandit sa pescuim. Doar atat! SA PESCUIM.

Finalul a fost.....incredibil. Incredibil deoarece noi habar nu aveam ca am iesit pe locul 3. Stiam ca am terminat pe locul 5.

Apropoo de asta: imi cere scuze in numele echipei pentru intarzierea la festivitatea de premiere. Eram atat de obositi incat nu am realizat cat de mult timp a trecut. Nu stiam ca am ramas ultimii pe balta. Ne doream doar sa strangem mai repede pentru a merge sa aplaudam castigatorii

Cand a venit Gabi Calota sa ne certe pentru intarziere am fost rusinati la gandul ca cineva s-a gandit ca vom pleca fara sa participam la premierre. Cand ne-a spus razand ca nu se poate face premierea deoarece lipsesc cei de pe locul 3....si ca noi suntem aceia....am crezut ca face glume pe seama noastra.

A fost...incredibil. Nu prea intelegeam ce se intampla:))

Felicitari tuturor. Organizatorilor pentru profesionalism si pentru ideea de a scoate standurile C13 si C15:) Arbitrajului care a fost impecabil. Concurentilor care s-au comportat admirabil.

Felicitari echipa THE ONE! Felicitari echipa Club Carp Corbu! Felicitari si multumiri pentru bile...Denis Paffoni!!!

PS: multumiri speciale Bogdan Soare si Mihaita Alexandru

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”