Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266 Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Marian Constantin » Lun Apr 07, 2014 13:54
Lista echipelor inscrise in concurs
1.Doctor Fishing : Braileanu Florin + Florin Maciuca + Gabriel Raducanu -Meniu
2.Mircea Batschi + parteneri
3.Carp Zone :Stefan Munteanu + Ionut Neguleasa + Dorin Maiereanu - Meniu
4.TNT Baits -Overten :Serban Florian + Brebeanu Florin +Chelariu Dan Meniu
5.TNT Baits 2 -Overten : Dumitru Marius + Adrian Cibu - Meniu
6.Fair Play Fishing :Toni Comsa - Razvan Antonescu-Bucuroiu Catalin - Meniu
7.Overten :Marian Nedelcu - Paul Postolachi - Poiana Sebastian Meniu
8.Carp Maniacs Team : Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai - Meniu
9.Maty + Dani M
10.Aviators Fishing Club :Dan Marinita-Adrian Daminescu - Tibi Manascu
11.Cristian Ocnaru + Liviu Bercea + parteneri
12.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin
13.Green Lake :George Alexandru +Govoreanu Marius + Viorel Crivat - Meniu
14.Green Lake :Ionut Cosmescu +Valer Russu+Dan Stoica- Meniu
15.Green Lake :Ghita Adrian +Mirea Catalin + Radu Dumitrevici - Meniu
16.Fair Play Fishing 2 : Raphael Postu, Otto Babacea, Ciprian Grigore - Meniu
17.Green Lake : Sebastian Andone +Neacsu Micea Pompy + Alexandru Dragnea - Meniu
18.WLC Carp Team : Mahera Mihai +Ivan Aldo+Neagu Claudiu Meniu
19.Green Lake :Vali Bosman - Mihai Aldea + (inca nu se stie ) - Meniu
20.Green Lake : Cristian Stanoi-Petre Iulian +Chiru Mihai - Meniu
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266 Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Marian Constantin » Lun Apr 07, 2014 13:55
Programul competitiei
Vineri - 11 Aprilie 2014
Ora - 08.30 - 09.00 - acreditarea echipelor
Ora - 09.00 - 10.00 - tragerea la sorti
Ora - 12.00 - startul competitiei
Duminica - 13 Aprilie 2014
Ora - 12.00 - Finalul competitiei
Ora - 14.00 - Premierea
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266 Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Marian Constantin » Lun Apr 07, 2014 13:58
Standuri
A1- Ponton 1
A2- Ponton 3
A3-Stg. Toroipan
A4 -Marius
A5-Vali
A6-Dr.Vali
A7-Stg. Cofetari
A8-Dr.Cofetari
A9-Directori
A10-Porci 3
B1-Dr. Toroipan
B2-Bogdan
B3-Fiat
B4-Ionut
B5-8 Pontoane
B6-Stg. Parosu
B7-Parosu
B8-Fan Courier
B9-Porci 1
B10-Porci 2
mariusd
Mesaje: 82 Membru din: Mar Oct 12, 2010 9:54
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de mariusd » Mar Apr 08, 2014 15:12
Echipa completa: TNT Baits - Overten 2: Cristi Stanciu - Adi Cibu - Marius Dumitru
Mary sa ne treci si cu 3 meniuri.
Marius Dumitru
maldea
Mesaje: 736 Membru din: Lun Dec 26, 2011 23:00
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de maldea » Mar Apr 08, 2014 20:22
19.Green Lake :Vali Bosman + Mihai Aldea + Florin Sudor - echipa completa
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266 Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Marian Constantin » Mar Apr 08, 2014 20:33
Lista echipelor inscrise in concurs
1.Doctor Fishing : Braileanu Florin + Florin Maciuca + Gabriel Raducanu -Meniu
2.Mircea Batschi + parteneri -Meniu
3.Carp Zone :Stefan Munteanu + Ionut Neguleasa + Dorin Maiereanu - Meniu
4.TNT Baits -Overten :Serban Florian + Brebeanu Florin +Chelariu Dan Meniu
5.TNT Baits 2 -Overten : Cristi Stanciu - Adi Cibu - Marius Dumitru- Meniu
6.Fair Play Fishing :Toni Comsa - Razvan Antonescu-Bucuroiu Catalin - Meniu
7.Overten :Marian Nedelcu - Paul Postolachi - Poiana Sebastian Meniu
8.Carp Maniacs Team : Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai - Meniu
9.Maty + Dani M
10.Aviators Fishing Club :Dan Marinita-Adrian Daminescu - Tibi Manascu
11.Cristian Ocnaru + Liviu Bercea + parteneri
12.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin
13.Green Lake :George Alexandru +Govoreanu Marius + Viorel Crivat - Meniu
14.Green Lake :Ionut Cosmescu +Valer Russu+Dan Stoica- Meniu
15.Green Lake :Ghita Adrian +Mirea Catalin + Radu Dumitrevici - Meniu
16.Fair Play Fishing 2 : Raphael Postu, Otto Babacea, Ciprian Grigore - Meniu
17.Green Lake : Sebastian Andone +Neacsu Micea Pompy + Alexandru Dragnea - Meniu
18.WLC Carp Team : Mahera Mihai +Ivan Aldo+Neagu Claudiu Meniu
19.Green Lake :Vali Bosman + Mihai Aldea + Florin Sudor - Meniu
20.Green Lake : Cristian Stanoi-Petre Iulian +Chiru Mihai - Meniu