Desfasurare TOP 10 S.N.A.P - Magura 9

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Jaws
Mesaje: 56
Membru din: Joi Ian 08, 2015 9:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jaws »

Felicitari tuturor participantilor, felicitari organizatorilor, multumim "Busu" pentru prognoza meteo :))

Multumesc Razvan Manole pentru incurajare :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Adrian Voicila
Membru fondator - CS CARP LEGION CLUB

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7468
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Desfasurare TOP 10 S.N.A.P - Magura 9

Mesaj de Matei Marin »

Multumesc tuturor concurentilor care au avut curajul sa participe la aceasta provocare.
Felicitari tuturor, in special castigatorilor, administratiei Magura 9 ptr. pista de concurs si sa ne vedem sanatosi la urmatoarea editie a TOP 10 S.N.A.P.
Multumim Crapmania.ro !!!
Multumim frumos ptr. felicitari !!!
Fir intins !

Dan Draguloiu
Mesaje: 658
Membru din: Lun Apr 29, 2013 17:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 10 S.N.A.P - Magura 9

Mesaj de Dan Draguloiu »

Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor.
Din pacate noua ne-au lipsit 1,38 kg pentru podium in conditiile in care am parcat doi mari in malul celalalt si am scapat unul la fel de mare la mincioc, dar asta e….
Felicitari inca o data tuturor participantilor.
Multumim George Alexandru pentru bile, foarte bune, daca era pe cantitate ………
P.S. L-am uitat pe nea MATEI, multumim pentru loc.
danezu
Nume utilizator schimbat din drdan

gabi191970
Mesaje: 37
Membru din: Mie Ian 23, 2013 20:02

Re: Desfasurare TOP 10 S.N.A.P - Magura 9

Mesaj de gabi191970 »

Felicitari tuturor participantilor, felicitari arbitrilor si in mod special organizatorului!Felicitari castigatorilor!
Multumesc Bogdan Dragan pentru bile.Calitatea acestora si-a spus cuvantul.Fara ele nu cred ca puteam prinde podium, avand in vedere ca standul 31, este un stand mai slab cotat fata de alte standuri de pe balta.Nu a fost usor sa pescuiesti avand vecini pe nea Maty, cap de stand in partea stanga si pe castigatorii acestei editii in dreapta.

Stoica dragos
Mesaje: 562
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 21:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 10 S.N.A.P - Magura 9

Mesaj de Stoica dragos »

Felicitari Bogdan , Marius Si Stefan pentru locul 1
Felicitari Gabi , Gheorghe si Sorin pentru locul 3
Felicitari Dan pentru captura
Deasemeni felicitari pentru toti concurentii care au indurat vremea de 4 anotimpuri de la acest concurs !!!
Un concurs foarte greu din toate punctele de vedere care ne-a adus la sfarsit un loc 2 FOARTE muncit la doar 1,8 kg de locul 1 .... Al treilea podium consecutiv la Cupa Snap , poate si cel mai greu dintre toate !!!
Bravo Milly si Adi pentru munca depusa si pentru atmosfera placuta din timpul concursului !!!
Multumim George Alexandru pentru boiliesurile 4carp care inca odata au dovedit ca pescuite de un pescar bun fac din orice loc slab un loc pe podium !!!
Felicitari Nea Matei si brigazii de arbitri pentru profesionalismul aratat , si tineti-o tot asa ... un concurs deja cu o istorie frumoasa si participanti de bun simt si foarte fair play !!! Ne vedem la toamna si cu o taxa mai acceptabila sigur se va juca cu casa inchisa !!!!
Dragos Stoica
Presedinte - CS CARP LEGION CLUB ....

gabrielstef
Mesaje: 9
Membru din: Dum Dec 14, 2014 18:18

Re: Desfasurare TOP 10 S.N.A.P - Magura 9

Mesaj de gabrielstef »

gabrielstef scrie:Felicitari tuturor participantilor !
Felicitari Nea Matei !
Felicitari Gabi ,Sorin,Gogu pentru locul 3.

maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 10 S.N.A.P - Magura 9

Mesaj de maty »

si standul 26 ar fi de bagat in locul lui 33 deoarece acele locuri la calitate sunt slab cotate .... se avantajeaza enorm asa 22 care e un stand bun si cu distanta de un ponton dar cu asa spatiu stanga.... cred ca 26 bagat in locul lui 33 si e perfect (citat)
Si eu asi avea motive sa ma vait.
Nu am facuto insa pana acum public,ptr. ca asa mia fost soarta si am acceptato.
Imi reprosez insa ca am acceptat sa mi se decalaze zona de pescuit(la cererea organizatorului) de la placuta 32 cum eram plasat initial,la placuta cu nr. 33 spre stanga,pana la 35 si astfel standul meu a devenit si mai slab decat era initial.
Am avut totusi o experienta placuta si inca ceva de invatat si cu ocazia acestui concurs.
Felicit si eu pe toti participantii,fie ei concurenti,arbitri,sau organizatori,precum si pe ospitalirele nostre gazde .
Felicitari speciale celor ce au fost pe podium.
ajutorul vine de sus.

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Desfasurare TOP 10 S.N.A.P - Magura 9

Mesaj de George-Alexandru »

Felicitari participantilor,castigatorilor si organizatorilor!!!
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”