Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Re:

Mesaj de zfcristian »

Stefan B scrie:
Eu zic sa ne vedem fiecare de treaba lui ...... Vad ca tot insisti ....si vad ca daca apelez la bunul simt .....nu prea merge ... TU tot insisti...... Am rugamintea sa lasi topicul curat pentru concurs sau sa comentezi cum vrei tu ....esti LIBER LA EXPRIMARE .....iar daca vrei sa pomenesti numele subsemnatului .....ai numarul meu !!!!

Stefane, vezi ca ma confunzi cu aia de pe santier cu care lucrezi tu si nu e cazul , nu cred ca am facut armata impreuna !!!
Stii fff bine ca toata vara 2012 si tot anul 2013 am fost aproape weekend de weekend pe Magura 9 si am prins si perioada de glorie ca sa zic asa a baltii si popularile cu ciortan din 2013 cand deja balta incepuse sa scartaie .
Stii bine ca am pescuit cam pe toata balta si cam in toate conditiile , primavara, vara, toamna , furtuni , canicula etc si zic eu ca am ajuns sa stiu balta aia cat de cat .In toamna trecuta ti-am zis si se poate cauta pe forum ca o sa distrugi balta daca mai bagi ciortan in ea , acum sa vii tu si sa imi spui ca eu sunt orb si de fapt la tine colcaie overtenii , hai sa fim seriosi !
E o balta superba si pe care as reveni oricand cu placere dar nu la ciortan viteza , probabil ca daca imi iau feedere in toamna o sa incep sa revin pe M9 dar pana atunci nu imi spune ca rata canta cand ea macane ....

Nu am nimic cu nea Matei dar tu ca reprezentant al baltii stiind ce ai in balta ar trebui sa poti spune Dle nu merge un concurs in conditiile astea, mai bine ar merge la cantitate DAR poate ca ori nu te mai intereseaza ori vrei sa o ingropi .
Pacat !!!

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7473
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de Matei Marin »

Joi seara.
Fişiere ataşate
Joi seara (Copy).jpg
Joi seara (Copy).jpg (196.48 KiB) Vizualizat de 1352 ori

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Re:

Mesaj de Stefan B »

zfcristian scrie:
Stefan B scrie:
Eu zic sa ne vedem fiecare de treaba lui ...... Vad ca tot insisti ....si vad ca daca apelez la bunul simt .....nu prea merge ... TU tot insisti...... Am rugamintea sa lasi topicul curat pentru concurs sau sa comentezi cum vrei tu ....esti LIBER LA EXPRIMARE .....iar daca vrei sa pomenesti numele subsemnatului .....ai numarul meu !!!!

Stefane, vezi ca ma confunzi cu aia de pe santier cu care lucrezi tu si nu e cazul , nu cred ca am facut armata impreuna !!!
Stii fff bine ca toata vara 2012 si tot anul 2013 am fost aproape weekend de weekend pe Magura 9 si am prins si perioada de glorie ca sa zic asa a baltii si popularile cu ciortan din 2013 cand deja balta incepuse sa scartaie .
Stii bine ca am pescuit cam pe toata balta si cam in toate conditiile , primavara, vara, toamna , furtuni , canicula etc si zic eu ca am ajuns sa stiu balta aia cat de cat .In toamna trecuta ti-am zis si se poate cauta pe forum ca o sa distrugi balta daca mai bagi ciortan in ea , acum sa vii tu si sa imi spui ca eu sunt orb si de fapt la tine colcaie overtenii , hai sa fim seriosi !
E o balta superba si pe care as reveni oricand cu placere dar nu la ciortan viteza , probabil ca daca imi iau feedere in toamna o sa incep sa revin pe M9 dar pana atunci nu imi spune ca rata canta cand ea macane ....

Nu am nimic cu nea Matei dar tu ca reprezentant al baltii stiind ce ai in balta ar trebui sa poti spune Dle nu merge un concurs in conditiile astea, mai bine ar merge la cantitate DAR poate ca ori nu te mai intereseaza ori vrei sa o ingropi .
Pacat !!!
Vezi ca MA confuzi TU ....atentie ....!!! Restul chiar n-am chef sa-l dezbat cu
Tine pe aici !!!!

Tu iti spui parerea si restul chiar nu conteaza .....

P.S. Aveam pretentii de la tine ....dar vad ca managementul de farma va inebuneste .... Am citit un articol interesant pe tema asta ....ti-l trimit pe mail !

bujie
Mesaje: 927
Membru din: Lun Dec 05, 2011 13:11
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de bujie »

Va certati degeaba ,vremea a fost cea care a jucat festa ,nu poate sa spună cineva ca Măgura nu are peste mare ,schimbarea vremii l- a întors F. Tare.....
Deci nu vad vina nimănui la acest concurs ,cu atât mai putin a lui Mea Matei, care a avut cele mai bune intentii si
Pe care i-l felicit pt organizare ,înainte de a se termina concursul !!!!!
Campion național 2013
Brăileanu Florin
Buji Baits COMPETITION

Avatar utilizator
levi74
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 486
Membru din: Dum Mai 08, 2011 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de levi74 »

Cu tot respectul pt toata lumea dar Florin are mare dreptate si spun asta si prin prisma discutie cu Nea Maty care era tare amarit din cauza vremii. Si dl Cristian daca credeti ca un pescar ca Nea Maty participa la un concurs dezechilibrat din start pe o balta ca cea descrisa de dvs mai inainte cred ca va inselati amarnic!! Asta este o simpla parere a unui pescar care tinde catre mai mult si nu vreau sa i-mi ia nimeni cele scrise in nume de rau. Stima tuturor!!
Liviu Ilie Membru Fondator
CS APS Bucuresti

Avatar utilizator
levi74
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 486
Membru din: Dum Mai 08, 2011 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de levi74 »

Pentru ca nu are semnal la telefon il anunt pe dl Silvian de pe ponton 4 ca il astept cind vine acasa cu o sticla de vin vechi. Stie el de ce !!!!!!!
Liviu Ilie Membru Fondator
CS APS Bucuresti

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de petre iulian »

levi74 scrie:Pentru ca nu are semnal la telefon il anunt pe dl Silvian de pe ponton 4 ca il astept cind vine acasa cu o sticla de vin vechi. Stie el de ce !!!!!!!
-------

Pai are semnal ca noi vorbim zilnic la telefon cu echipele de pe ponton 4 si 14 :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de Marian Constantin »

levi74 scrie:Pentru ca nu are semnal la telefon il anunt pe dl Silvian de pe ponton 4 ca il astept cind vine acasa cu o sticla de vin vechi. Stie el de ce !!!!!!!
Deranj mare in stand la ei :shock:
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de popescu59 »

Hai Mari este un concurs pe muchie de cutit cum iti place tie .
Stiu ca e greu pt locul 1 dar nu imposibil .
Fire cit mai intinse tuturor participantilor .

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de petre iulian »

dupa cantarul de dimineata
locul 1 era pontonul 14 ,locul 2 pontonul 2 si locul 3 pontonul 4 .
Au ajuns la 90 -92 kg din 10 pesti cu diferente de 1 kg intre ei :D ...final cu emotii pentru cei 3 unde un peste face diferenta :D :D
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”