Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de maty »

daddy caddy scrie:AJUTORUL VINE DE SUS..................UNEORI!
Asa este ! ptr. ca altfel am putea crede ca toate meritele sunt ale noastre fiindca suntem noi grozavi si priceputi.
ajutorul vine de sus.

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de Marian Constantin »

Felicitari Nea Matei si echipa pentru organizare ..

Felicitari Vali , Bogdan si Stefan pentru locul 2 ...

Felicitari Milly , Dragos si Marius pentru locul 3 ...

Felicitari Catalin , Adrian si Dumitru pentru captura ..

Felicitari tuturor participantilor si administratiei pentru pista de concurs.....

Multumesc celor care m-au felicitat si sustinut pe timpul competitiei ...
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
crocodilu76
Mesaje: 866
Membru din: Mie Oct 12, 2011 17:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de crocodilu76 »

Felicitari Nea Matei si echipa pentru organizare
Felicitari Marian și Gabi pentru locul 1 și pentru revenirea spectaculoasa
Felicitari Vali , Bogdan si Stefan pentru locul 2
Felicitari Milly , Dragos si Marius pentru locul 3
Felicitari tuturor participantilor si administratiei pentru pista de concurs și în special lui Maty pentru fair-play de care da dovada.
Mulțumesc celor alături de care am concurat, Adrian și Marian bucătarul nostru Special care ne-a alimentat cu tot ce am vrut nu a fost ceva sa nu aibe la el un adevărat super market.
Multumesc celor care m-au susținut...
Probably the Best Angler on the Lake ...

Avatar utilizator
DANY BOSS
Mesaje: 123
Membru din: Joi Iun 16, 2011 23:18
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de DANY BOSS »

Felicitari echipelor castigatoare!!!!Succese mai departe baieti.Organizarea ireprosabila!!!Nea Matei organizezi cele mai bune concursuri.Pacat ca vremea nu a tinut cu noi,pestele nu a cooperat asa cum trebuia ca drept dovada doar 3 echipe au avut cei 10 pesti :D :D :D Multumim dl Babita pt gazduire :wink: Fire intinse tuturor!
Hot pe hot cand s-a furat...si dracu s-a minunat...!

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7473
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de Matei Marin »

george tomescu scrie:mare provocare modelul asta de concurs
Asa este si multumesc tuturor concurentilor care au avut curajul sa participe la aceasta provocare.
Felicitari tuturor, in special castigatorilor, administratiei Magura 9 ptr. pista de concurs si sa ne vedem sanatosi la urmatoarea editie a TOP 10 S.N.A.P. 2015.
Multumim Crapmania.ro !!!
Multumim frumos ptr. felicitari !!!
Fir intins !

florinio2006
Mesaje: 200
Membru din: Sâm Feb 13, 2010 16:25
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de florinio2006 »

Bravo Marian Constantin.....bv Milly

Preda
Mesaje: 198
Membru din: Lun Iul 01, 2013 19:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de Preda »

Felicitari organizatorilor
Felicitari tuturor participantilor
Felicitari George Alexandru,boilesurile 4Carp au fost la inaltime ca de obicei
Daca planul A nu merge,stai calm.Alfabetul mai are multe litere.

mausse26
Mesaje: 198
Membru din: Dum Sep 18, 2011 10:17
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de mausse26 »

Felicitari tuturor concurentilor,felicitari castigatorilor ,felicitari arbitrilor,felicitari nea Matei pentru acest concurs ,felicitari magura 9 pentru aceasta balta frumoasa si nu in ultimul rand multumesc echipei mele alaturi de care ne-am simtit extraordinar timp de 3 zile crancene.
Si pentru nea Matei: priveste te rog in urma si vezi ce echipe veneau la acest concurs,astazi vin din ce in ce mai multe echipe puternice cu o dorinta mare de a-si adjudeca trofeul top 10 SNAP,concursul a devenit un concurs de traditie si din partea mea as dori ca el sa ramana cu aceleasi reguli si pe aceasi balta.De ce??!! pentru ca acest concurs si aceasta balta iti ofera acea mare provocare pe care o cautam cu toti.
Adrian Dinu

florinMaciuca
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 22, 2014 17:06

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de florinMaciuca »

DANY BOSS scrie:Felicitari echipelor castigatoare!!!!Succese mai departe baieti.Organizarea ireprosabila!!!Nea Matei organizezi cele mai bune concursuri.Pacat ca vremea nu a tinut cu voipestele nu a cooperat asa cum trebuia ca drept dovada doar 3 echipe au avut cei 10 pesti :D :D :D Multumim dl Babita pt gazduire :wink: Fire intinse tuturor!
mausse26 scrie:Felicitari tuturor concurentilor,felicitari castigatorilor ,felicitari arbitrilor,felicitari nea Matei pentru acest concurs ,felicitari magura 9 pentru aceasta balta frumoasa .
Si pentru nea Matei: priveste te rog in urma si vezi ce echipe veneau la acest concurs,astazi vin din ce in ce mai multe echipe puternice cu o dorinta mare de a-si adjudeca trofeul top 10 SNAP,concursul a devenit un concurs de traditie si din partea mea as dori ca el sa ramana cu aceleasi reguli si pe aceasi balta.De ce??!! pentru ca acest concurs si aceasta balta iti ofera acea mare provocare pe care o cautam cu toti.
Adrian Dinu
Sustin ideile de mai sus si respectele mele acestui organizator.
Vor aparea echipe din ce in ce mai experimentate.frumoasa remarca si adevarata ,felicitarile mele

mausse26
Mesaje: 198
Membru din: Dum Sep 18, 2011 10:17
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 10 SNAP ed. a-V-a 2014

Mesaj de mausse26 »

florinMaciuca scrie:
DANY BOSS scrie:Felicitari echipelor castigatoare!!!!Succese mai departe baieti.Organizarea ireprosabila!!!Nea Matei organizezi cele mai bune concursuri.Pacat ca vremea nu a tinut cu voipestele nu a cooperat asa cum trebuia ca drept dovada doar 3 echipe au avut cei 10 pesti :D :D :D Multumim dl Babita pt gazduire :wink: Fire intinse tuturor!
mausse26 scrie:Felicitari tuturor concurentilor,felicitari castigatorilor ,felicitari arbitrilor,felicitari nea Matei pentru acest concurs ,felicitari magura 9 pentru aceasta balta frumoasa .
Si pentru nea Matei: priveste te rog in urma si vezi ce echipe veneau la acest concurs,astazi vin din ce in ce mai multe echipe puternice cu o dorinta mare de a-si adjudeca trofeul top 10 SNAP,concursul a devenit un concurs de traditie si din partea mea as dori ca el sa ramana cu aceleasi reguli si pe aceasi balta.De ce??!! pentru ca acest concurs si aceasta balta iti ofera acea mare provocare pe care o cautam cu toti.
Adrian Dinu
Sustin ideile de mai sus si respectele mele acestui organizator.
Vor aparea echipe din ce in ce mai experimentate.frumoasa remarca si adevarata ,felicitarile mele
Multumesc....

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”