Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de PallBogdan »

Mult succes le doresc si le tin pumnii! Merita din plin tot ce e mai bun! Nu inteleg ce va atacati asa...?!?! Cand am spus caterinca, ma refeream la dimensiune/nr echipelor participante, nicidecum la organizare... Domnul Zabelea numara inclusiv satenii care au venit sa-l ajute pe Costel la munca campului si mi exemplifica mie... Daca 15 echipe, e tot una cu 10, din care confirma 8 si se prezinta 6...sa-mi fie cu iertare...sunt eu un nesimtit cum spune domnul Zabelea...nesimtit cu bah in fata!

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de ZABELEA »

Nu inteleg de ce trebuie sa ne numeri tu cati si cum am fost......cine esti tu ca noi nu am auzit de tine si nici nu o sa auzim vreodata domnule Pall.Cine isi doreste sa reusim o reprezentare reusita in Spania nu ne ureaza succes, sunt alaturi de noi la "caterincile" de concursuri pe care le organizam.


P.S. Daca vrei o cifra exacta, am fost 4 organizatori + 6 echipe de 3 oameni,fara administratia baltii.Sper ca esti multumit acum.
P.S. In speranta ca nu o sa mai raspunzi membrii CARP UNITED te saluta fara respect.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Marian Tomescu
Mesaje: 321
Membru din: Lun Noi 12, 2012 17:49
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Mesaj de Marian Tomescu »

Cum reusesc niste neadaptati social sa se bage in seama si sa creeze conflicte.... in special cand nu e treaba lor.
Dl. Zabelea, individul in cauza face parte din vestitul trio de pe crapmania: clonatul, semidoctul si tepuitul. Astia trei au reusit sa il eclipseze si pe popescu59. Nu merita sa va consumati energia pentru a-l educa. Are o varsta la care acest lucru este tardiv.
Mai bine concentrati-va eforturile sa ajungeti la CM.
Sa aveti spor in actiunile pe care le organizati si fire intinse in Spania, Carp United!
I don't need GOOGLE, my wife knows everything!

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de PallBogdan »

Sa fii sanatos! Altceva, mi-e frica sa-ti urez sa nu fie in zadar! Cu sau fara respectul tau...tot acolo sunt!

Vasilica Baboieru
Mesaje: 500
Membru din: Dum Feb 07, 2010 19:51

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de Vasilica Baboieru »

PallBogdan scrie:Sa fii sanatos! Altceva, mi-e frica sa-ti urez sa nu fie in zadar! Cu sau fara respectul tau...tot acolo sunt!
Jalnic!
vreau sa pescuiesc in ape limpezi

Avatar utilizator
culita
Mesaje: 97
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:35

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de culita »

e tare greu fara cei sapte ani de acasa :roll: :roll:

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Re:

Mesaj de ZABELEA »

Marian Tomescu scrie:Cum reusesc niste neadaptati social sa se bage in seama si sa creeze conflicte.... in special cand nu e treaba lor.
Dl. Zabelea, individul in cauza face parte din vestitul trio de pe crapmania: clonatul, semidoctul si tepuitul. Astia trei au reusit sa il eclipseze si pe popescu59. Nu merita sa va consumati energia pentru a-l educa. Are o varsta la care acest lucru este tardiv.
Mai bine concentrati-va eforturile sa ajungeti la CM.
Sa aveti spor in actiunile pe care le organizati si fire intinse in Spania, Carp United!
LIKE.Multumim pentru urări.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de ZABELEA »

PallBogdan scrie:Sa fii sanatos! Altceva, mi-e frica sa-ti urez sa nu fie in zadar! Cu sau fara respectul tau...tot acolo sunt!
Fără respectul nostru in pescuit ești tot acolo....NICĂIERI.Pentru mine subiectul Pall este închis.
Îmi cer scuze celorlalți participanți la forum pentru aceasta răbufnire, nu am vrut sa stric topicul unui concurs foarte reușit din punctul meu de vedere.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de PallBogdan »

ZABELEA scrie:
PallBogdan scrie:Sa fii sanatos! Altceva, mi-e frica sa-ti urez sa nu fie in zadar! Cu sau fara respectul tau...tot acolo sunt!
Fără respectul nostru in pescuit ești tot acolo....NICĂIERI.Pentru mine subiectul Pall este închis.
Îmi cer scuze celorlalți participanți la forum pentru aceasta răbufnire, nu am vrut sa stric topicul unui concurs foarte reușit din punctul meu de vedere.
Foarte frumos! Un "NICAIERI" va ureaza mult succes la CM! Sa va iasa totul asa cum va doriti!

soby
Mesaje: 46
Membru din: Mie Mai 09, 2012 18:35
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de soby »

Nu,,cel mai frumos este sa pescuit pe net si sa ne dăm cu parerea despre diferite concursuri...ca e "caterinca,"de concurs sau mai stiu eu ce.Oameni de cacao...nu este asa dl pall???Vezi k se organizează o alta"caterinca"de concurs la jilava...poate vrei sa participi :twisted: :twisted:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”