DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
BURCEA IONUT
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 230
Membru din: Mar Dec 06, 2011 13:41
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de BURCEA IONUT »

FELICITARI CAMPIONILOR !!!!!
FELICITARI PARTICIPANCILOR SI CELOR IMPLICATI IN ORGANIZARE.

Avatar utilizator
Perianu Mihai
Mesaje: 44
Membru din: Joi Sep 17, 2015 20:40

Mesaj de Perianu Mihai »

Felicitari CI

Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de Dragos Sinca »

Felicitari CI pentru castigarea turneului!
Felicitari The One pentru victoria de etapa!

A fost o etapa foarte disputata. Hermes Peris este o balta extraordinara.

Gestul celor de la Senzor mi se pare jenant, total lipsit de respect fata de competitie si fata de restul participantilor.

Avatar utilizator
Mariusmyt
Mesaje: 187
Membru din: Mar Oct 13, 2015 22:01
Puncte: 0
Localitate: Mioveni, Jud. Arges

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de Mariusmyt »

"Gestul celor de la Senzor mi se pare jenant, total lipsit de respect fata de competitie si fata de restul participantilor." Dragos Sinica -WLC


Astept pe cineva de la Senzor sa i raspunda si lui Dragos,ca de noi s au luat ca nu suntem in masura sa vorbim. Am vazut filmulete motivationale in care atleti accidentati alearga intr un picior in dorinta de a termina cursa cu fruntea sus, voi nici la pescuit n ati fost in stare sa mergeti pana la final.
Felicitari celor 5 cluburi !!! RESPECT

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dragos Sinca scrie:
Gestul celor de la Senzor mi se pare jenant, total lipsit de respect fata de competitie si fata de restul participantilor.
Ai telefonul ''celor de la Senzor'' ca sa le spui personal ce crezi, nu cred ca rufele murdare se spala in public.....

PS Chiar daca nu eu m-am ocupat de acest proiect, nu pot sa-mi judec colegii ptr ca nu au avut bani ca sa participe la aceasta etapa ! In viata sunt si alte prioritati Dragos, sper sa intelegi.....Stiu ca nu a fost fair play , dar nu pot obliga pe nimeni sa bage mana in buzunar !

Felicitari CI ptr victoria finala, The One ptr rezultatul de exceptie (se simte mana lui Andrei), precum si celorlalte cluburi ptr seriozitate si daruire. Tuturor, le cer scuze in numele Senzor ptr ca nu am putut trimite lot. Pe viitor nu se va mai intampla.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de gor965 »

Mariusmyt scrie:... Am vazut filmulete motivationale in care atleti accidentati alearga intr un picior in dorinta de a termina cursa cu fruntea sus......
Asemenea gesturi sunt exclusiv individuale ! Tin de ambitie, de caracter si se produc exclusiv dupa startul cursei. Cand ai picioarele rupte, fii sigur ca nu-ti mai arde sa te asezi la linia de start si sa te tarasti pe burta cu fruntea sus pana la finish. In cazul de fata, cursa a avut mai multe etape si cum pescuitul e un sport de echipa, conteaza ca de fiecare data, la start, sa ai toate picioarele intregi. In lipsa echipei, ambitia personala nu te ajuta la nimic.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Mariusmyt
Mesaje: 187
Membru din: Mar Oct 13, 2015 22:01
Puncte: 0
Localitate: Mioveni, Jud. Arges

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de Mariusmyt »

gor965 scrie:
Mariusmyt scrie:... Am vazut filmulete motivationale in care atleti accidentati alearga intr un picior in dorinta de a termina cursa cu fruntea sus......
Asemenea gesturi sunt exclusiv individuale ! Tin de ambitie, de caracter si se produc exclusiv dupa startul cursei. Cand ai picioarele rupte, fii sigur ca nu-ti mai arde sa te asezi la linia de start si sa te tarasti pe burta cu fruntea sus pana la finish. In cazul de fata, cursa a avut mai multe etape si cum pescuitul e un sport de echipa, conteaza ca de fiecare data, la start, sa ai toate picioarele intregi. In lipsa echipei, ambitia personala nu te ajuta la nimic.

Cu tot respectul , La fotbal echipele care sunt conduse cu 5-6 zero de ce nu ies de pe teren ? :))
In fine,nu vreau sa deranjez...e decizia lor dar majoritatea sunt de parere ca nu au procedat fair-play fata de competitia in care s au angajat si fata de restul participantilor!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de gor965 »

Mariusmyt scrie: Cu tot respectul , La fotbal echipele care sunt conduse cu 5-6 zero de ce nu ies de pe teren ? :))
Ptr. ca au fost la start !... si ptr. ca daca sunt profesionisti, incaseaza bani sa joace pana la final. Ca amatori, daca stiau ca incaseaza 6-0, au varianta sa nu se prezinte si sa piarda doar cu 3-0. :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de osc1or »

Eu cred ca daca se punea un anunt aici pe forum se gaseau 9 (sau 5 sau 3 sau cati era nevoie)nebuni sa formeze un lot sub sigla senzor sa termine in picioare acest turneu.
Cred ca ar fi fost mult mai onorabil...

Pacat ca s-a terminat asa...

La anul ce alte 2 echipe intra in joc?
Critic echilibrat

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de gor965 »

osc1or scrie:Eu cred ca daca se punea un anunt aici pe forum se gaseau 9 (sau 5 sau 3 sau cati era nevoie)nebuni sa formeze un lot sub sigla senzor sa termine in picioare acest turneu.
Cred ca ar fi fost mult mai onorabil...
Probabil ar fi fost o solutie daca s-ar fi stiut din timp. Un lot cu toata logistica de concurs, nu-l faci in cateva zile. Plastic vorbind, Senzor e acum ca un cal de curse care s-a prabusit inainte de linia de finish ... pe langa dezamagirea celor care au pariat pe el, e curiozitatea celorlalti care vor sa vada daca si cum se mai ridica de jos! Ptr. toti va conta ca a cazut, ca daca nu si-a rup gatu si se ridica, va mai putea cade si alta data. Foarte putini se vor intreba din ce cauza a cazut si, daca s-a accidentat, si mai putini vor fi dispusi sa-l ajute!

osc1or scrie:La anul ce alte 2 echipe intra in joc?
Se aude prin targ ca Energy si Carp United vor promova.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”