DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie:Draga clona de Amsterdam, iti raspund doar ptr a te anunta ca daca nu postezi cu numele tau ( sau de pe celalalte 2 conturi cu care postezi pe Crapmania ,inclusiv acest topic) ne despartim definitiv.
Frustrarile tale personale mi le poti trimite pe MP.
Da' de "gabi1" (care mai posteaza cu 3 conturi) si poseda o groaza de "frustrari personale" (desi eu as numi altfel sintagma asta, si anume: "dorinta - sau MISIUNEA - de a da la m...e cu orice pret si sub orice forma", nu ne despartim?
The One Team

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de Alexandru Popescu »

Vladut Mateianu scrie:Draga clona de Amsterdam, iti raspund doar ptr a te anunta ca daca nu postezi cu numele tau ( sau de pe celalalte 2 conturi cu care postezi pe Crapmania ,inclusiv acest topic) ne despartim definitiv.
Frustrarile tale personale mi le poti trimite pe MP.

Este valabil pentru mine ca nu inteleg.
...

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de gabi1 »

andrei vladeanu scrie: Da' de "gabi1" (care mai posteaza cu 3 conturi) si poseda o groaza de "frustrari personale"
Cine ti-a bagat in cap ca as avea trei conturi te-a mintit, cere-i banii inapoi.
Eu nu am frustari,nu mi-a sarit sunca din fasole ca altora care au parazitat fenomenul crapist direct sau prin interpusi. Frustrati sunt cei pe care-i prinde trecutul(cenusiu) din urma.
Ps.Cand arati cu degetul asigura-te daca ai autoritatea morala sa o faci (iti recomand un proces de constiinta).
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de andrei vladeanu »

gabi1 scrie:
andrei vladeanu scrie: Da' de "gabi1" (care mai posteaza cu 3 conturi) si poseda o groaza de "frustrari personale"
Cine ti-a bagat in cap ca as avea trei conturi te-a mintit, cere-i banii inapoi.
Eu nu am frustari,nu mi-a sarit sunca din fasole ca altora care au parazitat fenomenul crapist direct sau prin interpusi. Frustrati sunt cei pe care-i prinde trecutul(cenusiu) din urma.
Ps.Cand arati cu degetul asigura-te daca ai autoritatea morala sa o faci (iti recomand un proces de constiinta).
Se poate discuta si cu IP-urile in fata in legatura cu postarile de pe alte conturi. Dar nici nu e cazul, zau asa.

Probabil ca eu sunt cel care - in vizunea ta - am parazitat fenomenul, direct sau prin interpusi. Am inteles si nici macar nu ma intereseaza cum poti sa-ti sustii serios aceasta acuzatie destul de grava.

Problema este ca atunci cand pe un forum ai 3000 de postari dintre care in 1000 ridici problema de mai sus, chestiunea incepe sa semene cu cea legata de "postacii lui Udrea".
The One Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de gabi1 »

andrei vladeanu scrie:
Se poate discuta si cu IP-urile in fata in legatura cu postarile de pe alte conturi. Dar nici nu e cazul, zau asa.

Probabil ca eu sunt cel care - in vizunea ta - am parazitat fenomenul, direct sau prin interpusi. Am inteles si nici macar nu ma intereseaza cum poti sa-ti sustii serios aceasta acuzatie destul de grava.
...
Nu am sa rad, esti capabil sa crezi ca ai umor...
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de gor965 »

As avea rugamintea sa lasati deoparte discutiile astea din plan personal. Cei mai indreptatiti sa-si exprime parerile personale sunt participantii la eveniment. Cred ca ar fi mult mai interesant pentru restul sa afle concluziile de final, lucrurile bune ori mai putin bune, sugestii, idei, solutii ptr. editiile viitoare.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de Alexandru Popescu »

gor965 scrie:As avea rugamintea sa lasati deoparte discutiile astea din plan personal. Cei mai indreptatiti sa-si exprime parerile personale sunt participantii la eveniment. Cred ca ar fi mult mai interesant pentru restul sa afle concluziile de final, lucrurile bune ori mai putin bune, sugestii, idei, solutii ptr. editiile viitoare.

Deacord cu tine. Dar cand intrebi de ce nu participa senzor si primesti un raspuns de cacao,poate chiar usor agresiv, putin lipsit de respect fata de cei ce urmaresc acest forum,participa si ajuta mai departe, ce ar trebui sa faca in cazul acesta?
...

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de Albert »

Vladut Mateianu scrie:Chiar daca nu eu m-am ocupat de acest proiect, nu pot sa-mi judec colegii ptr ca nu au avut bani ca sa participe la aceasta etapa !
Ce colegi? E vorba de Senzor, clubul Senzor nu de niste particulari. Chiar asa vraiste-i la voi acolo incat nu sunteti in stare sa faceti un buget si sa-l respectati cand va inhamati la un asa turneu?Am remarcat stangacii la voi dar nici chiar asa.
Eu cred ca pur si simplu ati preferat sa stati acasa stiind ca nu aveti nicio sansa. Urat.

Felcitari participantilor. Felictari si lui George, paginile cu poze de pe forum sunt adevarata imagine a acaestui turneu.
Emisiunile de pe PVTV sunt slabe rau de tot.Chiar daca realizatorii incearca e greu in 20 de minute sa faci o emisiune de calitate.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de gor965 »

Alexandru.Popescu scrie: Deacord cu tine. Dar cand intrebi de ce nu participa senzor si primesti un raspuns de cacao,poate chiar usor agresiv, putin lipsit de respect fata de cei ce urmaresc acest forum,participa si ajuta mai departe, ce ar trebui sa faca in cazul acesta?
Nu inteleg la cine se refera intrebarea ? ... ce ar trebui sa faca in cazul asta cine? ... cel care pune intrebarea sau cel care raspunde ? Din punctul meu de vedere nici forumul si nici un utilizator de pe forum nu sunt vinovati ca Senzor nu s-au prezentat la start. Treaba asta aduce ceva prejudicii de imagine insa nu obliga la un proces public. De obicei la noi lumea intai isi da cu parerea, face acuzatii, da o sentinta si ulterior se discuta problema pe fond. Nu stiu cu ce problema s-a confruntat lotul Senzor dar m-as mira sa fi fost ravasiti de sinceritate, sa iasa in public si sa raspunda celor care au intrebat...uite domne, am pierdut banii la poker, sau, ne-am luat la bataie in vestiar. Daca aveau o problema a carui rezolvare era pe forum probabil ar fi facut-o public, altfel, in fata celor care nu cunosc toate date, ei urmeaza sa duca in carca stigmatul asta ... ca nu sunt fair play, ca nu sunt un club puternic, ca nu fac, ca nu dreg...
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de andrei vladeanu »

Clubul Senzor (prin managerul Adrian Visan) si-a indeplinit toate obligatiile fata de turneul 6 CARP CLUBS si regreta absenta din ultima etapa care s-a disputat numai in 5 loturi.
Personal admir atitudinea lui Adrian Visan.
Editia 2015 s-a incheiat, felicitari Claumar Insoft pentru prima scrijelire pe soclu :) , sa ne vedem sanatosi la editia 2016.
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”