LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.201

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Dumitrache
Mesaje: 378
Membru din: Lun Sep 12, 2011 11:12

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de Dumitrache »

Eu nu inteleg de ce a fost exclus din lotul clubului,ca isi apara dreptul si banii?pana la urma a investit,serios Bogdane...omu'chiar are dreptate,ii cantaresti pestele a 2 a zi,nicio problema,primeste avertisment,concursul continua,termini pe locul 1 si atunci ne amintim ca i-a murit un peste acum 2 saptamani,ce dracu... :lol:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de gor965 »

Vladut Mateianu scrie: O sa ne lamureasca George cine ti-a sters postarea si de ce, daca chiar a existat o postare.......
Nu prea am ce sa lamuresc ... e vorba de postarea de la pagina 13 (facuta la ora 10:59 PM): http://www.crapmania.ro/forum/competiti ... 4-180.html
Mi-a mai spus cineva ca la un moment dat, in cursul noptii, nu ar mai fi aparut insa cand am verificat dimineata postarea era la locul ei. M-am uitat in Panoul Moderatorului la rubrica Rapoarte si postarea nu apare nici stearsa, nici mutata si nici editata. Eu sunt simplu Moderator pe forumul asta asa ca nu pot verifica alte date ce tin de Panoul Administratorului... ptr. ca acolo mai apar chestii in plus legate de modificari la forum, administrare conturi, backup, upgrade, evidenta la atasamente, etc.,etc.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de oanavictor »

Rep scrie:Referitor la cazul c 25
1Regulamentul dupa care am fost judecati,este al SC RIG SERVICE ,eu am platit organizatorului SCClubCorbu(nu ai vazut asta domnule Vladeanu
2Am fost judecati dupa art 10 gresit onorata comisie,acesta se refera laimterpretarea data de Mitranescu(bravo Dane ,invata-i si pe mondialii astia regulamentul.Trebuia sa fim incadrati la art43 peste letargic.
3Fapta a fost comisa intre cintarul 2-3 cind eram pe locul12 (nu eram). un pericol.
4Sanctiunea transmisa de arbitru a fost Avertisment verbal - si eliminare la urmatoarea abatere.5
5Nu mi s-a prezentat contestatia Calota a primit oinformare prin care se punea presiune pe el sa ia odecizie radicala-rusine!
6Cit tupeu poate avea onorota comisie sa ne ia50%din premiu +premiul lor.Rusine!7
7Opinia mea : -Calota nevinovat a actionat sub presiune.
-Comisia o rusine a pescuitului rominesc
-Noi am actionat coform regulamentului,si niciodata nu voi pescui linga un hoit asa cum ni s-a sugerat car fi mai bine
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de Dan Mateianu »

oanavictor scrie:
Rep scrie:Referitor la cazul c 25
1Regulamentul dupa care am fost judecati,este al SC RIG SERVICE ,eu am platit organizatorului SCClubCorbu(nu ai vazut asta domnule Vladeanu
2Am fost judecati dupa art 10 gresit onorata comisie,acesta se refera laimterpretarea data de Mitranescu(bravo Dane ,invata-i si pe mondialii astia regulamentul.Trebuia sa fim incadrati la art43 peste letargic.
3Fapta a fost comisa intre cintarul 2-3 cind eram pe locul12 (nu eram). un pericol.
4Sanctiunea transmisa de arbitru a fost Avertisment verbal - si eliminare la urmatoarea abatere.5
5Nu mi s-a prezentat contestatia Calota a primit oinformare prin care se punea presiune pe el sa ia odecizie radicala-rusine!
6Cit tupeu poate avea onorota comisie sa ne ia50%din premiu +premiul lor.Rusine!7
7Opinia mea : -Calota nevinovat a actionat sub presiune.
-Comisia o rusine a pescuitului rominesc
-Noi am actionat coform regulamentului,si niciodata nu voi pescui linga un hoit asa cum ni s-a sugerat car fi mai bine
Asta e postarea despre care se spune ca a fost stearsa?

Rep
Mesaje: 160
Membru din: Mar Mai 01, 2012 17:09

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de Rep »

Nu Dane prima posare afost mai lunga siexplicam si cadrul ilegal al formarii comisiei,postarea mi-a fost stearsa,l-am sunat pe vladut nu a raspuns(ora era. inaintata) apoi i-am dat sms si am trimis o a doua postare ce am vrut-o scurta si rapida pentru a nu mai fi stearsa(se vede din postare ; greseli.exprimari incoerente )
Si acum sunt pe balta cu nepotul bate soarele si aba vad ce scriu.

Rep
Mesaje: 160
Membru din: Mar Mai 01, 2012 17:09

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de Rep »

Dane, postarea a fost facuta miercuri noaptea pe la orele 23 si ceva .Am sunat imediat la Vladut ,nu a raspuns, m-am uitat la ceas si vazind ora,i-am trimis un sms .Vladut mi-a raspuns joi,cred ca pe la ora 1o ,lacomic :ce mesaj,cind si unde s-a dus .Raspunsul meu a fost : in eter Vladut.Multumesc.
Dane ,ce ma intriga e faptul ca acolo au fost oameni, ce au participat la sute de concursuri private,caci despre asta vorbim ,chiar nici unul (mai putin d-l Cirstocea) nu a incercat sa ne dea dreptate,macar partial .Nu trebuiau sa ne prezinte un PVmacar, s-au o contestatie asupra clasamentului,(asta se face dupa regulament in jumatate de ora de la comunicarea oficiala a clasamentului final .Dupa doua, trei ore sa faci ocomisie care sa modifice clasamentul,putea sa-l aiba ca membru si pe Obama,justetea infiintarii ei era aceeasi.
Daca i-as intreba pe membri comisiei ,care au fost membrii comisiei de la CN 2016 , desemnati sa judece contestatiile,nu stiu citi ar fi putut da un raspuns rapid.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de Vladut Mateianu »

CINE si ce interes avea sa-ti stearga postarea nea Nicule ? Lumineaza-ma si pe mine...si nu in eter ca n7 stiu ce este dansul...:))
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Rep
Mesaje: 160
Membru din: Mar Mai 01, 2012 17:09

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de Rep »

Vadut ,pentru mine cazul e inchis .Nuvoi mai face nici o postare.Sa inteleg ca ti- ai pierdut telefonul ?
Pacat de colegii din C.U. ca nu au inteles,,ca de fapt s-a urmarit spargerea lotului .

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de gabi1 »

Interesantă această teorie a conspirației(''spargerea'' lotului C.U).
Să fi fost amurul ofițer acoperit, care și-a dat obștescul sfârșit de dragul vechilor metehne??
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: LACUL CORBU-CUPA RIG LA CRAP ED.XX - CALITATE 17-21.08.2

Mesaj de Vladut Mateianu »

Rep scrie:Vadut ,pentru mine cazul e inchis .Nuvoi mai face nici o postare.Sa inteleg ca ti- ai pierdut telefonul ?
Pacat de colegii din C.U. ca nu au inteles,,ca de fapt s-a urmarit spargerea lotului .
Nu folosesc telefonul decat in interes de serviciu. Si nici nu ma intereseaza "cazul" in sine, doar ca nu sunt de acord cu jignirile pe care le-ai adresat colegilor mei pescari... Cu bani poti cumpara multe, mai putin insa respectul. El se castiga.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”