SULIMAN MAGNIFICUL

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de Vladut Mateianu »

Acum inteleg.... ce tare ! :D Sa fi si organizator si concurent si castigator..... :lol:

Dar ce s-a intamplat cu cotele baltii ? Din cauza ploilor a crescut apa ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de valiauto68 »

Asta nu o sa se intample la party cup nu?

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de Victoras Petcu »

Vladut Mateianu scrie:Acum inteleg.... ce tare ! :D Sa fi si organizator si concurent si castigator..... :lol:

Dar ce s-a intamplat cu cotele baltii ? Din cauza ploilor a crescut apa ? :roll:

"Din cauza ploilor a crescut apa ?"

Tot ce se poate Vladute daca "Nea Maty este cu Dan Marinita in echipa" !
Dupa cum stim Maty spune ca : "ajutorul vine de sus" ,iar ploaia de unde vine ? :D

Am glumit in ceea ce il priveste pe Maty pentru ca asa cum il cunoastem nu i se poate pune la indoiala corectitudinea !
Daca totus a fost atras intr-o "chestie"...... sint sigur ca a fost fara voia lui si probabil ca va cauta sa se dezvinovateasca !
Ultima oară modificat Dum Apr 07, 2013 12:43 de către Victoras Petcu, modificat 1 dată în total.
Victoras Petcu

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de George-Alexandru »

Felicit participantii acestui concurs!Desi concursul sa terminat,una dintre cele 3 echipe GreenLake care au participat la acest concurs nu stiau sigur pe ce loc au terminat,se pare ca au pierdut podiumul dar au ramas cu captura competitiei.

Bravoo Green Lake!Podium la toate cele 3 competitii desfasurate pana acum. :wink:
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
glm
Mesaje: 75
Membru din: Mie Dec 05, 2012 18:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de glm »

Vladut Mateianu scrie:Acum inteleg.... ce tare ! :D Sa fi si organizator si concurent si castigator..... :lol:

Dar ce s-a intamplat cu cotele baltii ? Din cauza ploilor a crescut apa ? :roll:
Vladut pe sulimanu scade creste apa mereu,nu cred ca are vre-o legatura cu concursul in sine:))
Hai sa asteptam clasamentul final si vocea celor ce au pescuit acolo,nu cred ca domnul Marinita este de suspectat,mie mi sa parut un om civilizat si fara intentii ascunse de cate ori am dat ochii cu dansul
SpritZCarp :: Nita Adrian

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu comentez, nu am fost acolo. Dan Marinita este un om corect, nu cred ca se preteaza la asa ceva... Totusi, ar trebui sa tina cont de sfatul meu, adica sa nu participe laconcursurile organizate de el, intotdeauna vor lua nastere discutii....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
glm
Mesaje: 75
Membru din: Mie Dec 05, 2012 18:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de glm »

De acord cu tine aici
Vladut Mateianu scrie:Nu comentez, nu am fost acolo. Dan Marinita este un om corect, nu cred ca se preteaza la asa ceva... Totusi, ar trebui sa tina cont de sfatul meu, adica sa nu participe laconcursurile organizate de el, intotdeauna vor lua nastere discutii....
SpritZCarp :: Nita Adrian

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de Victoras Petcu »

arsinel scrie:
marussik scrie:Eu cred ca organizatorul nu are timp sa se ocupe si de aceste nimicuri pentru ca este si concurent.Aaa si am uitat,trebuie sa se ocupe si de controlul cotelor apei pe lac.
Pai nu prea era destula apa in lac si a zis ca daca vine seceta sa aiba destula :lol: :lol: :lol: :lol: ,daia au plecat concurenti de pe balta care aveau cam 200kg deja prinse.

"au plecat concurenti de pe balta care aveau cam 200kg deja prinse."

Arsinel,care au fost acei concurenti care au plecat ?
Ultima oară modificat Dum Apr 07, 2013 15:11 de către Victoras Petcu, modificat 1 dată în total.
Victoras Petcu

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de arsinel »

Robert Buzarnea + partener.-din surse stiu. daca sursa a fost eronata insemna ca si eu am dat mai departe eronat. (desi nu cred)
Mai stiu de o echipa care i sa cerut sa stranga si sa plece in aceste conditii dar au rams sa pescuiasca mai ales ca au avut in 2 zile 2 directi diferite de pescuit :) -sursa 100% sigura.
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: SULIMAN MAGNIFICUL

Mesaj de Victoras Petcu »

arsinel scrie:Robert Buzarnea + partener.-din surse stiu. daca sursa a fost eronata insemna ca si eu am dat mai departe eronat. (desi nu cred)
Mai stiu de o echipa care i sa cerut sa stranga si sa plece in aceste conditii dar au ramas sa pescuiasca-sursa 100% sigura.

"Mai stiu de o echipa care i sa cerut sa stranga si sa plece in aceste conditii dar au ramas sa pescuiasca-sursa 100% sigura."


Ce echipa si cine le-a "cerut sa stranga si sa plece in aceste conditii" ?
Victoras Petcu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”