Crapmania.ro • Vezi subiect - SULIMAN MAGNIFICUL
Crapmania.ro

Crapmania.ro

ora exacta in pescuit crap
Lacul Corbu 2

Acum este Mar Iul 29, 2014 3:42 pm

Ora este UTC + 2 [ DST ]

CPK   Dan Mitranescu

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 80 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: SULIMAN MAGNIFICUL
MesajScris: Dum Apr 07, 2013 4:53 pm 
Neconectat
Moderator

cristian505ro scrie:
gor965 scrie:
Ai fost concurent pe balta ?...

Ar cam trebui sa stii, da, deh......

Nu ... eu stiu, dar ar fi trebuit sa stiM toti !
In tabelul pus de Pauletta si nu apare numele tau !

cristian505ro scrie:
Da tu de ce esti curios ?

Asa sunt eu, din fire ! :mrgreen:

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 5:08 pm 
Neconectat

gor965 scrie:
cristian505ro scrie:
gor965 scrie:
Ai fost concurent pe balta ?...

Ar cam trebui sa stii, da, deh......

Nu ... eu stiu, dar ar fi trebuit sa stiM toti !
In tabelul pus de Pauletta si nu apare numele tau !

cristian505ro scrie:
Da tu de ce esti curios ?

Asa sunt eu, din fire ! :mrgreen:

Georgele tata,te stimez si apreciez prea mult,nu intru in polemici cu tine.
Nu am fost concurent, J-V ar fii trebuit sa fiu in echipa de pe A1,pana vineri seara cand venea alt coleg. Dar o viroza groaznica m-a tinut acasa.
Concret,mi s-a parut ciudata lipsa clasamentelor,afara de cel al lui Pauletta,faptul ca se spunea ca nu este semnal si se stie ca este semnal, datu drumului la apa intr-un concurs,chiar daca e cu acordul tuturor.

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 5:23 pm 
Neconectat

Garantat 100% ca si-au dat acordul toti concurentii in privinta apei ?!? :shock:

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 5:25 pm 
Neconectat

am specificat clar ca pe sectorul B nea dan a venit si a intrebat

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 5:30 pm 
Neconectat
Moderator

cristian505ro scrie:
.....

Georgele tata,te stimez si apreciez prea mult,nu intru in polemici cu tine.
..........

Cred ca m-ai inteles gresit ! Nu caut sa supar pe nimeni ci doar am intrebat din curiozitate daca ai fost pe balta si daca ai vazut ceva interesant ! :D ...ca dupa ce s-a deschis topicul pompos...magnificul, casa inchisa, capturi ca la balamuc, dintr-o data s-a taiat treaba ! :?

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 7:09 pm 
Neconectat

smiley... am participat la acest cnc sincer organizarea lasa de dorit DAR cu bani putini sa faci organizare k la cnc dupa moara sau.... cred k e putin posibil sincer s a prins peste sufficient nu poti multumi pe toata lumea.. nu stiu d c atatea comentarii despre balta se incearca ceva frumos acolo si a r trebuii sa i sprijinim nu sa i mascarim...

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 7:15 pm 
Neconectat

petcuvicto scrie:
arsinel scrie:
marussik scrie:
Eu cred ca organizatorul nu are timp sa se ocupe si de aceste nimicuri pentru ca este si concurent.Aaa si am uitat,trebuie sa se ocupe si de controlul cotelor apei pe lac.

Pai nu prea era destula apa in lac si a zis ca daca vine seceta sa aiba destula :lol: :lol: :lol: :lol: ,daia au plecat concurenti de pe balta care aveau cam 200kg deja prinse.

"au plecat concurenti de pe balta care aveau cam 200kg deja prinse."

Arsinel,care au fost acei concurenti care au plecat ?

Va raspund eu Dl Petcu.
Eu impreuna cu partenerii mei am hotarat sa plecam chiar daca prinsesem 230 kg,acesta a fost modul de protest pe care lam ales

Sa va fac si un mic rezumat al concursului,joi noapte aveam la 10-15 min cate o prezentare,vineri noapte surpriza nici un tac,dintr-o data am uitat sa pescuiesc :evil: :evil: ,apa a crescut in mod alarmant,pestele pe care lam mai prins ere numai la interceptie pe patul de nada nimic :twisted: ,am luat legatura cu dl MARINITA CARE A SPUS CA nu are ce face si ca o sa dea drumul la un vanet ca mai mult nu poate,deci frectie la picior de lemn.
Situatia se rezolva foarte usor daca mentinea echilibrul cata apa intra ,atata apa trebuia sa si iasa dar cum sa faci asa ceva cind esti si ADMINISTRATOR SI ORGANIZATOR SI CONCURENT(ei aveau prezentari la 10 minute deci nu poti fi impartial atata timp cat esti si concurent si administrator si organizator.
acesta este ultimul concurs la care particip cand un organizator este si concurent
Este ultima mea vizita pe aceasta balta foarte,foarte frumoasa pe care am promovato si rcomandata la multi prieteni
De plecat am fi plecat de sambata daca nu ne inecam amarul in niste pahare de vin,pacat de munca depusa si banii cheltuiti
Daca se vroia se putea rezolva,am mai taiat o balta de pe agenda mea

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 7:36 pm 
Neconectat
Partener Crapmania.ro

In cazul in care asa au stat lucrurile, nu pot decit sa va felicit pentru " modul de protest pe care " l-ati ales !

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 7:40 pm 
Neconectat
Moderator

florian serban scrie:
clasament:

sect.A:

loc 1 - Overten - Chivu Florin - Libra Stefan - Mihai Turiac
loc 2 - Traian Lepadatu - Doru Faraon
loc 3 - Cosmin Ronta - Catalin Ghita - Florentin Iuga

sect.B

loc 1 - Maty-Maty Jr.- Dan Marinita
loc 2 - Andone Radu - Florin Mihalache - Onea Mihai
loc 3 - Overten - Marian Constantin - Chivu Alex - Dragoi Adrian

captura: Green Lake - Mircea Neacsu - Andone Sebastian

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 8:11 pm 
Neconectat

In topicul de pe Infopescar se spune ca se premiaza locurile 1si 2 pe sector si subit a aparut si locul 3 ,eu unul nu Mai inteleg nimic ,e o mare ciudatenie acest concurs !!!!!!???? :lol: :twisted: :D :D

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 8:46 pm 
Conectat
Pescar de competitie

Puncte: 0
petcuvicto scrie:
In cazul in care asa au stat lucrurile, nu pot decit sa va felicit pentru " modul de protest pe care " l-ati ales !

--------

erau pe podium cand au renuntat :(
Din aceasta echipa facea parte si un membru Green Lake !

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 9:11 pm 
Neconectat
Pescar de competitie

Bravo Robert & company pt ca felul cum a-ti procedat,adica sa renuntati la podium si sa parasiti concursul.

Sus

MesajScris: Dum Apr 07, 2013 10:28 pm 
Neconectat

Sa va fac si un mic rezumat al concursului,joi noapte aveam la 10-15 min cate o prezentare,vineri noapte surpriza nici un tac,dintr-o data am uitat sa pescuiesc :evil: :evil: ,apa a crescut in mod alarmant,pestele pe care lam mai prins ere numai la interceptie pe patul de nada nimic :twisted: ,am luat legatura cu dl MARINITA CARE A SPUS CA nu are ce face si ca o sa dea drumul la un vanet ca mai mult nu poate,deci frectie la picior de lemn.
Situatia se rezolva foarte usor daca mentinea echilibrul cata apa intra ,atata apa trebuia sa si iasa dar cum sa faci asa ceva cind esti si ADMINISTRATOR SI ORGANIZATOR SI CONCURENT(ei aveau prezentari la 10 minute deci nu poti fi impartial atata timp cat esti si concurent si administrator si organizator.
acesta este ultimul concurs la care particip cand un organizator este si concurent
Este ultima mea vizita pe aceasta balta foarte,foarte frumoasa pe care am promovato si rcomandata la multi prieteni
De plecat am fi plecat de sambata daca nu ne inecam amarul in niste pahare de vin,pacat de munca depusa si banii cheltuiti
Daca se vroia se putea rezolva,am mai taiat o balta de pe agenda mea[/quote]

Nu imi mpare rau de bani cheltuiti ci doar de munca titanica pe care am depus-o eu impreuna cu echima mea de a scoate un rezultat bun dintr-un loc ce se considera mai slabut pe balta.cu siguranta am fi reusit asta daca cineva cu puteri "supranaturale' nu ar fi schimbat intr-o clipa situatia..
Asa cum va spus si colegul meu de echipa Milly totul sa intamplat in atenta supraveghere a administratorului si concurentului DL Dan Marinita care probabil asa a considerat dansul ca fairplay_ul de care ne vb la tragerea la sorti poate fi transformat intr-un gest josnic.
Va multumim domnule Marinita si felicitari pt podium !
ps:cu siguranta vom reveni si la alte concursuri la dvs

"Robert Buzarnea

Sus

MesajScris: Lun Apr 08, 2013 1:53 am 
Neconectat

Pentru ca a fost adusa vorba despre infopescar.tv ma simt obligat sa fac cateva precizari:
- asa cum a specificat si George, noi nu avem nicio obligatie in privinta postarii clasamentelor pe forum dar cerem in mod specific organizatorilor sa o faca. Cu toate acestea, intelegem daca nu sunt conditii tehnice sau personal instruit in acest sens si asteptam un clasament final.
- administratorii site-ului nu au niciun fel de obligatii de a posta, desi asta ar fi in avantajul nostru. In acest concurs insa, eu am fost doar cu numele pe lista de participare deoarece nu am putut sta pe balta. Am facut doar oficiul de a-i transporta dus-intors pe Cosmin si Catalin, asa ca nu am avut mai multe informatii decat voi. Cosmin pe de alta parte, a suferit cumplit din cauza unei masele care i s-a umflat, motiv pentru care a adunat toate analgezicele de pe balta. In aceste conditii nici de concurs nu i-a mai ars, dar de postat clasamente. Va dati seama ce inseamna sa iei o foaie scrisa de mana, la ora 10 seara, pe frig si umezeala, cu maseaua umflata si sa te apuci sa compui clasamentul pe un telefon la care nici macar nu ai un semnal 3G? Ce v-ar motiva sa faceti asta?
Despre organizare nu am comentarii, nu am fost acolo si nu ma iau dupa barfe, cred doar ce spun majoritatea participantilor. Luci a filmat tot concursul si probabil cel mai bine ar fi sa-l invit saptamana asta pe Dan Marinita la o emisiune in care sa vedem secventele dar sa-si spuna si punctul de vedere si sa raspunda intrebarilor sau interpelarilor voastre. Asa cum il cunosc insa de ani buni, sunt absolut sigur ca nu ar face cu buna stiinta niciodata vreo magarie si ca doar entuziasmul si poate lipsa de experienta au dus la lucrurile care i se imputa acum. De aceea cred ca e bine sa-l ascultam si pe el ce are de zis.

Sus

MesajScris: Lun Apr 08, 2013 8:40 am 
Neconectat

Si uite asa sa ales Dl Marinita si cu banii pe balta si cu banii de organizare si cu marele premiu(made in Romania)

Fişiere ataşate:
Comentariu fişier: Feliciteri
DSC_0162.JPG
DSC_0162.JPG [ 99.43 KiB | Vizualizat de 103 ori ]

Sus

DreamBait

Sus
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 80 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]