Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
CLAUMAR PESCAR
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 500
Membru din: Dum Sep 06, 2009 9:46

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de CLAUMAR PESCAR »

Cu toate aceste mici nereguli rezultatul final nu s-ar fi schimbat in nici un fel.

Cristiac
Mesaje: 7
Membru din: Mie Iul 09, 2014 9:42

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de Cristiac »

Vreau sa precizez inca odata ca organizarea concursului nu a apartinut CI Carp Team.
Clubul doar a sponsorizat concursul cu sumele mentionate de Claudiu mai sus.
Asa ca nu inteleg de ce trebuie sa ne cerm scuze pentru ceva ce nu a fost in sarcina noastra.
Life sucks....and then u die!!!
www.ci-carpteam.ro

Avatar utilizator
laurentiu sarghie
Mesaje: 362
Membru din: Lun Iun 08, 2009 6:52

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de laurentiu sarghie »

Iulica, asa cum ti-am spus si in stand, s-a intamplat , s-a intamplat. Nu a dorit nimeni sa se intample acest lucru. Noi care am pierdut captura ce sa mai zicem? Are cineva vreo vina, noi trebuia sa sesizam acest lucru cand am avut cea mai mica suspiciune. Rezultatul nu a fost viciat voit. Ce trebuia sa fac? Sa ma duc la Max sa-i zic ca de fapt acel trofeu imi apartine mie? Ce vina avea el?
Lucrurile nu se pot schimba, timpul nu se poate da inapoi. Hai sa vedem si partea buna a lucrurilor, oamenii aia s-au chinuit sa creeze un carpodrom, sa aduca pesti mari, sa ia masuri sa nu plece pestele de acolo etc etc. Nimeni nu e perfect.
Am vazut cum te-ai chinuit cu agatatura, dar asta e ghinionul trasului la sorti, daca pescuiai de Sarulesti aveai pretentia ca Raduta sa-ti scoata biserica din fata???? Asta e pescuitul, cu bune , cu mai putin bune.... nimeni nu e perfect, hai sa felicitam pe toata lumea implicata in acest concurs.... Hermesul va avea multe de spus....parerea mea !

pgabriel28
Mesaje: 16
Membru din: Joi Ian 16, 2014 0:43

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de pgabriel28 »

Infrangerile sunt dureroase si provoaca frustrari de regula......

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de bogdan5 »

laurentiu sarghie scrie:Iulica, asa cum ti-am spus si in stand, s-a intamplat , s-a intamplat. Nu a dorit nimeni sa se intample acest lucru. Noi care am pierdut captura ce sa mai zicem? Are cineva vreo vina, noi trebuia sa sesizam acest lucru cand am avut cea mai mica suspiciune. Rezultatul nu a fost viciat voit. Ce trebuia sa fac? Sa ma duc la Max sa-i zic ca de fapt acel trofeu imi apartine mie? Ce vina avea el?
Lucrurile nu se pot schimba, timpul nu se poate da inapoi. Hai sa vedem si partea buna a lucrurilor, oamenii aia s-au chinuit sa creeze un carpodrom, sa aduca pesti mari, sa ia masuri sa nu plece pestele de acolo etc etc. Nimeni nu e perfect.
Am vazut cum te-ai chinuit cu agatatura, dar asta e ghinionul trasului la sorti, daca pescuiai de Sarulesti aveai pretentia ca Raduta sa-ti scoata biserica din fata???? Asta e pescuitul, cu bune , cu mai putin bune.... nimeni nu e perfect, hai sa felicitam pe toata lumea implicata in acest concurs.... Hermesul va avea multe de spus....parerea mea !
Scurt, concis si la obiect.
Toata stima Laurentiu !!
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de petre iulian »

iohann scrie: esti un pervers care in fata razi si pe la spate bagi cutitul.puteai sa vorbesti dim cand am trecut pe la voi :oops:
----
fi mai atent la alegerea cuvintelor :wink:
Dimineata cand ai venit nu stiam de diferenta la cantare si te-am intrebat chiar eu de gratar si nada ...dar daca tot m-am apucat de scris am scris tot ce am constatat cu convingerea ca alta data nu se mai fac asemenea greseli .

o zi buna si pentru mine acest subiect este inchis .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de stress »

doru_croc scrie:Stefane, ia-l pe Razvan si bagati o bauta. Merita. :))
Am pierdut cinstit sticla de coca-cola. Ulmene sunt dator
stefan avram

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de gabi1 »

Iulian,
"Gratarul & nada" nu au nimic in comun cu situatia regretabila intamplata cu acel cantar "buclucas" care inteleg ca nu a infuentat in mod decisiv clasamentul final. Iti inteleg dezamagirea in sensul in care ai intentionat sa insinuezi ca a fost o chestiune premeditata.Conflictele si bisericutele de pe acest forum nu fac parte din domeniul meu de interese. Am si eu o zicala care poate parea plina de sens dar in fapt este lipsita total de asta. O spun aici pentru a fi si eu la moda : " Usurel avea s-un frate..." Promit sa o mai repet atat cat trebuie pentru a parea inteligent si plin de subtilitate... :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de Madalin Dirla »

Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor.
Un mare respect pentru cei care au stat pana la finalul festivitatii de premiera.
Felicitari George Iorga & arbitri.
Felicitari Hermes Peris pentru tot ce ati facut acolo.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de Cristi Y »

felicitari Radu Badica & Co !!!!
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”