Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ion Mironov
Mesaje: 478
Membru din: Mie Dec 09, 2009 15:47
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de Ion Mironov »

Felicitari administratiei pentru ce face acolo pentu a avea si noi inca o pista de craap de talie mare in jurul bucurestiului.
Felicitari Petriciu Razvan si Costi care au sucit pescuitul la 180 grade fata de cel cu care au inceput.Pescari de toata stima

Felicitari arbitrajului
Felicitari Gor
Felicitari participantilor
Felicitari Claumar Insoft pentru sponsorizare

Felicitari Florin Masu pentru respectul de care dai dovada.Multumim tuturor care ne-au vizitat si alimentat cu cele necesare supravietuirii :)))
Mironov Ion Valentin
http://www.barcute-plantat.com
0726424099

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de oanavictor »

felicitari radu pentru performantele din ultimii 2 ani realizate cu ajutorul nadei atat de pescari consacrati cat si de pescari mai putin consacrati ,se pare ca ai gasit formula ideala care functioneaza perfect pe orice fel de apa sau anotimp .bravo !
felicitari castigatorilor cat si tuturor concurentilor !
felicitari george .....ca de obicei la inaltime
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de oanavictor »

un sfat pentru organizatori dar si pentru cei care administreaza lacul .
incercati sa nu mai fiti si concurenti ,pentru ca intotdeauna vor iesii discutii !!!!!!
va rog sa va aduceti aminte discutiile de la tancabesti cand concura vlad ,discutiile de la peris cand concura mateianu ,discutiile de la hobaia cand concura vladeanu dar si cele de la sarulesti cand concura baiatul lui raduta .
asta este motivul pentru care eu personal nu am participat niciodata la nici un concurs desfasurat pe darvari !

no offence please !
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de razvan u. »

Felicitari castigatorilor!
Felicitari administratiei!
Felicitari echipei de arbitri!
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de petre iulian »

cum noaptea este un sfetnic bun ,in dimineata asta am realizat ca am fost mult prea dur ieri in declaratii :oops: . Nu am zis niciodata ca s-a gresit intentionat si nici ca cei care au castigat au castigat nemeritat dar vad ca asta s-a inteles .Eu personal ii cer scuze lui Iohann pentru pentru iesirea mea dura de ieri ,nestiind ca el este organizatorul . Eu ca membru fondator al clubului Green Lake si formator de pescari de competitie ,invat membrii prima data ca inainte sa inveti sa castigi trebuie sa inveti sa pierzi ,asa ca iesirea mea de ieri nu are nici o treaba ca echipa noastra nu a castigat ....(cum se sugereaza )....

Felicitari tuturor concurentilor care au rezistat pe o asa canicula ,felicitari castigatorilor si administratiei baltii care au avut grija de noi sa ne aduca de la magazin tot ce ne trebuia (sucuri ,gheata ,etc ).

o zi buna :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Dan Draguloiu
Mesaje: 658
Membru din: Lun Apr 29, 2013 17:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de Dan Draguloiu »

Felicitari castigatorilor.
Felicitari tuturor participantilor.
Felicitari echipei de arbitri si lui GEORGE mereu la inaltime.
danezu
Nume utilizator schimbat din drdan

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de iohann »

petre iulian scrie:cum noaptea este un sfetnic bun ,in dimineata asta am realizat ca am fost mult prea dur ieri in declaratii :oops: . Nu am zis niciodata ca s-a gresit intentionat si nici ca cei care au castigat au castigat nemeritat dar vad ca asta s-a inteles .Eu personal ii cer scuze lui Iohann pentru pentru iesirea mea dura de ieri ,nestiind ca el este organizatorul . Eu ca membru fondator al clubului Green Lake si formator de pescari de competitie ,invat membrii prima data ca inainte sa inveti sa castigi trebuie sa inveti sa pierzi ,asa ca iesirea mea de ieri nu are nici o treaba ca echipa noastra nu a castigat ....(cum se sugereaza )....

Felicitari tuturor concurentilor care au rezistat pe o asa canicula ,felicitari castigatorilor si administratiei baltii care au avut grija de noi sa ne aduca de la magazin tot ce ne trebuia (sucuri ,gheata ,etc ).

o zi buna :wink:
ma bucur ca ai revenit la sentimente mai bune, oricum la multe lucruri ai avut dreptate.toti invatam din greseli, iar eu chiar am gresit.organizatorul trebuie sa fie in mijlocul concurentilor, nu in stand.am crezut ca fiind un concurs fara mize f mari, puteam sa particip si eu...dar am realizat ce inseamna asta si pe viitor voi face exact ce am facut la concursurile trecute.
legat de agataturi, Jhony a stat cu paznicii o zi intreaga in apa, de unde au scos fire si crengi, de nici lor nu le venea sa creada.am vb cu Florin si cu o barca mare cu motor, cu o grebla mare, sa are balta din mal in mal pe fiecare loc.
la concursurile organizate de mine, orice tentativa de frauda descoperita, va fi taxata cu eliminarea din concurs si cu interdictia permanenta la concursurile mele!nu am prieteni in concursuri, toti vor fi sanctionati conform regulamentului, cum ati vazut f bine ca am procedat, de fiecare data cand a fost cazul.

sa ne vedem sanatosi.

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de iohann »

laurentiu sarghie scrie:Iulica, asa cum ti-am spus si in stand, s-a intamplat , s-a intamplat. Nu a dorit nimeni sa se intample acest lucru. Noi care am pierdut captura ce sa mai zicem? Are cineva vreo vina, noi trebuia sa sesizam acest lucru cand am avut cea mai mica suspiciune. Rezultatul nu a fost viciat voit. Ce trebuia sa fac? Sa ma duc la Max sa-i zic ca de fapt acel trofeu imi apartine mie? Ce vina avea el?
Lucrurile nu se pot schimba, timpul nu se poate da inapoi. Hai sa vedem si partea buna a lucrurilor, oamenii aia s-au chinuit sa creeze un carpodrom, sa aduca pesti mari, sa ia masuri sa nu plece pestele de acolo etc etc. Nimeni nu e perfect.
Am vazut cum te-ai chinuit cu agatatura, dar asta e ghinionul trasului la sorti, daca pescuiai de Sarulesti aveai pretentia ca Raduta sa-ti scoata biserica din fata???? Asta e pescuitul, cu bune , cu mai putin bune.... nimeni nu e perfect, hai sa felicitam pe toata lumea implicata in acest concurs.... Hermesul va avea multe de spus....parerea mea !
Multumesc pt intelegere Laurentiu si pt caracterul tau deosebit.
am luat decizia, ca si echipa voastra sa primeasca trofee de captura.
inca o data, scuze pt situatia jenanta care s-a produs.

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de Sionut »

chestia cu cantarul s-a intamplat si la un CM,
desi toate cantarele au fost verificate la startul competitiei.
CS APS

Avatar utilizator
Ion Mironov
Mesaje: 478
Membru din: Mie Dec 09, 2009 15:47
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Claumar Insoft - Hermes Peris 2014

Mesaj de Ion Mironov »

Iuliane poate iti inveti membrii pe care ii scolesti sa si aplaude asa cum altii au facut-o cand ati fost voi pe val...

in rest sa ne auzim si sa ne vedem sanatosi....
Mironov Ion Valentin
http://www.barcute-plantat.com
0726424099

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”