Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
-
Marian Constantin
- Veteran
- Mesaje: 3266
- Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
- Puncte: 0
- Localitate: Bucuresti
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Marian Constantin »
Echipe inscrise in concurs
1.Maxx + parteneri- achitat avans
2.Tntbaits 1achitat avans
3.Zangolea Cristian achitat avans
4.Razvan Niculescu ++++achitat avans
5.Ioan Fratila achitat avans
6.Maty achitat avans
7.Cretu Cristian achitat avans
8.Govoreanu Marius + Radu Teodorescu achitat avans
9.Marian Vecinu + Marius Sava +Adrian Catalin achitat avans
10.Carp Bait 1 - Cristi Alexandrescu + Razvan Gheorghe achitat avans
11.Tomy + Emanuel Dogaru + Bocse Alin achitat avans
12.Mihai Mitricoaia + Gaby Mitricoaia achitat avans
13.Razvan Manole + Florin Popa +Adrian Nastase achitat avans
14.Laurentiu Sarghie + parteneri achitat avans
15. Alex Hampu + Ahmed Aziz achitat avans
16.Mg Special Carp- Leo + parteneri achitat avans
Lista Intentie
17.Andu Dascalescu + parteneri
18. Fratii Gui
19.Nicu Aurel + Parteneri
20.Buji Baits team...
21.alex sirbu&CO
22.S.D.S.P.
23.D&G carp team -Dan Dumitru
24.Milly+parteneri
25.Razvan Adrian - Razvan Stircu
26.M&D Carp Fish -Marius + Dan
27.Petcu Florin + parteneri
28.Spataroiu Sorin+parteneri
29.Banica Cosmin + Razvan Garcea
30.Guilescu alin plus
31.Dorin Maiereanu+parteneri
32.Bucovina Carp Team
33.Caloean Relu,Lazar Ciprian,Ciobanu F.
34.Răzvan Manole & Petrisor Dimitrescu
11 Locuri libere
Tragerea la sorti se va face in ordinea achitarii avansului
Numai avansul garanteaza inscrierea in concurs[/quote]
-
Marian Constantin
- Veteran
- Mesaje: 3266
- Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
- Puncte: 0
- Localitate: Bucuresti
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Marian Constantin »
Echipe inscrise in concurs
1.X-treme Baits Team- Gaby Raducanu + Ionut Nuta achitat avans
2.Tntbaits 1achitat avans
3.Zangolea Cristian achitat avans
4.Razvan Niculescu ++++achitat avans
5.Ioan Fratila achitat avans
6.Maty achitat avans
7.Cretu Cristian achitat avans
8.Govoreanu Marius + Radu Teodorescu achitat avans
9.Marian Vecinu + Marius Sava +Adrian Catalin achitat avans
10.Carp Bait 1 - Cristi Alexandrescu + Razvan Gheorghe achitat avans
11.Tomy + Emanuel Dogaru + Bocse Alin achitat avans
12.Mihai Mitricoaia + Gaby Mitricoaia achitat avans
13.Razvan Manole + Florin Popa +Adrian Nastase achitat avans
14.Laurentiu Sarghie + parteneri achitat avans
15. Alex Hampu + Ahmed Aziz achitat avans
16.Mg Special Carp- Leo + parteneri achitat avans
Lista Intentie
17.Andu Dascalescu + parteneri
18. Fratii Gui
19.Nicu Aurel + Parteneri
20.Buji Baits team...
21.alex sirbu&CO
22.S.D.S.P.
23.D&G carp team -Dan Dumitru
24.Milly+parteneri
25.Razvan Adrian - Razvan Stircu
26.M&D Carp Fish -Marius + Dan
27.Petcu Florin + parteneri
28.Spataroiu Sorin+parteneri
29.Banica Cosmin + Razvan Garcea
30.Guilescu alin plus
31.Dorin Maiereanu+parteneri
32.Bucovina Carp Team
33.Caloean Relu,Lazar Ciprian,Ciobanu F.
34.Răzvan Manole & Petrisor Dimitrescu
11 Locuri libere
Tragerea la sorti se va face in ordinea achitarii avansului
Numai avansul garanteaza inscrierea in concurs
-
Marian Constantin
- Veteran
- Mesaje: 3266
- Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
- Puncte: 0
- Localitate: Bucuresti
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Marian Constantin »
Echipe inscrise in concurs
1.X-treme Baits Team- Gaby Raducanu + Ionut Nuta achitat avans
2.Tntbaits 1achitat avans
3.Zangolea Cristian achitat avans
4.Razvan Niculescu ++++achitat avans
5.Ioan Fratila achitat avans
6.Maty achitat avans
7.Cretu Cristian achitat avans
8.Govoreanu Marius + Radu Teodorescu achitat avans
9.Marian Vecinu + Marius Sava +Adrian Catalin achitat avans
10.Carp Bait 1 - Cristi Alexandrescu + Razvan Gheorghe achitat avans
11.Tomy + Emanuel Dogaru + Bocse Alin achitat avans
12.Mihai Mitricoaia + Gaby Mitricoaia achitat avans
13.Razvan Manole + Florin Popa +Adrian Nastase achitat avans
14.Laurentiu Sarghie + parteneri achitat avans
15. Alex Hampu + Ahmed Aziz achitat avans
16.Mg Special Carp- Leo + parteneri achitat avans
17.Marin Ionel avans
18.Stefan Manzala -Rezervat
Lista Intentie
19.Andu Dascalescu + parteneri
20. Fratii Gui
21.Nicu Aurel + Parteneri
22.Buji Baits team...
23.alex sirbu&CO
24.S.D.S.P.
25.D&G carp team -Dan Dumitru
26.Milly+parteneri
27.Razvan Adrian - Razvan Stircu
28.M&D Carp Fish -Marius + Dan
29.Petcu Florin + parteneri
30.Spataroiu Sorin+parteneri
31.Banica Cosmin + Razvan Garcea
32.Guilescu alin plus
33.Dorin Maiereanu+parteneri
34.Bucovina Carp Team
35.Caloean Relu,Lazar Ciprian,Ciobanu F.
36.Răzvan Manole & Petrisor Dimitrescu
9 Locuri libere
Tragerea la sorti se va face in ordinea achitarii avansului
Numai avansul garanteaza inscrierea in concurs
-
gixy
- Mesaje: 207
- Membru din: Mar Mai 08, 2007 17:22
- Puncte: 0
- Localitate: Bucuresti
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de gixy »
George Ilinca + parteneri