Discutii diverse ... de iarna ! :)

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii diverse ... de iarna ! :)

Mesaj de Alexandru Popescu »

stangadan scrie:nu e clona e un pusti increzut si obraznic, il stiu de la peris unde era vesnic nemultumit pe organizator si standuri. poate ne spune si de ce nu-l mai ia istrate cu el la concursuri si daca si-a platit partea la taxa.si cum a organizat el un concurs din care vroia sa faca ceva banuti pt hainute de fita.zi alexandre tata nu fi rusinoasa.

Nu ai deloc informatiile corecte, nu stiu cand am fost eu venisc nemultumit de organizator si standuri. Sincer nici nu stiu daca am stat de vorba sau nu, iar daca am stat cu sigurata nu aveai parerea aceasta. Iar cu concursurile si cu Istrate te rog sa nu te amesteci pentru ca nu ai nici o informatie. CU siguranta ai incurcat absolut totul.

Pot spune ca nu sunt increzut si obraznic dar cand vad ca altii ma calca pe coada si nu pot avea o discutie civilizata, imi face o mare placere sa ii atac pe unde ii prind. Te rog sa dai un search sa citesti , doar e iarna si ai timp, apoi iti faci o idee. Daca ma stii atat de bine, nu ai m-ai scrie aici.
...

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii diverse ... de iarna ! :)

Mesaj de Alexandru Popescu »

gabi1 scrie:A venit din Câmpulung cu căcăreze de oaie în buzunar și mămăligă- n dinți să dea lecții de morală. Așa sunt femeile cu barbă,se epilează pe gambe și, au inima jucăusă...
Gabi, eu macar nu ma ascund in spatele unui nume, tu asta faci si asta ai facut. Crede-ma ca cu mamaliga in dinti si tot am doua clase peste tine. Sigur tu doar 2 ca trenul.

P.s. Am uitat de ignore, scz dar promit sa ti-l ofer.
...

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii diverse ... de iarna ! :)

Mesaj de Alexandru Popescu »

Scz de greseli cu litere incuracate, o cratima in plus sau in minus, sunt prin trafic si mai greu cu scrisul la telefon.
...

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Discutii diverse ... de iarna ! :)

Mesaj de gabi1 »

Alexandru Popescu scrie:
gabi1 scrie:A venit din Câmpulung cu căcăreze de oaie în buzunar și mămăligă- n dinți să dea lecții de morală. Așa sunt femeile cu barbă,se epilează pe gambe și, au inima jucăusă...
Gabi, eu macar nu ma ascund in spatele unui nume
Să nu-mi spui că Alexandru Popescu e vreo marcă de lenjerie intimă.
Cât despre cratimă, ce să zic, ești în grafic(nu în trafic).
Marș la coteț!
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Inscriere - Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de Vladut Mateianu »

Alexandru Popescu scrie:

Atentie la limbaj? Pai tu ce ai facut pana acum? Primesti ceea ce dai. Nu merita sa ma chinui sa fac lot pentru CN cand dau de oameni ca tine care nu au pic de respect fata de cei noi. Unde vezi pe unul novice in acest sport imediat te iei de el. Citeste-ti comentariile sau poti sa iei magne b6 sa te ajute.

Si nu am sa incerc sa fac lot pentru CN. Imi este frica ca poate nu te prezinti in finala asa cum ai mai facut-o anul trecut. Sau poate la mijlocul etapei pleaca o echipa si avantajeaza alte echipe si nu imi plac lucrurile murdare. Voi "vulpi batrane" le faceti pe toate , jocuri murdare, de culise si stau sa ma gandesc. Ce rost are ca noi, cei tineri , fara club, fara nada proprie, sa venim sa participam la un CN. Care ar fi logica sa dam 20.000-30.000 ron din buzunar. Inainte de a face asta si daca va doriti ca sa aveti competitie din partea celor tineri, iti propun sa-ti schimbi atitudinea fata de toti, fata de acest sport minunat, fata de aceasta pasiune etc...
Esti intr-o confuzie totala. Unde m-ai vazut tu pe mine luind peste picior pe cei tineri, aflati la inceput de drum ? Dimpotriva, am mailuri si pm-uri aproape zilnic in care tinerii imi cer sfaturi, iar eu ii ajut cu placere ! Mereu ! Uneori chiar cu sponsorizari.
La ce finala nu am participat EU ? In aproape 15 ani de competitii nu a existat concurs la care sa nu stau pana la sfarsit si sa-i aplaud pe castigatori ! Daca te referi la etapa 6 din Turneul F&H, eu nici macar nu am facut parte din lot, chiar daca lotul s-a numit Senzor ! Chiar am si postat ca nu incurajez competitiile pe bani multi. Dar, chiar daca nu au participat, colegii mei de la Senzor au achitat taxa si nu au deranjat pe nimeni.

Si, ca un sfat prietenesc, daca iubesti asa mult acest sport precum spui, afirma-te pe balta, la pescuit, nu pe forumuri.....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii diverse ... de iarna ! :)

Mesaj de Alexandru Popescu »

Oricum o dai, numai tu ai dreptate. Baietii mi-au zis destul de multe despre tine si nu i-am crezut. Sa ai o zi buna Vladut, iar cu demonstratul pe balta si cu afirmatia, nu merge la mine. Nu sunt inca la nivelul vostru dar am capacitatea de a selecta ce trebuie. Cand o sa am timpul necesar sa dorm numai pe balta, cu siguranta ai sa vezi si rezultate.
...

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... de iarna ! :)

Mesaj de Lucian SV »

Alexandru Popescu scrie:Oricum o dai, numai tu ai dreptate. Baietii mi-au zis destul de multe despre tine si nu i-am crezut. Sa ai o zi buna Vladut, iar cu demonstratul pe balta si cu afirmatia, nu merge la mine. Nu sunt inca la nivelul vostru dar am capacitatea de a selecta ce trebuie. Cand o sa am timpul necesar sa dorm numai pe balta, cu siguranta ai sa vezi si rezultate.
ia stai mă așa că demult voiam să-l prind pe Mateianu ăsta, că prea e vedetă pe aici. ai ceva solid de la băieți, băieți sunt pe viața lor, măcar paznici pe MV2 sau Periș dacă nu pescari? te rog dezvoltă că ard de nerăbdare! :wink:

stangadan
Mesaje: 52
Membru din: Dum Apr 06, 2014 18:08

Re: Discutii diverse ... de iarna ! :)

Mesaj de stangadan »

stie de la baieti ca asa ii place lui popescu jr!:)) e baiat de baieti si sta mereu sa se uite in gura lor cum si baietii sta sa se uite in gura micului alexander.:)) poate pune o poza cu el sa vedeti cum arata mica sirena.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Discutii diverse ... de iarna ! :)

Mesaj de gor965 »

V-as reaminti ca topicul asta e ptr. discutii diverse legate de pescuit, nu despre atacuri "diverse" la persoana !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... de iarna ! :)

Mesaj de Lucian SV »

gor965 scrie:V-as reaminti ca topicul asta e ptr. discutii diverse legate de pescuit, nu despre atacuri "diverse" la persoana !
tu vrei să ne strici jucăria! nu-i frumos! :oops:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”