Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
cristi.albu
Mesaje: 48
Membru din: Vin Feb 22, 2013 13:14

Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de cristi.albu »

Imagine
Salut!
Imi face placere sa anunt Editia I a expozitiei dedicate pasionatilor de pescuit, vanatoare, outdoor si ambarcatiuni, Fishing & Hunting EXPO.

Ne propunem o nouă abordare a conceptului de expoziție de pescuit și vânătoare, educarea publicului țintă precum și reuniunea celor mai importanți producători și distribuitori de echipamente specifice pentru pescuit, vânătoare și articole sportive, cât și a unor reprezentanți de marcă din țările cu distribuție F&H Channel.

Deja, unii dintre cei mai importanti distribuitori, producatori si importatori de articole de pescuit si vanatoare au confirmat participarea si ii puteti vedea pozitionati in PLANUL EXPOZITIEI

Un capitol foarte important il reprezinta prezentarile ce vor avea loc din 15 in 15 minute, atat pe scena expozitiei cat si la piscina dedicata pescarilor de rapitori. Cateva nume importante din pescuitul autohton si international au confirmat participarea: Andrei Vladeanu, Vlad Pavlovici, Ronny De Groote (Nash Tackle), Gabi Tomulescu, Peter Micula, Piotr Piscorsky (Salmo), Dome Gabor (Haldorado), Zsolt Benzar, Eugen si Petre German, Lucian Constantin si altii...

Astept aici ideile voastre legate de cum ar trebui sa arate o expozitie pentru a fi interesanta pentru public.

Organizator: The Fishing & Hunting Channel
Perioada: 12-14 februarie 2016
Locație: Complexul expozițional ROMEXPO, Pavilioanele C4-C5, Blv. Mărășești, nr. 65-67, București
Program vizitare zilnic: 10.00 – 18.00

Avatar utilizator
Bogdan Timis
Mesaje: 364
Membru din: Mar Oct 06, 2015 10:23
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Bogdan Timis »

Pretul de intrare?
pSD - ciuma rosie!
---- ---!

cristi.albu
Mesaje: 48
Membru din: Vin Feb 22, 2013 13:14

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de cristi.albu »

Inca nu e stabilit ...

Avatar utilizator
exclusiv
Mesaje: 890
Membru din: Dum Mar 29, 2009 0:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de exclusiv »

ideile noastre ar fi standurile Nash,Fox,Prologic,Avid,Jrc...ca la fiecare targ din Europa asta...nu bataia de joc de pana acum care s-a vazut la ce a dus...

cristi.albu
Mesaje: 48
Membru din: Vin Feb 22, 2013 13:14

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de cristi.albu »

Confirm numai Nash cu stand propriu pentru prima data si cu Ronny De Groote si Gabi Tomulescu in stand. Prologic probabil in standurile partenerilor Arrow International De la Fox este posibil sa vina chiar Rob Hughes si inca un component al lotului Angliei, dar nu ca expozanti ci din postura de speakeri

Avatar utilizator
exclusiv
Mesaje: 890
Membru din: Dum Mar 29, 2009 0:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de exclusiv »

eu am spus de ideile pe care le asteptati din partea noastra in postul d-voastra , nu am intrebat cine vine...
rezulta ca ideile noastre nu au legatura cu realitatea,cu tot respectul!
Arrow ? penibil :))

Mugu
Mesaje: 70
Membru din: Dum Mai 13, 2012 9:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Mugu »

Lasa-i in lumea lor ma. Probabil isi inchipuie ca oamenii merg la targ ca sa-i vada pe ei. Sa asculte speech-uri si sa-i aplaude. Eventual sa mai cumpere niste nada. Mai vedem daca este editia cu nr. 1 sau unica editie.
E trist sa constat ca dupa atata timp nu s-a priceput ce se doreste de la un asemenea eveniment. Sau mai corect ca ii doare la bascheti de ce vor oamenii. Educarea publicului, auzi... adica nu-i ok ce cred/vreau eu, e cum zici tu?

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de osc1or »

Din grila de expozanti constat ca nu va fi nimic diferit fata de raposatul targ...
Critic echilibrat

Avatar utilizator
exclusiv
Mesaje: 890
Membru din: Dum Mar 29, 2009 0:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de exclusiv »

chiar in acest week-end se desfasoara targul Carp Austria ... pe facebook se gaseste foarte usor Carp Austria cu video din standurile prezente acolo , oferte 50% , etc...
ideile noastre de acolo vin...de exemplu

Avatar utilizator
exclusiv
Mesaje: 890
Membru din: Dum Mar 29, 2009 0:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de exclusiv »

osc1or scrie:Din grila de expozanti constat ca nu va fi nimic diferit fata de raposatul targ...
in tara concursurilor de pescuit , am ajuns la concluzia ca nu se vrea...
la targurile alea frumoase din Europa , toti expozantii vin sa promoveze produsele , nu sa faca vanzari masive...asta e diferenta...oamenii vad ,compara , isi formeaza parerile , aleg...si restul anului fac cumparaturi...asta pentru ca firmele respective au buget de promovare a produselor pe care le scot pe piata
la noi...pauza

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”