Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
gl10cyp
Mesaje: 23
Membru din: Mie Mai 07, 2014 10:20

Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de gl10cyp »

Salutare pescari!

Am vazut pe site la Baracuda ca au depozit in Dragonul Rosu, stie cineva in care Dragon? Aveti ideie daca preturile sunt mai mici ?
Ma intereseaza sa achizitionez un set de 3 lansete crap (mustang II sau cocaine). Sau ceva de la Pokee/FL?
De lansetele de la Oxygen stie cineva daca sunt bune de ceva? Am avut Exlenent Carp 3,9, 3,5 lbs, 3 seg , mufare spigot si mi s-au parut foarte moi, iar MTX9 mi s-a parut foarte rigida.
Stiti ceva mai bun din aceeasi gama de pret(150- 200)? Mentionez ca nu am balti unde pot da la peste foarte mare.
Stima si fir intins!

Avatar utilizator
viper28
Mesaje: 893
Membru din: Vin Noi 23, 2012 0:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de viper28 »

gl10cyp scrie:Salutare pescari!

Am vazut pe site la Baracuda ca au depozit in Dragonul Rosu, stie cineva in care Dragon? Aveti ideie daca preturile sunt mai mici ?
Ma intereseaza sa achizitionez un set de 3 lansete crap (mustang II sau cocaine). Sau ceva de la Pokee/FL?
De lansetele de la Oxygen stie cineva daca sunt bune de ceva? Am avut Exlenent Carp 3,9, 3,5 lbs, 3 seg , mufare spigot si mi s-au parut foarte moi, iar MTX9 mi s-a parut foarte rigida.
Stiti ceva mai bun din aceeasi gama de pret(150- 200)? Mentionez ca nu am balti unde pot da la peste foarte mare.
Stima si fir intins!
Iti recomand FL STRATEGIST. Am luat un set de 4 bucati pentu un prieten si am si pescuit cu ele. Mi se par niste bete extraordinare pentru gama lor de pret. Din dragon am luat 4 bucati si ni le-a lasat la 160ron/buc.
Chiar daca au 3.75lbs sunt sunt foarte placute in dril. Si arunca si bine. Nu stiu cum se comporta in timp.

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de nit_matias »

In dragonul 8 sunt standurile de pescuit
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de arsinel »

Cum treci calea ferata venind din directia pod Europa o sa ai o hala in faza usor stanga. (nu stiu ce nr este. Cred ca este cel central) .Baracuda are la etaj. Se urca pe scari rulante. Este singurul in care se poate urca la etaj.
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de osc1or »

Si eu mai merg pe la Dragon dupa diverse acarete gen inaintas textil, saci de pastrare, ttx, si parca nu vazusem Baracuda la Dragon 8.
Am sa incerc si la dragonul mega shop (parca asa se numeste) sa vad ce se gaseste interesant si pe la ei.
Critic echilibrat

Avatar utilizator
SERBAN_77
Mesaje: 334
Membru din: Mar Ian 27, 2009 22:29
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de SERBAN_77 »

Baracuda are in Mega Shop la etajul 1 chiar langa scarile rulante, dar din cate stiu nu vand decat la societati, cel putin asta faceau acum vreo 5 ani.
Serban Ionescu
0744.627.647
ionescu.serban@yahoo.com

gl10cyp
Mesaje: 23
Membru din: Mie Mai 07, 2014 10:20

Re: Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de gl10cyp »

o sa trag o fuga pana acolo sa vad cu ce se mananca, poate se gaseste cate ceva

Avatar utilizator
vivi70
Mesaje: 39
Membru din: Lun Ian 31, 2011 21:50
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de vivi70 »

nu vand la persoane fizice
vand numai angro
Nedelea Viorel
Vice campion national 2014
Clubul sportiv Green lake

hnoor0022
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 26, 2016 5:29

Re: Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de hnoor0022 »

Am vazut pe site la Baracuda ca au depozit in Dragonul Rosu, stie cineva in care Dragon? Aveti ideie daca preturile sunt mai mici ?????

dancalinescu
Mesaje: 242
Membru din: Lun Aug 03, 2015 13:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Depozit Baracuda in Dragonul Rosu

Mesaj de dancalinescu »

Au in Dragonul Rosu 7 daca nu ma insel, in apropiere de standul Hakuyo.
Din cate stiu vand si la persoane fizice dar strict in regim en-gros. Daca vrei lansete, iti vand doar daca iei un bax intreg. Cel putin asa fac cei de la Hakuyo. :)

Sunt si diverse magazine in DR7 care vand la bucata dar au multe produse contrafacute si la o calitate indoielnica. Eu sunt patit cu o rola de fir textil Berkley luata din DR7 care, odata ajuns acasa, nu exista acel "tip" nicaieri pe net, nici macar pe site-ul celor de la Berkley.
Cu acel fir folosit la monturi/inaintas, am avut vreo 5 ruperi intr-o singura partida de 12 ore.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”