BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Avatar utilizator
sportiv7pescuit
Mesaje: 185
Membru din: Mar Mai 08, 2012 8:43
Puncte: 0
Localitate: Campina
Contact:

BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de sportiv7pescuit »

Se scot la vanzare urmatoarele :
- 4 buc lansete SHIMANO TRIBAL XS1 INTENSITY...3,90 M/3,75 lbs ....folosite 4 partide de pescuit
- 4 buc mulinete SHIMANO ULTEGRA Ci4+ 14000 XTB ( 4 tamburi sunt incarcati cu fir monofilament Stren Original Hi-Vis Gold 0,23mm si 4 tamburi cu fir fluorocarbon coated P-Line CX Premium Hi-Vis Fluorescent Green 0,35mm ; 4 tamburi sunt nefolositi)...folosite 4 partide de pescuit
- 1 buc lanseta FOX WARRIOR SPOD...3,60m/5,5lbs , echipata cu o mulineta SHIMANO ULTEGRA 10000 XSA (echipata cu fir )
- 1 buc lanseta FOX WARRIOR MARKER....3,60m/2,75lbs , echipata cu o mulineta NEVIS FEEDER MASTER 5000 (echipata cu fir)
....spodul si markerul au vazut balta de mai multe ori ! :mrgreen:
- o valigeta cu 4 avertizori + statie JRC RADAR DSi-DSr...folositi in 4 partide de pescuit
- 4 buc FOX SWINGER Mk3 (rosu,galben,albastru,verde)
- o husa SHIMANO TRIBAL XTR PROTECTOR ROD SLEEVES pt 4 lansete echipate de 3,90
- 1 buc FOX SUPA BROLLY...a vazut balta de 2 ori
- 4 suporti (picheti) FOX BLACK LABEL 18" BANKSTICK
- 4 suporti FOX BLACK LABEL STAGE STAND

- un navomodel model CAMARAD de viteza cu urmatoarele specificatii :

- Coca ABS 3 MM grosime.
- Lungime 820MM.
- Latime 320MM.
- Inaltime 260MM.
- Lumini de noapte actionate din radiocomanda ( Fata- Spate + Laterale )...+ tuning :wink: stop spate
- Far de 3W actionat separat.
- Raza de actiune 500M.
- Telecomanda 6 canale 2, 4GHZ ( Nu interfereaza cu nici o alta radiocomanda ).
- Autonomie 15-20 drumuri la 200 m
- Regulator de turatie brushless 50A cu racire pe apa ( Inainte - Inapoi ) cu turatie progresiva.
- Protectie la alimentarea inversa.
- Motor brushless Turnigy 1000KV.
- 2 cuve cu revenire actionate individual.
- Servomecanisme Turnigy 15.5 KG forta.
- Volmetru alfa numeric - afiseaza starea acumulatorului.
- Incarcator IMAX B6.
- 2 acumulatori PB- Acid 12v- 9A si 3 Lipo Turnigy 5000 mA...(merge si pe pb-acid si pe lipo,nu stiu ce modificari are ca sa va spun )
- Sistem de avarie luminos la pierderea semnalului.
- Protectie elice + carma. ( elice graupner din metal + vreo 2 elici din plastic )
- Maner inox.
- Suport navamodel pentru stationare.
- Greutate totala fara nada 5 KG.
- Merge impecabil,se vinde cu proba !

Mentionez ca in afara de ansamblurile de spod & marker produsele au fost achizitionate cu peste 15000 roni acum 3-4 luni de noi,deci evident posed facturi,garantii.
PRETUL INTREGULUI PACHET PERCEPUT DE MINE ESTE DE 10000 RONI SI NU SE VINDE PE BUCATI (aviz celor care au bani pusi pe dreapta si stau la panda dupa chilipiruri :lol: )!!! telefon : 0722430070

Avatar utilizator
Thomas Cristian
pescar de competitie
Mesaje: 1273
Membru din: Joi Oct 04, 2012 17:35
Puncte: 0
Localitate: Otopeni

BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de Thomas Cristian »

Salut! Daca te hotarasti sa le vinzi si pe bucati, as fi interesat de avertizorii JRC DSI. Spor la vanzare !

nicolaebatlan
Mesaje: 270
Membru din: Mie Iul 14, 2010 19:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de nicolaebatlan »

Asa ai facut de fiecare data ,bagi bani ,te distrezi putin cu ele si apoi vinzi tot.
Succces

Avatar utilizator
cristi30
Mesaje: 753
Membru din: Vin Ian 21, 2011 13:07
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de cristi30 »

Ma inscriu si eu ptr mulinete

Avatar utilizator
sportiv7pescuit
Mesaje: 185
Membru din: Mar Mai 08, 2012 8:43
Puncte: 0
Localitate: Campina
Contact:

Re: BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de sportiv7pescuit »

nicolaebatlan scrie:Asa ai facut de fiecare data ,bagi bani ,te distrezi putin cu ele si apoi vinzi tot.
Succces
:lol: Chiar vorbeam cu cineva mai devreme pe acest subiect mr Marian. Sper sa-mi lumineze odata si odata D-zeu mintea ,daca nu stay on la primavara ! :wink:

Avatar utilizator
sportiv7pescuit
Mesaje: 185
Membru din: Mar Mai 08, 2012 8:43
Puncte: 0
Localitate: Campina
Contact:

Re: BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de sportiv7pescuit »

cristi30 scrie:Ma inscriu si eu ptr mulinete
Te-am notat... :wink:

Avatar utilizator
sportiv7pescuit
Mesaje: 185
Membru din: Mar Mai 08, 2012 8:43
Puncte: 0
Localitate: Campina
Contact:

Re: BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de sportiv7pescuit »

Pachetul se va vinde pe bucati (unii prieteni stiu de ce :lol: ),am sa postez mai pe seara ceva preturi...Multumesc absolut tuturor pt interesul acordat si in caz ca nu va exista un client care sa cumpere mai multe produse cei care m-au contactat primii (va stiti voi care :D !)vor avea prioritate !

Avatar utilizator
sportiv7pescuit
Mesaje: 185
Membru din: Mar Mai 08, 2012 8:43
Puncte: 0
Localitate: Campina
Contact:

Re: BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de sportiv7pescuit »

Am revenit si cu preturi la pachetul divizat :
- 4 buc lansete SHIMANO TRIBAL XS1 INTENSITY...3,90 M/3,75 lbs ....folosite 4 partide de pescuit - 2800 roni
- 4 buc mulinete SHIMANO ULTEGRA Ci4+ 14000 XTB ( 4 tamburi sunt incarcati cu fir monofilament Stren Original Hi-Vis Gold 0,23mm si 4 tamburi cu fir fluorocarbon coated P-Line CX Premium Hi-Vis Fluorescent Green 0,35mm ; 4 tamburi sunt nefolositi)...folosite 4 partide de pescuit - 4000 roni
...lansete & mulinete la pachet - 6500 roni
- 1 buc lanseta FOX WARRIOR SPOD...3,60m/5,5lbs , echipata cu o mulineta SHIMANO ULTEGRA 10000 XSA (echipata cu fir ) - 450 roni
- 1 buc lanseta FOX WARRIOR MARKER....3,60m/2,75lbs , echipata cu o mulineta NEVIS FEEDER MASTER 5000 (echipata cu fir) -350 roni
.....spod & marker la pachet - 700 roni

- o valigeta cu 4 avertizori + statie JRC RADAR DSi-DSr...folositi in 4 partide de pescuit - 1400 roni
- 4 buc FOX SWINGER Mk3 (rosu,galben,albastru,verde) - 300 roni
- o husa SHIMANO TRIBAL XTR PROTECTOR ROD SLEEVES pt 4 lansete echipate de 3,90 - 250 roni
- 1 buc FOX SUPA BROLLY...a vazut balta de 2 ori - 600 roni
- 4 suporti (picheti) FOX BLACK LABEL 18" BANKSTICK - 200 roni
- 4 suporti FOX BLACK LABEL STAGE STAND - 100 roni
- navomodel VANDUT ...multumesc Sorine si....sa-l folosesti cu folos (cu placere sigur ai s-o faci :wink: )

Consider ca am postat preturi mai mult decat ok si de acea va rog sa nu mai insistati cu mari reduceri sau combinatii (si asa pierd suficient de mult in 3 luni de zile !)Aveti nedumeriri...consultati preturile produselor de noi,taiati si tva-ul si tot iesiti bine :wink: .Multumesc pt intelegere si spor la...cumparaturi :mrgreen:

Avatar utilizator
sportiv7pescuit
Mesaje: 185
Membru din: Mar Mai 08, 2012 8:43
Puncte: 0
Localitate: Campina
Contact:

Re: BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de sportiv7pescuit »

sportiv7pescuit scrie:Am revenit si cu preturi la pachetul divizat :
- 4 buc lansete SHIMANO TRIBAL XS1 INTENSITY...3,90 M/3,75 lbs ....folosite 4 partide de pescuit - 2800 roni
- 4 buc mulinete SHIMANO ULTEGRA Ci4+ 14000 XTB ( 4 tamburi sunt incarcati cu fir monofilament Stren Original Hi-Vis Gold 0,23mm si 4 tamburi cu fir fluorocarbon coated P-Line CX Premium Hi-Vis Fluorescent Green 0,35mm ; 4 tamburi sunt nefolositi)...folosite 4 partide de pescuit - 4000 roni
...lansete & mulinete la pachet - 6500 roni
- 1 buc lanseta FOX WARRIOR SPOD...3,60m/5,5lbs , echipata cu o mulineta SHIMANO ULTEGRA 10000 XSA (echipata cu fir ) - 450 roni
- 1 buc lanseta FOX WARRIOR MARKER....3,60m/2,75lbs , echipata cu o mulineta NEVIS FEEDER MASTER 5000 (echipata cu fir) -350 roni
.....spod & marker la pachet - 700 roni

- o valigeta cu 4 avertizori + statie JRC RADAR DSi-DSr...folositi in 4 partide de pescuit - 1400 roni
- 4 buc FOX SWINGER Mk3 (rosu,galben,albastru,verde) - 300 roni
- o husa SHIMANO TRIBAL XTR PROTECTOR ROD SLEEVES pt 4 lansete echipate de 3,90 - 250 roni
- 1 buc FOX SUPA BROLLY...a vazut balta de 2 ori - 600 roni
- 4 suporti (picheti) FOX BLACK LABEL 18" BANKSTICK - 200 roni
- 4 suporti FOX BLACK LABEL STAGE STAND - 100 roni
- navomodel VANDUT ...multumesc Sorine si....sa-l folosesti cu folos (cu placere sigur ai s-o faci :wink: )

Consider ca am postat preturi mai mult decat ok si de acea va rog sa nu mai insistati cu mari reduceri sau combinatii (si asa pierd suficient de mult in 3 luni de zile !)Aveti nedumeriri...consultati preturile produselor de noi,taiati si tva-ul si tot iesiti bine :wink: .Multumesc pt intelegere si spor la...cumparaturi :mrgreen:
Intregul pachet este rezervat pana maine dlui Edi !

dany30
Mesaje: 250
Membru din: Sâm Dec 17, 2011 20:41
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: BLACK FRIDAY SCULE DE PESCUIT !!!

Mesaj de dany30 »

Produse ca noi..am vazut o parte din echipament...recomand!
Spor la vanzare!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”