FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alin Galbenu »

Ungureanu Bogdan scrie:o bila alba pentru moderatorul Allen Besnovich
Asemenea , baiat serios si punctual. Recomand pentru seriozitate!
Imagine

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de claudiue »

Bila alba pentru userul catalin_ionut !!!!

Produsul extraordinar! Vanzatorul foarte serios!!! Recomand cu incredere!!!

Avatar utilizator
zuuluf
Mesaje: 533
Membru din: Joi Aug 05, 2010 18:08
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de zuuluf »

Bila alba de asemenea pentru domnul iulius_gherase foarte serios si rabdator
Respect!
Voinescu Ciprian

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de osc1or »

Bila alba pt Aleen Besnovich.
Am ajutat un prieten sa isi ia 4 Navi de la el.
Mulinetele au fost exact ca in descriere! NOI!
Critic echilibrat

Cristian Victor
Mesaje: 610
Membru din: Joi Feb 04, 2010 21:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Cristian Victor »

bila alba ptr Preda; recomand
Nume utilizator schimbat din cri

Avatar utilizator
florinalin
pescar de competitie
Mesaje: 1024
Membru din: Dum Dec 09, 2012 13:21
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de florinalin »

salut

Tocmai ce am avut si eu o experienta neplacuta cu unul din userii de aici. Am intentionat sa cumpar o mulineta de la userul Miki (Mihai care lucreaza la Totalfishing). A scos la vanzare o mulineta Shimano Navi XSB 8000, i-am oferit pretul cerut pe ea, a ramas ca imi comunica cand a despus coletul la posta sau la curier rapid ca sa stiu cand ridic. Timp de o saptamana si jumatate, a tergiversat trimiterea coletului, ba ca nu are timp, ba ca mulineta este la rosiori de vede (desi am avut un coleg care zilele trecute a fost in rosiori si nu trebuia decat sa se vada cu cineva de la el si sa-i dea banii), ba ca ma suna in weekend. Numai minciuni....totul culminind azi cand imi spune, tot dupa ce eu l-am cautat, ca nu mai vinde mulineta. In momentul de fata nu mai raspunde la telefon.
Am facut greseala ca in momentul in care ma intelesese-m cu el asupra tranzactiei, sa-mi vand mulineta noua pe care o avem pregatita sa o folosesc pentru spod (TD6000), crezand ca fac o afacere mai buna sa folosesc pt spod Navi-ul.
Imi pare rau ca magazinul Totalfishing, pe care eu il credeam foarte serios, si de la care am facut multe cumparaturi, angajeaza asemenea oameni care ii strica imaginea. Rusine!!!
A bad days fishing is better than a good day at work...

speedy_rajah
Mesaje: 214
Membru din: Dum Ian 26, 2014 13:50
Puncte: 0
Localitate: Slobozia

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de speedy_rajah »

Au inceput sa dea chix astia de laTotalfishing!am comandat niste boiliesuri solubile si mi-au trimis solubile mai tari ca alea tari!si am specificat in comanda sa mi le dea proaspete ca au zis ca au primit pe stoc proaspete..dar...deci RUSINE celui care mi-a pus acest produs!nu mai zic ca,comand de vreo 3 ani numai de la ei de peste "N''ron.. :x

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alin Galbenu »

speedy_rajah scrie:Au inceput sa dea chix astia de laTotalfishing!am comandat niste boiliesuri solubile si mi-au trimis solubile mai tari ca alea tari!si am specificat in comanda sa mi le dea proaspete ca au zis ca au primit pe stoc proaspete..dar...deci RUSINE celui care mi-a pus acest produs!nu mai zic ca,comand de vreo 3 ani numai de la ei de peste "N''ron.. :x
In mica disputa de mai sus, daca putem sa-i spunem asa, nu este implicat magazinul Totalfishing!
Asa ca aluzia ta, este nefondată.

Dacă ai avut neplăceri , esti liber să-ți expui problema, reclamații sau alte nemultumiri.
Imagine

Avatar utilizator
florinalin
pescar de competitie
Mesaje: 1024
Membru din: Dum Dec 09, 2012 13:21
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de florinalin »

Allen Besnovich scrie:
speedy_rajah scrie:Au inceput sa dea chix astia de laTotalfishing!am comandat niste boiliesuri solubile si mi-au trimis solubile mai tari ca alea tari!si am specificat in comanda sa mi le dea proaspete ca au zis ca au primit pe stoc proaspete..dar...deci RUSINE celui care mi-a pus acest produs!nu mai zic ca,comand de vreo 3 ani numai de la ei de peste "N''ron.. :x
In mica disputa de mai sus, daca putem sa-i spunem asa, nu este implicat magazinul Totalfishing!
Asa ca aluzia ta, este nefondată.

Dacă ai avut neplăceri , esti liber să-ți expui problema, reclamații sau alte nemultumiri.
magazinul nu are vina, am vrut doar sa trag un semnal de alarma cum un angajat prin lipsa de seriozitate strica imaginea locului sau de munca, in cazul de fata magazinul totalfishing
A bad days fishing is better than a good day at work...

speedy_rajah
Mesaje: 214
Membru din: Dum Ian 26, 2014 13:50
Puncte: 0
Localitate: Slobozia

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de speedy_rajah »

Allen Besnovich scrie:
speedy_rajah scrie:Au inceput sa dea chix astia de laTotalfishing!am comandat niste boiliesuri solubile si mi-au trimis solubile mai tari ca alea tari!si am specificat in comanda sa mi le dea proaspete ca au zis ca au primit pe stoc proaspete..dar...deci RUSINE celui care mi-a pus acest produs!nu mai zic ca,comand de vreo 3 ani numai de la ei de peste "N''ron.. :x
In mica disputa de mai sus, daca putem sa-i spunem asa, nu este implicat magazinul Totalfishing!
Asa ca aluzia ta, este nefondată.

Dacă ai avut neplăceri , esti liber să-ți expui problema, reclamații sau alte nemultumiri.
Bai nene daca eu am cumparat de la ei si asta au facut...!nu magazinul este implicat ci persoana care il reprezinta!ai comision ceva,de le iei apararea?am spus citez:RUSINE celui care mi-a pus produsul

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”