FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de tonny »

tonny scrie:Un mare minus din partea mea pentru userul bogdan_1973 pe numele real BOGDAN PETREcu nr de telefon 0723702307 din comuna 1 Decembrie jud ILFOV.Asa spune el :oops:

Un cacat de om,un pacalici pe care il conduce foamea cu 3-0 si lui ii trebuie Lampa Fox Halo Elite Bivy.
I-am trimis lampa acum o saptamana si nici in ziua de azi nu a mai ridicat-o.
Nu inteleg pe unii oameni care nu au bani sa cumpere dar totusi incurca si pun la cheltuiala alti oameni onesti si cinstiti.Eu pana acum am dat pe forumul asta doar de oameni cinstiti,dar vad ca lepra asta de "om" care se mai crede si pescar a reusit sa imi schimbe parerea si sa ma faca sa fiu mai neincrezator in oameni.
Cei care il cunoasteti in realitate pe acest agarici v-as ruga frumos sa va debarasati de el pentru ca v-a face de rusine !!!
Salutare din nou,

Pana la urma problema s-a rezolvat si omul s-a dovedit a fii corect pana la urma.Mi-a pus banii in cont + banii pierduti pe transport de mine.Din punctul meu de vedere pare un om ok,dar sta prost cu timpul :lol:

PS: Pe aceasta cale le multumesc celor care m-au recomandat ca si om corect.Si eu am numai cuvinte de lauda despre ei.
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

dany_petrut
Mesaje: 184
Membru din: Mar Ian 25, 2011 22:32
Puncte: 0
Localitate: satu-mare

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de dany_petrut »

recomand userul cipoc ,om serios si de cuvint.produsul cumparat de la el a corespuns descrierii facute de el.respecte

magicn12
Mesaje: 57
Membru din: Joi Iun 19, 2014 6:26
Puncte: 0
Localitate: Dej

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de magicn12 »

User: ictor_2006- foarte serios. un vanzator de incredere

Avatar utilizator
Serboiu Alexandru
Mesaje: 603
Membru din: Joi Feb 02, 2012 18:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Serboiu Alexandru »

Mare atentie la utu75. M-a pus sa rezerv 2 saptamani mulinetele, ca este plecat din tara, si cand a venit nu a mai dat niciun semn, nu a mai raspuns la mesaje.

Avatar utilizator
Rahan
Mesaje: 401
Membru din: Dum Feb 24, 2008 14:46
Puncte: 0
Localitate: Turda-Cluj Napoca

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Rahan »

Serboiu Alexandru scrie:Mare atentie la utu75. M-a pus sa rezerv 2 saptamani mulinetele, ca este plecat din tara, si cand a venit nu a mai dat niciun semn, nu a mai raspuns la mesaje.
Ehhh, dar cati cacanari sunt de genul asta, oameni fara cuvant si caracter, trebuie sa te inveti cu acest gen de oameni.
BORN TO FISH
Stai departe de oamenii care îţi micşorează ambiţia.

gabriel73
Mesaje: 57
Membru din: Sâm Dec 03, 2011 23:44
Puncte: 0
Localitate: Deva

User serios

Mesaj de gabriel73 »

O bila alba mare pentru Schumi din Brasov,desi a fost o mica neconcordanta la pretul final din cauza rambursului(posta romana),dansul a acceptat coletul iar ridicarea a fost prompta.
Recomand.

Schumi
Mesaje: 606
Membru din: Sâm Ian 28, 2006 19:51
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: User serios

Mesaj de Schumi »

Multumesc ptr feedback, stati linistit, toti mai gresim, chiar involuntar....sa ne-auzim sanatosi!

tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de tonny »

Recomand pentru seriozitate userul shahjaban De la mine o bila alba.
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

hannibal
Mesaje: 866
Membru din: Mar Aug 13, 2013 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti sector 6

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de hannibal »

recomand userul robertgl ! o bila alba de la mine!

Levi
Mesaje: 903
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:35
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Levi »

Pana acum am derulat peste 20 de vanzari-cumparari aici pe forum, dar in nici un caz nu am observat o asa NESERIOZITATE ca cea de la userul Sergiu Calinescu! Omul declara ca este ineresat de cele 2 lansete pe care le am la vanzare ptr un scimb la 2 mulinete shimano. Ne intelegem sa-mi trimite poze despre mulinete. Nici un raspuns. Il sun, imi povestete o jumatate de ora, imi promite ca trimite pozele in cursul saptamanii, mai ca pot sa aleg acele 2 din cele 4 mulinete pe care-mi place cel mai mult. Bun. Trece o sapt, ii dau mp, nici un raspuns, dupa cateva zile inca un mp, tot fara raspuns (desi a citi mesajele ptr ca nu mai sunt intre mesajele expediate). Ii trimit un al 3-lea mesaj, fara sa fac vreo observatie jignitoare. Mesaj citit, fara raspuns. Chiar nu inteleg ce se petrece in mintea acestor oameni, dar ceva nu e in ordine, asta e sigur.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”