FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de bogdan5 »

charlex,
Un proverb latin spune (partial); Errare humanum est.
Daca-l ortografiem in totalitate suna cam asa; Errare humanum est, perseverare diabolicum. :idea:
ps. QED.
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
charlex
pescar de competitie
Mesaje: 2172
Membru din: Lun Iul 04, 2011 13:32
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de charlex »

bogdan5 scrie:charlex,
Un proverb latin spune (partial); Errare humanum est.
Daca-l ortografiem in totalitate suna cam asa; Errare humanum est, perseverare diabolicum. :idea:
ps. QED.

Eu am intrebat ceva, tu nu ai raspuns nicidecum la ceea ce am intrebat, apoi, prin post-scriptum, mi-ai spus ca ai demonstrat ceea ce era de demonstrat...
Prefer sa nu mai comentez; si asa, incercand sa va raspund tuturor, s-ar putea crea impresia ca as avea tendinta sa ma cert cu userii pe forum iar eu nu asta doresc. Stima!
Atentie, prostii imi provoaca repulsie; ii rog, pe aceasta cale, sa se abtina!

dany_petrut
Mesaje: 184
Membru din: Mar Ian 25, 2011 22:32
Puncte: 0
Localitate: satu-mare

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de dany_petrut »

recomand userul MENZOCO ,produs cumparat de la el e comform descrierii.

Dragos Gruia
Mesaje: 35
Membru din: Dum Mai 17, 2015 13:06
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Dragos Gruia »

am cumparat ,de la Stefan B,un set de fox mk2.un mare om,mi-a dat si cateva sfaturi.produsul a venit ambalat cu mare grija.recomand cu mare drag acest om.

geluiasi
pescar de competitie
Mesaje: 1233
Membru din: Lun Mar 01, 2010 6:54
Puncte: 0
Localitate: iasi

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de geluiasi »

am cumparat o lanterna de la userul tiboc1 ,dar care la prima proba s-a dovedit a fi defecta ,i-am adus la cunostinta evenimentul si m-a rugat sa mai incerc...am cumparat alti acumulatori ,dar acelasi rezultat ,m-a asigurat ca imi trimite alta lanterna si eu sa ii returnez pe cea defecta...au ramas doar vorbele ,nu raspunde nici la telefon ...probabil ca se simte foarte multumit de cei 100 si ceva de lei pe care i-a primit...inca mai exista useri care se ocupa de inselaciuni,deaceea cred ca ar fi bine sa se schimbe modul de inregistrare ...

Avatar utilizator
Mihai Teodor
Mesaje: 258
Membru din: Dum Feb 07, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: BUZAU

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Mihai Teodor »

geluiasi scrie:am cumparat o lanterna de la userul tiboc1 ,dar care la prima proba s-a dovedit a fi defecta ,i-am adus la cunostinta evenimentul si m-a rugat sa mai incerc...am cumparat alti acumulatori ,dar acelasi rezultat ,m-a asigurat ca imi trimite alta lanterna si eu sa ii returnez pe cea defecta...au ramas doar vorbele ,nu raspunde nici la telefon ...probabil ca se simte foarte multumit de cei 100 si ceva de lei pe care i-a primit...inca mai exista useri care se ocupa de inselaciuni,deaceea cred ca ar fi bine sa se schimbe modul de inregistrare ...
imi cer iertare ca ma bag dar nu cumva ati facut si dumneavoastra un lucru asemanator cu mine???? :wink: :wink: :roll: :lol: va urez sa aveti spor la apelari

Trif Florin
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 24, 2011 23:23
Puncte: 0
Localitate: Medias

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Trif Florin »

userul cristialex se pare ca are prostul obicei de a injura,ameninta si polua topicuri....inca astept un mesaj prin care sa isi justifice in detaliu postarea din topicul meu...nu-mi amintesc sa fi facut vreun schimb sau vreo vanzare/cumparare cu dansul!

apostelicescu
Mesaje: 15
Membru din: Lun Iul 14, 2014 13:28

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de apostelicescu »

Intrebare pentru utu75-de unde stii?

Avatar utilizator
BogoAripel
Mesaje: 8
Membru din: Vin Iun 05, 2015 17:33
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de BogoAripel »

Salutare tuturor. Gasesc acest topic foarte bun, dar daca s-ar putea si gasi o rezolvare la probleme ar fi si mai bun.
Eu sunt unul din accei utilizatori tepuiti. Atasez un link ca sa nu mai lungesc vorba.
http://www.crapmania.ro/forum/viewtopic ... 62#p497962 daca credeti ca ar putea fi o rezolvare sau stiti o solutie astept parerile voastre; si din partea moderatorilor.

Avatar utilizator
andrei_h
Mesaje: 217
Membru din: Mar Ian 08, 2013 0:47
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de andrei_h »

am cumparat de la userul eus un pat. rar am mai vazut pat cu vechimea asta sa fie asa ingrijit. user de mare incredere!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”