FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
mamalacu
pescar de competitie
Mesaje: 2127
Membru din: Mie Feb 01, 2012 15:16
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de mamalacu »

recomand utu 75....am trimis produsele inainte ca banii sa-mi intre in cont...om serios si de mare cuvant....cumparator serios chiar ami pare rau de el pentru ce i se intampla....

Avatar utilizator
john_carp
Mesaje: 143
Membru din: Mie Mar 13, 2013 22:21
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de john_carp »

Recomand sorinbi73!! Va mulțumesc încă o data d-le Sorin pt swingerele și senzorii care au ajuns cu bine și sunt de o calitate superioara! Om serios și de caracter!

utu75
Mesaje: 653
Membru din: Dum Mai 04, 2014 21:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de utu75 »

:lol: Am ajuns s-o vad si pe asta!!!

veuliah mob ma acuza de inselaciune!!!

veuliah mob

Am reusit sa ajung la bbanca. Banii sunt in contul tau.
Dată expediere: Mie Feb 24, 2016 1:29 pm


utu75

am tot asteptat mesajul!!!
Dată expediere: Lun Feb 22, 2016 11:25 am


veuliah mob

Maine iti trimit mesaj dupa ce pun bani ca sa verifici. Multumesc ptr intelegere. Seara buna
Dată expediere: Joi Feb 18, 2016 10:03 pm


utu75

RO60RNCB0318008303670001 este deschis la BCR,Cristian Stanoi,iau ceva de la el! iau coletul la mine si cand imi confirma plata pleaca cu fanul! suma ar fi 150 ron

stima
Dată expediere: Joi Feb 18, 2016 9:54 pm


veuliah mob

Da mi numele si contul si maine pun banii! Seara buna
Dată expediere: Joi Feb 18, 2016 9:38 pm

utu75

coletul este si acum ambalat cu numele tau! daca depui banii in cont a doua zi ai coletul pe ce curier vrei tu!nu trebuiesa imi dai cei 34!multumesc lui dumnezeu nu duc lipsa de ei!
Dată expediere: Joi Feb 18, 2016 8:48 pm
in data de 23 cum individul nu facuse plata si erau alti doritori am expediat mesele acelor persoane!!!!

in data de 24 am intrat pe net din germania si am gasit un mesaj de la individ cum ca "saracul"atunci a ajuns la banca(o fi gasit banca dupa 5 zile),intre timp sa nu fiu catalogat "tepar " a facut eu plata acelui vanzator ! Acest lucru poate fi confirmat de Cristian Stanoi!

In data de 24 am luat legatura cu Cristian Stanoi si mi-a confirmat ca intradevar acesta a platit si ce facem!

Cristian Stanoi

Ok. Nu se pune problema de comision, este foarte mic 0.51 lei. Astept contul pentru transfer. O seara buna.
Dată expediere: Dum Feb 28, 2016 7:29 pm


utu75

maine o sa-i trimit o parte din marfa care trebuia sa o trimit!restul il dadusem la 2 zile dupa termenul la care a spus ca plateste!suma de 150 o sa va dau un cont unde sa-i trimiteti!orice suma care o platiti v-o depun eu in cont!ii trimit eu in colet si diferenta de bani!

stima
Dată expediere: Dum Feb 28, 2016 5:57 pm


Cristian Stanoi

Ok. Asa este, a depus banii azi si sunasem sa vorbim cum facem.
Dată expediere: Mie Feb 24, 2016 11:31 pm


utu75

Buna.se pare ca ,....... a facut plata in contul dumneavoastra.o sa incerc sa fac rost de conrul lyi si sa va rog sa-i transferati diferenta de bani.dar vorbim la telefon acum sunt in germania si mqa intorc pe sfarsit de saptamana. Stima
Dată expediere: Mie Feb 24, 2016 10:31 pm


utu75

Ms.acum sunt im grmania dar revin pe sfarsit de saptamana.
Dată expediere: Mie Feb 24, 2016 9:49 pm


Cristian Stanoi

Salut, azi am pus coletul la posta.
Dată expediere: Mie Feb 24, 2016 6:19 pm


utu75

platesc eu!
Dată expediere: Lun Feb 22, 2016 9:30 pm


utu75

daca nu face el plata pana deseara!fac eu plata dimineaza!se pare ca ii plin de tepari pe forum!bine ca nu am trimis coletul!

stima
Dată expediere: Lun Feb 22, 2016 12:16 pm


utu75

Salut

maine o sa vireze o persoana ia ceva de la mine suma de 150,iar eu diferenta de 7! i sa va rog sa-mi confirmati primirea sa expediez si eu coletul spre respectivul!


stima
Dată expediere: Joi Feb 18, 2016 9:53 pm
Azi dintr-odata baiatu este foarte "vocal" si foarte activ in amenintari!
veuliah mob
Dum Feb 28, 2016 10:02 pm



Prietene ti am platit 3 mese de rulat boilesuri si 2 pistoale( unu bun si unu ptr piese ) . daca pana miercuri nu le primesc depun toate hartiile cu sesizare ptr inselatorie.




utu75

Dum Feb 28, 2016 10:12 pm


"prietene" ,dar stiu ca ai un tupeu jegos pe tine!!! pe langa faptul ca mi-ai tras o teapa ,mai ai tupeul sa-mi spui ca eu te-am inselat!ai trimis mesajul ca depui banii in data de 18 feb. si ai facut plata (conform copiei) in 24 feb!!! "SERIOS" ca de obicei!!!o sa primesti coletul cu marfa pe care ai comandat-o, mai putin mesele care au fost expediate in data de 23 feb.,iar in colet vei primii diferenta de bani, minus banii pe care i-am cheltuit cu expedierea primului colet!Cat priveste amenintarea cu inselaciunea ,eu zic sa te documentezi inainte de a face asemenea acuzatii,pentru ca ai onoarea sa vorbesti cu un absolvent de drept!ORICUM ASTEPT CITATIA PENTRU INSELACIUNE!Dupa care o sa depun si eu una pentru denunt calomnios!
Astept cu mare interes citatia in calitate de suspect la infractiunea de inselaciune!!!

Mare ii gradina Domnului si multi prosti sar gardul cu poarta deschisa

Cristiane imi cer mii de scuze pentru ca fara voia mea sa ajuns la asa ceva!!!
Nu te tine smecher, pentru ca intotdeauna va exista unul mai mare ca tine!

Avatar utilizator
eus
Mesaje: 900
Membru din: Dum Noi 28, 2010 12:20
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de eus »

Recomand utu 75, persoana serioasa și de cuvânt. Stima.
Viitorul mă interesează foarte mult... este locul unde vreau să-mi petrec următorii ani de viață

Avatar utilizator
Ursu Florin
Mesaje: 263
Membru din: Mar Apr 14, 2015 23:36
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ursu Florin »

Va salut, in data de 2.03.2016 am trimis catre userul "dyna" la Ploiesti 4 lansete Caperlan. Pe data de 3.03.2016 l-a sunat curierul iar DYNA a cerut livrarea coletului pe data de 4 pentru ca este la munca. Pe data de 4 am vorbit cu el si mi-a zis ca el a mai comandat niste mulinete si l-a sunat curierul dar nu are si lansetele in masina ci doar mulinetele. Am sunat la Fan Curier iar dupa AWB coletul era in masina curierului. Am zis hai ca poate nu ajunge in 4 dar sigur trebuie sa ajunga azi in data de 05.03.2016 . De la ora 11:30 incerc sa dau de acest om care nu imi raspunde la telefon. Toate conversatiile cu el le am pe facebook, pot face printscreen si pot sa dovedesc ca tot ce am scris aici e adevarat.
Chiar l-am rugat sa nu ma faca sa le trimit degeaba, dar se pare ca omul se plictiseste, s-a mai laudat ca a vandut de 5 ori sculele aici pe CRAPMANIA si ca e serios.
Eu inca sper ca si-a pierdut telefonul si ca din aceasta cauza nu raspundea telefon.
Din om "faci" pescar usor, dar din pescar nu mai ai cum sa "scoti" om.

utu75
Mesaje: 653
Membru din: Dum Mai 04, 2014 21:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de utu75 »

Recomand Mariusul !Am primit husa Chub care a fost mai ok decat in descriere!

stima
Nu te tine smecher, pentru ca intotdeauna va exista unul mai mare ca tine!

Avatar utilizator
Ursu Florin
Mesaje: 263
Membru din: Mar Apr 14, 2015 23:36
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ursu Florin »

Cretzu194 scrie:Va salut, in data de 2.03.2016 am trimis catre userul "dyna" la Ploiesti 4 lansete Caperlan. Pe data de 3.03.2016 l-a sunat curierul iar DYNA a cerut livrarea coletului pe data de 4 pentru ca este la munca. Pe data de 4 am vorbit cu el si mi-a zis ca el a mai comandat niste mulinete si l-a sunat curierul dar nu are si lansetele in masina ci doar mulinetele. Am sunat la Fan Curier iar dupa AWB coletul era in masina curierului. Am zis hai ca poate nu ajunge in 4 dar sigur trebuie sa ajunga azi in data de 05.03.2016 . De la ora 11:30 incerc sa dau de acest om care nu imi raspunde la telefon. Toate conversatiile cu el le am pe facebook, pot face printscreen si pot sa dovedesc ca tot ce am scris aici e adevarat.
Chiar l-am rugat sa nu ma faca sa le trimit degeaba, dar se pare ca omul se plictiseste, s-a mai laudat ca a vandut de 5 ori sculele aici pe CRAPMANIA si ca e serios.
Eu inca sper ca si-a pierdut telefonul si ca din aceasta cauza nu raspundea telefon.
S-a remediat problema, a fost o eroare de la curier.
Din om "faci" pescar usor, dar din pescar nu mai ai cum sa "scoti" om.

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de osc1or »

Nu stiu daca mai este nevoie dar il recomand si eu pe Atebo, serios, promt, de incredere...
Toate bune!
Critic echilibrat

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de George Szantho »

Recomand userul Ciprianz din Galați. Vânzător de încredere. Produsele arata exact ca în descriere ba chiar mai bine decât mă asteptam. Foarte atent îngrijite și întreținute produsele.

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de George Szantho »

Recomand userul Dan Savu am achiziționat de la el un costum pescuit în stare foarte buna.

Trimis de pe al meu P6_Pro folosind Tapatalk

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”