Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Moderator: brietudor

Încuiat
Avatar utilizator
brietudor
Mesaje: 186
Membru din: Mar Dec 01, 2009 11:37

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de brietudor »

Bine domnilor, inseamna ca am eu o conceptie gresita despre pescuit.
De acum o sa va pun poze cu pestii prinsi de pescarii care pescuiesc dupa mine pe standul de unde eu plec.
Deja o dam in aberatii si voi refuza sa mai continui discutia.
Fire Intinse!
Campion national de tineret 2013!

Avatar utilizator
PatrIcK
Mesaje: 51
Membru din: Mar Apr 24, 2012 21:34
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de PatrIcK »

sorin 1 scrie:Zici bine....se pare :lol: :lol:
Nu am nimic personal cu el, intamplator stiu detalii referitoare la captura. Denaturarea sau nerecunoatrea adevarului nu face parte din pescuitul SPORTIV, parerea mea :oops:
Daca prinzi din bulan,un peste frumos pe un pat de alt tip nada si pe un loc pescuit lasat liber, unde ai aruncat batul si ai prins captura nu se cheama ca l-ai prins la nada ta. Daca recunostea adevarul jos palaria, dar asa imi dau seama, a cata oara, ca si pescarii sunt tot romani :lol: :lol: In rest fire intinse si la cat mai multe capturi de genu'
ce fel de detalii? in primul rand crapul pe care l-am prins a fost prinz izolat (poate ca asta nu ai stiut)...
"Nu sta degeaba, că degeaba stai!"

hs1976
Mesaje: 432
Membru din: Mar Oct 15, 2013 17:23
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de hs1976 »

Continuati, va rog....
Imi faceti ziua mai frumoasa... :D

Avatar utilizator
brietudor
Mesaje: 186
Membru din: Mar Dec 01, 2009 11:37

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de brietudor »

Partida incredibila la Harsany!
Eu, Tudor Pop, Patrick Biro si Garbovan Catalin am reusit sa avem o saptamana de vis pe acest superb lac.
Capturi
Tudor Pop - 29 crapi over 10, dintre care 10 over 15, cei mai mari 18,63 , 19,54 si 20,24 (nou record personal)
Patrick Biro - 20 crapi over 10, dintre care 8 over 15, cel mai mare 19,82
Tudor Brie - 12 crapi over 10, dintre care 5 over 15, cei mai mari 18,14 si 19,72
Garbovan Catalin - 16 crapi over 20, dintre care 3 over 15, cel mai mare 25,20 (nou record personal)

Astfel, intr-o saptamana ajutati de boiliesurile din gama BelaCrab, si de criticele din aceeasi gama aflate in teste am reusit sa punem pe saltea in total 77 crapi over 10 kg, dintre care 26 over 15 kg, unul over 20 si unul over 25.
In curand, un film in care prezint alaturi de colegii mei, modul in care am pescuit, cu ce am pescuit, monturi, si capturi!!!

POZE
18,14
Imagine

19,72
Imagine

Imagine


19,82
Imagine

18,63
Imagine

19,54
Imagine

20,24 ( NEW PB Tudor Pop)
Imagine

Imagine

Si cireasa de pe tort, venit in ultima noapte, superbul crap de 25,20 al lui Catalin , noul sau record personal
Imagine

Imagine
Campion national de tineret 2013!

tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de tonny »

Frumos Tudore.Felicitari ;)

Dupa parerea mea carcotasii sa isi vada de treaba lor si sa mai mearga si pe la pescuit nu doar de la tastatura :lol:
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

iulius 2010
Mesaje: 125
Membru din: Mie Oct 13, 2010 14:47
Puncte: 0
Contact:

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de iulius 2010 »

[quote="brietudor"]Partida incredibila la Harsany!
Eu, Tudor Pop, Patrick Biro si Garbovan Catalin am reusit sa avem o saptamana de vis pe acest superb lac.
Bravo mestere :!: ..."geaba...daca cei care vin dupa voi nu prind :lol: sau prind la pop-op :oops:
P.S.-mai capacul de la galeata de Carping :?: :P

sorin 1
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 15, 2013 18:26

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de sorin 1 »

Dumnu' Brie dac vrei sa te scutesc trebuie mai inatai sa iti fac o consultatie :) Nu imi pun parafa fara a consulta :)
In alta ordine de idei omul care denatureaza adevarul pt a obtine diverse avantaje materiale, este un mincinos care se crede smecher. Ti-am demonstrat de doua ori ca ai mintit si ti-ai supralaudat nada pe care o produci. Am deja o parere despre tine si crede-ma nu ma intereseaza ce capturi si cate sute de tone, de peste ai si vei prinde. Pt mine pescuitul este strict o forma de relaxare si o fac intr-un mod cat se poate de sportiv.
Faptul ca ai sarit ca ars demonstreaza ca ceva nu e in regula cu ce ai postat. Dar ce sa faci, ai pus botu' mai ceva ca o Essox la un Dollinger pe solunara maxima.....:))))

Avatar utilizator
PatrIcK
Mesaje: 51
Membru din: Mar Apr 24, 2012 21:34
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de PatrIcK »

sorin 1 scrie:Dumnu' Brie dac vrei sa te scutesc trebuie mai inatai sa iti fac o consultatie :) Nu imi pun parafa fara a consulta :)
In alta ordine de idei omul care denatureaza adevarul pt a obtine diverse avantaje materiale, este un mincinos care se crede smecher. Ti-am demonstrat de doua ori ca ai mintit si ti-ai supralaudat nada pe care o produci. Am deja o parere despre tine si crede-ma nu ma intereseaza ce capturi si cate sute de tone, de peste ai si vei prinde. Pt mine pescuitul este strict o forma de relaxare si o fac intr-un mod cat se poate de sportiv.
Faptul ca ai sarit ca ars demonstreaza ca ceva nu e in regula cu ce ai postat. Dar ce sa faci, ai pus botu' mai ceva ca o Essox la un Dollinger pe solunara maxima.....:))))

Mai degraba ai tu o problema cu cerebelul. Nu ti-a cerut nimeni pararea
"Nu sta degeaba, că degeaba stai!"

sorin 1
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 15, 2013 18:26

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de sorin 1 »

Copile mucles ca poate regreti clipa cand te-ai apucat de pescuit .....

Avatar utilizator
PatrIcK
Mesaje: 51
Membru din: Mar Apr 24, 2012 21:34
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de PatrIcK »

sorin 1 scrie:Copile mucles ca poate regreti clipa cand te-ai apucat de pescuit .....
Pe mine sa nu ma iei cu "mucles" ca nu is tigan... daca asa te-ai obisnuit acasa, acolo sa vorbesti asa
"Nu sta degeaba, că degeaba stai!"

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “TARGET BAITS”