RB Baits - peste 165 de trofee in ultimii 3 ani

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Încuiat
romuluss
Mesaje: 29
Membru din: Mar Apr 19, 2011 22:33
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Radu Badica - Boilies Concept

Mesaj de romuluss »

sa fim seriosi .
chiar nici o partida ratata..

Avatar utilizator
addicted
Mesaje: 813
Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Radu Badica - Boilies Concept

Mesaj de addicted »

De partide ratare nu stiu de foarte multe...darrrr bilele lui radu tocmai au mai castigat inca un concurs Cupa Prieteniei ed II .multumim pentru nada RB.Baits

romuluss
Mesaje: 29
Membru din: Mar Apr 19, 2011 22:33
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Radu Badica - Boilies Concept

Mesaj de romuluss »

la cate concursuri se tin pe an (nu le mai stie nimeni numarul real) parca mai castiga si altii, cupe, sectoare si captura. si mai stiu sa faca si bile si la preturi mai rezonabile.
oricum buna reclama :mrgreen:

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Radu Badica - Boilies Concept

Mesaj de RB Baits »

Orice producator poate sa isi declare trofeele castigate cu boilesurile pe care le produce. Eu am ales sa promovez aceste trofee pe care pescarii le-au castigat cu boilesuri RB Baits din respect pentru munca lor si tin sa actualizez aceasta lista la fiecare concurs ca sa nu existe dubii.

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Radu Badica - Boilies Concept

Mesaj de balan petrica »

salut.vreau sa se inteleaga inca de la inceput ca nu il cunosc absolut deloc pe radu badica. ma refer personal. am folosit pentru prima oara bilele sale intr-o partida de 12 ore ,si pot sa spun ca am avut in jur de 20 de trasaturi,in conditiile in care pe restul baltii au fost pescari care au avut maxim 2-3 trasaturi.asta se intampla sambata care tocmai a trecut pe moara vlasiei.
eu am ramas foarte impresionat de aceste bile.le recomand si sunt sigur ca nu o sa fiti dezamagiti, cu conditia ca si monturile,si tot ce mai tine de asta sa fie corecte.va salut si fir intins.

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de norisss »

@ balan petrica... Ce bile ai folosit?... spune și tu mai mult decât numele producătorului.

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re:

Mesaj de balan petrica »

norisss scrie:@ balan petrica... Ce bile ai folosit?... spune și tu mai mult decât numele producătorului.
salut. bilele le-am cumparat de la ffb din ghencea.nimic deosebit.adica marfa care se gaseste la raft,nu ceva facut in mod deosebit. un borcan de bile solubile in dip si un borcan de bile tari.

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2758
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Radu Badica - Boilies Concept

Mesaj de PallBogdan »

Numai eu nu gasesc pe site-ul ffb nicaieri aceste bile sa le comand...


Sent from my iPhone using Tapatalk

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Radu Badica - Boilies Concept

Mesaj de balan petrica »

PallBogdan scrie:Numai eu nu gasesc pe site-ul ffb nicaieri aceste bile sa le comand...


Sent from my iPhone using Tapatalk
SUNA LA EI DIRECT.

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Re:

Mesaj de norisss »

balan petrica scrie:
norisss scrie:@ balan petrica... Ce bile ai folosit?... spune și tu mai mult decât numele producătorului.
salut. bilele le-am cumparat de la ffb din ghencea.nimic deosebit.adica marfa care se gaseste la raft,nu ceva facut in mod deosebit. un borcan de bile solubile in dip si un borcan de bile tari.

Adica nu ai cumparat bile Radu Badica, ci bile ambalate sub sigla Claumar? Am inteles ca cei doi au o colaborare...

Eu nu am vazut pe rafturile FFB bile pe care sa scrie RADU Badica.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”