Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

dyna
Mesaje: 381
Membru din: Joi Dec 13, 2012 18:44
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de dyna »

Cum spune si anuntul se vand 3 lansete Carp Kinetics XD(Extra Distance) 3.60,3.75 lbs inele 50 -16 fuji,mandrina fuji ,maner full dulpon ,folosite 2 partide scurte,ca noi (lansete de clasa,le am luat din Anglia cu 50 de lire bucata,la noi sunt in jur de 400 - 450 ron bucata)...lansetele au actiune semiparabolica(lucreaza superb in drill) dar arunca ca unele semirapide(gen Intensity),am pescuit 2 partide cu ele,avand pe mulinete fir de 0.40,am aruncat constant la 110 m cu momitor,niste lansete de top dupa parerea mea la un pret de nimic - 700 ron

Se vinde rod pod facut de mine din 2 rod poduri de la Carp Kinetics (rod podurile au costat 30 de lire bucata,unul l am folosit 1 sezon altul 2 partide,tija de mijloc a permis sa le combin intre ele si a iesit un rod pod extrem de stabil care se lungeste aproape de 150 cm...rod podul vine cu 2 seturi de picioare,buzz bari...tot ce au continut cele 2 rod poduri plus 3 suporti de spate de la esp ca noi)...rod podul arata ca nou - 200 ron

Se vand 3 senzori de la Sundridge Optonic folositi 1 sezon ...senzorii sunt cumparati din Anglia cu 10 lire bucata(la noi costa 80-100 ron bucata,vezi total fishing)...senzorii sunt ca noi - 100 ron

Se vand 3 swingeri TMC copie f buna fox euro illuminated cumparati din Anglia cu 12 lire bucata...sunt folositi o singura partida - 150 ron

Se vand si la pachet la un pret mai mult decat convenabil - 850 ron cu transport inclus.Pretul la pachet nu se negociaza.
Fişiere ataşate
poza mandrina.jpg
poza mandrina.jpg (66.93 KiB) Vizualizat de 1878 ori
poza lansete.jpg
poza lansete.jpg (67.13 KiB) Vizualizat de 1878 ori
poza rod pod....jpg
poza rod pod....jpg (70.54 KiB) Vizualizat de 1878 ori

dyna
Mesaje: 381
Membru din: Joi Dec 13, 2012 18:44
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de dyna »

Poza cu lansetele pe rod pod nu este f clara...lansetele sunt toate 3 identice,la milimetru in poza lansetele sunt putin strambe din cauza pozitiei rod podului...una dintre ele fiind aruncata aproape de aceea sta dreapta iar cele 2 sunt aruncate departe.Sunt niste bijuteri de lansete,arata si lucreaza ca niste lansete de top...sunt cu 10 clase peste mtx 14 (sunt fost detinator de mtx 14 de 3.90 si 3.75 lbs...le am folosit 2 partide scurte pe tancabesti la pescuit in agatatura fara sa prind vre un peste...cu fir de 0.40 am aruncat constant la 110 -120 m...atat aruncam si cu mtx 14...diferenta este ca lansetele de la Carp Kinetics sunt mult mai placute in drill si arata la fel de bine ca o lanseta shimano tribal. PRETUL SCADE LA 600 RON...lansetele nu se vand pentru upgrade,se vand de foame.NU STITI CE PIERDETI :wink: ...lansetele mai raman la vanzare sapt asta.

Pret nou rod pod 150 ron cu transport inclus

Pret nou Swingeri 120 ron cu transport inclus

Pret nou pachet 800 ron cu transport inclus

catapana
Mesaje: 87
Membru din: Lun Iul 19, 2010 13:16
Puncte: 0
Localitate: ploiesti

Re: Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de catapana »

sunt din ploiesti unde pot vedea senzorii

dyna
Mesaje: 381
Membru din: Joi Dec 13, 2012 18:44
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de dyna »

Ultimul pret pentru lansete...500 ron si cumparstorul plateste transportul,,,lansetele mai stau la vanzare doar azi si maine....lansetele au huse binenteles,am uitat sa le fac poze,husele sunt nefolosite.

dyna
Mesaje: 381
Membru din: Joi Dec 13, 2012 18:44
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de dyna »

650 ron pachet,cumparatorul plateste transportul.

dyna
Mesaje: 381
Membru din: Joi Dec 13, 2012 18:44
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de dyna »

Up

Alex_Sebastian
Mesaje: 478
Membru din: Sâm Sep 27, 2014 10:11
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de Alex_Sebastian »

poze cu swingerii ???

ihu mircea
Mesaje: 106
Membru din: Joi Dec 25, 2014 8:26

Re: Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de ihu mircea »

va pot oferi 400 lei pe lansete,daca aveti si mulinete mar interesa

katona zoltan
Mesaje: 81
Membru din: Vin Dec 01, 2006 20:14
Puncte: 0
Localitate: tg.secuiesc

Re: Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de katona zoltan »

V-am trimis MP.Stima.

ihu mircea
Mesaje: 106
Membru din: Joi Dec 25, 2014 8:26

Re: Vand lansete,rod pod,avertizori,swingeri

Mesaj de ihu mircea »

ati timis dar la mine nu a ajuns nimic,astept raspuns,cu stima

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”