PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Moderator: Victoras Petcu

Încuiat
Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de RazvanG »

Adevărat, dar în același timp nici nu spune ca dacă sta 2 ore, trebuie sa plătească taxa de însoțitor.
Revenind la user, dpmdv toți userii ar trebui sa renunțe la nickname uri și sa posteze cu numele reale. Știu ca tindem ca și pescari sa nu dezvăluim unele lucruri dar aici nu cred ca este cazul.
Nu am mai auzit de foarte mult timp ca pescarii sa se plângă de paznici însă, fiecare cum crede de cuviință.
Eu personal și nu o spun ca sa se simtă careva bine sau mai ales sa l periez pe Victoras, înafara de Cupa Iernii de anul trecut, când am tras trei C uri la rand, de fiecare data m am simțit extraordinar de bine.
Sper ca data viitoare sa ne nimerim în aceeași partida de pescuit și am sa ți dovedesc faptul ca nu este intocmai asa cum crezi tu.
O zi plăcută și weekend frumos.

carbocalm
Mesaje: 513
Membru din: Joi Mai 16, 2013 21:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de carbocalm »

Atata timp cat respect regulile forumului este decizia mea cu ce nickname/nume postez.
Daca tu esti multumit de ceea ce ai gasit pe Moara mi se pare normal sa transmiti acest fapt pe forum.
La mine nu a fost cazul si de aceea voi mai astepta pana sa revin la pescuit acolo.

Ar fi placut sa se inteleaga importanta clientilor , ca in orice business de altfel.
Toate bune.

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de arsinel »

Circula un zvon ca Nita colegul nostru de club a prins pe P1 la undita o bucata de 20,6 kg și una de 17.Deocamdata este zvon așteptăm confirmarea.
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de arsinel »

arsinel scrie:Circula un zvon ca Nita colegul nostru de club a prins pe P1 la undita o bucata de 20,6 kg și una de 17.Deocamdata este zvon așteptăm confirmarea.
Zvonul se confirma. 20,6 și 17,3 kg la undita.


https://www.youtube.com/watch?v=CI4_n6Q ... e=youtu.be
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de nit_matias »

tare asta
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

tomas_dan84
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 25, 2016 15:20

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de tomas_dan84 »

Salutare tuturor, am fost si eu pe balta MV2 24 ore C&R si pot sa spun ca am avut o experienta foarte placuta. Recordul meu personal a fost de 18 kg pentru aceasta partida si un total de 16 pesti care cumuleaza aprox 140 kg. Am recomandat si am sa recomand cu placere tuturor aceasta balta pentru partide de neuitat.

Data: 21-22 mai 2016
Partida: c&r 24h
Cantitate: 16 capturi (aproximativ 140kg)
Captura zilei: 18 kg

Pescar: Daniel Tomas

stoian06
Mesaje: 103
Membru din: Vin Apr 03, 2015 22:07

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de stoian06 »

O balta frumoasa cu foarte mult peste dar cu niste standuri fff mici! Discutile cu vecinu din dreapta sau din stanga sunt inevitabile!!!daca ai si un vecin recalcitrant ,100% se lasa cu cearta!!mariti standurile chiar daca o sa fie mai putine!!!doua standuri de la moara sunt cat 1 de la peris,unde esti in largu tau si nu te incurci cu nimeni!

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de popescu59 »

Simbata 28 mai am facut o partida pe stand 14 . O partida mai slabuta doar 21 de bucati , se putea si mai bine dar cred ca a mers mai slab fiindca in dreapta mea erea concursul celor de la tarom.
Una peste alta multumit , nici o bucata sub 6 kg .
Am avut in test noile bile de la Baboieru .
Multumesc administratiei MV2 pentru aceasta minunata balta fara egal.
Fişiere ataşate
456.jpg
456.jpg (94.48 KiB) Vizualizat de 1697 ori
455.jpg
455.jpg (61.25 KiB) Vizualizat de 1697 ori
445.jpg
445.jpg (66.47 KiB) Vizualizat de 1697 ori

Avatar utilizator
Mikcutu
Mesaje: 268
Membru din: Lun Mar 23, 2009 12:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Mikcutu »

superb. cate kg a avut?
Za dacs cam from za tracs!

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Victoras Petcu »

stoian06 scrie:O balta frumoasa cu foarte mult peste dar cu niste standuri fff mici! Discutile cu vecinu din dreapta sau din stanga sunt inevitabile!!!daca ai si un vecin recalcitrant ,100% se lasa cu cearta!!mariti standurile chiar daca o sa fie mai putine!!!doua standuri de la moara sunt cat 1 de la peris,unde esti in largu tau si nu te incurci cu nimeni!

"O balta frumoasa cu foarte mult peste dar cu niste standuri fff mici"


In cursul saptamanii se poate pescui foarte degajat !!!


"doua standuri de la moara sunt cat 1 de la peris,unde esti in largu tau si nu te incurci cu nimeni"


Incepand de Duminica seara pana Vineri seara, se gasesc locuri de pescuit unde pescarul poate lansa si pe cate doua sau trei standuri (de pe standul pe care il ocupa pescarul, poate lansa si in sanga si in dreapta standului !!!

In weekend in special sa nu uitam si de cele 15 pontoane care au o distanta de lansare intre ele cuprinsa intre 40 m si 100 m !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Victoras Petcu

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”