Cine si ce a furat in Franta ?

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

gabisandu scrie:@ Vladut Mateianu

Nu cred ca membrii echipei nationale merita cuvintele personajului de mai sus.
Poate ai dreptate.....
Dar nici eu nu cred ca imaginea Romaniei merita asa ceva....dar nu am ce sa fac ! :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de oanavictor »

Cel mai tarziu in cursul zilei de maine veti afla de la cel banuit adevarata poveste a'' sacosei rupte ''
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cata bh
Mesaje: 267
Membru din: Dum Feb 12, 2006 18:56
Puncte: 0
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de cata bh »

Dan Mitranescu scrie:Ce-mi plac mie usile de biserica !

Ce ne apuca pe noi bunele maniere ,corectitudinea si patriotismul cand este vorba sa dam in cap la cineva !

Pana una alta sa acuzi pe cineva de furt ,fara sa ai nici cea mai vaga idee despre ce s-a intamplat, este un comportament palavragistomuierist ( de la muiere nu de la altceva ... :D ) care intrece pe departe insusirea unor lucruri puse la dispozitie de cineva.

Tare ma intreb ce o sa va faceti cu aceste acuzatii cand lucrurile se vor limpezi ?
@DAN

Exact din acest motiv am solicitat sa avem azi 02. Noiembrie 2009. o pozitie OFICIALA din partea Managerului Lotului National D-l Oana Victor .
Se vorbeste prea mult , se fac acuzatii grave , se face bascalie,etc si nu stim ce s-a intamplat REAL .
Asteptam este numai ora 21,28 !!!!
Catalin Prichici
''Absolut knowledge shut the door on progressive day-to-day learning'' Simon Horton

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dan Mitranescu scrie:Ce-mi plac mie usile de biserica !

Ce ne apuca pe noi bunele maniere ,corectitudinea si patriotismul cand este vorba sa dam in cap la cineva !

Pana una alta sa acuzi pe cineva de furt ,fara sa ai nici cea mai vaga idee despre ce s-a intamplat, este un comportament palavragistomuierist ( de la muiere nu de la altceva ... :D ) care intrece pe departe insusirea unor lucruri puse la dispozitie de cineva.

Tare ma intreb ce o sa va faceti cu aceste acuzatii cand lucrurile se vor limpezi ?

Lucrurile sunt mai mult decat lamurite. Cel acuzat va posta in curand varianta lui si va limpezi lucrurile. Dar nu cum sperai tu, le va limpezi recunoscand greseala..... :oops: Nu inteleg insa de ce ai vrut tu neaparat sa musamalizezi cazul, si asta cu o metoda binecunoscuta, folosita de majoritatea anturajelor infractorilor ptr ai salva pe acestia....in lupta cu politia sau opinia publica... :( :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Gabi Tomulescu »

romania ... ce tara frumoasa...pacat ca e locuita. :D :D
am mai spus-o... asa imi vine sa ma mut din tara asta.

pentru cei care vor sa-mi faca ceva...
da...stiu tot ce va intereseaza pe voi ...dar eu NU SUNT PRADUITOR si nu vand ieftin colegi de suferinta...
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

@ Vladut

Atunci cand depozitul Senzor a fost spart si am fost cel care a facut posibila prinderea hotilor ,fara nici o pretentie materiala, am crezut ca mi-am castigat "o pozitie oficiala" legata de cei care fura. Nu stie nimeni asta ... Si atunci am musamalizat cazul ...

Si daca tot se intrunesc cluburile pentru o pozitie oficiala poate se discuta si alte subiecte cum ar fi :
Care a fost recompensa sau macar cate randuri s-au scris pentru doborarea unui nou record national (chiar european ) intr-un concurs oficial de 72 de ore si daca cei de la fips si cips au aflat acest lucru , ca de doi Delkimi jumate' au aflat imediat !

P.S. Si eu astept un raspuns oficial de fix un an . ( in ambele cazuri )

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Vali Vesa »

Vladut Mateianu scrie:@vali vesa
Stiu ca reprezentantii Moldovei au fost cei care au coordonat actiunea, dar din pacate a fost si Romania implicata...
Pai daca stii cine a coordonat "actiunea" de ce o tot dai pe "tricoul Romaniei" ??? Ca sa demonstrezi ce? Ca Romanii sunt hoti?
Vladut Mateianu scrie: ... Apropo, vad ca sti foarte multe lucruri, cum se aduna produsele furate, ce mailuri au venit, cine a furat geanta, etc..... :roll: De ce nu ne spui si noua ?
O sa va spuna oficial cei implicati. Mai bine o faceau din primele postari, ca sa nu se mai manance atata rahat pe subiectul asta. Dar cred ca RUSINE este cuvantul care i-a oprit s-o faca...
Vladut Mateianu scrie:@vali vesa
...vad ca sti foarte multe lucruri, cum se aduna produsele furate...
Inca o data, nu au fost furate!
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Vali Vesa »

Vladut Mateianu scrie:@vali vesa
Si de ce te implici in asemenea actiuni, daca te plangi ca ai atata treaba ? :wink:
Vladut, am TOT RESPECTUL pentru tine ca pescar, si o stii pea bine. O fac si public: de cate ori am avut nevoie de un sfat, in concursuri, am apelat la tine si la Andrei. Si pot sa spun cu mana pe inima ca am avut numai de invatat si mi-a fost bine cand am ascultat sfaturile voastre. Dar cu riscul ca pot strica o prietenie (cel putin asa gandeste prostul din mine, ca suntem PRIETENI) nu pot sa tac atunci cand este atacat un alt prieten, chiar daca intr-o anumita masura a gresit. Dar nu poti sa numesti HOT un om care a gresit prea putin ca sa-si merite un asa nume. Poate-mi dai dreptate in final. Ar insemna mult, cu toate ca nu ma astept... :cry:

Si ca sa-ti fac placerea, eu o sa ma opresc aici deocamdata.

Cu deosebita stima,

In nume personal,
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Bogdan Guguianu
Mesaje: 60
Membru din: Dum Ian 09, 2005 12:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Bogdan Guguianu »

Bonjour , je suis la réception de l'Hotel .
J'ai vu le bagage dans la rue devant l'hotel avec une paire de chaussures sur le sac , j'ai rentré le bagage dans la réception de l'hotel , une heure après deux
messieurs jeunes avec un badge de Roumanie m'ont demandé le sac avec la paire de chaussures, je l'ai donc donné .
Nous n'avons pas reçu d' appel du pêcheur de Croatie , C 'est un Monsieur habitant Cazaubon qui est venu 2 jours après .
En esperant que ces renseignements vous aideront , recevez nos sincères salutations . La Réception .

----- Original Message ----- From: "Bogdan Guguianu"
To: <contact@hotel-royhenri.com>
Sent: Monday, November 02, 2009 3:35 PM
Subject: Bagaje oubliee



Bonjour,


Je vous ecris pour clarifier les problemes avec le bagage oubliee par le
pecheur de Croatie. Dites moi svp là où était le bagage quand il a été
pris :

- sur la rue ou l'intérieur de l'hôtel ?

- si le bagage c'etait dans l'hotel c'est quelqu'un qui a demande de il
le recevoir a la reception ou il a ete prennu sans demander ?

- si le bagaje a ete demande combien de personnes ont demandé le bagaje

- l'appel de pêcheur de Croatie pour vous dire qu'il a ete oubliee son
bagage c'etait avant ou après le bagage a été pris ?

- est ce que vous etes sure que le bagaje a ete lue par un/des persones
habille dans l'equipment de Roumanie ?

Merci à l'avance de votre aide pour elucider cette enigme,

Bogdan Guguianu
Am tolba plina !

Avatar utilizator
Bogdan Guguianu
Mesaje: 60
Membru din: Dum Ian 09, 2005 12:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Bogdan Guguianu »

Sa va traduc ?
Am tolba plina !

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”