mtx 14

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

sorin_mihai
Mesaje: 132
Membru din: Dum Ian 16, 2011 13:05
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

mtx 14

Mesaj de sorin_mihai »

unde pot vedea un mtx 14 . 3.90 inel de 50mm in Ploiesti?? vreau sa imi fac o parere multumesc tel. 0722303761

crapistulbacauan
Mesaje: 37
Membru din: Mie Dec 01, 2010 9:07

Re: mtx 14

Mesaj de crapistulbacauan »

eu zic sa cauti altceva, nu sunt ceea ce par dupa ce citesti "reclamele" de pe forumuri ! :oops:
sunt ieftine dar degeaba daca dupa ce se rup nu te baga nimenea in seama cu garantia. :oops:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: mtx 14

Mesaj de gor965 »

crapistulbacauan scrie:eu zic sa cauti altceva, nu sunt ceea ce par dupa ce citesti "reclamele" de pe forumuri ! :oops:
sunt ieftine dar degeaba daca dupa ce se rup nu te baga nimenea in seama cu garantia. :oops:
Ce-ar fi sa argumentezi mai bine cele scrise ? Da-i omului un exemplu de lanseta ieftina care e ceeace pare si la care n-ai problema cu garantia ! Deasemenea, daca ai rupt tu un MTX-14 poate ne spui cum ai reusit si ce probleme ai intampinat ulterior ? :?
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

didi-ionita
Mesaje: 367
Membru din: Mie Mar 30, 2011 23:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: mtx 14

Mesaj de didi-ionita »

gor965 scrie:
crapistulbacauan scrie:eu zic sa cauti altceva, nu sunt ceea ce par dupa ce citesti "reclamele" de pe forumuri ! :oops:
sunt ieftine dar degeaba daca dupa ce se rup nu te baga nimenea in seama cu garantia. :oops:
Ce-ar fi sa argumentezi mai bine cele scrise ? Da-i omului un exemplu de lanseta ieftina care e ceeace pare si la care n-ai problema cu garantia ! Deasemenea, daca ai rupt tu un MTX-14 poate ne spui cum ai reusit si ce probleme ai intampinat ulterior ? :?
good posting , Georgica

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: mtx 14

Mesaj de Lucian Manea »

crapistulbacauan scrie:eu zic sa cauti altceva, nu sunt ceea ce par dupa ce citesti "reclamele" de pe forumuri ! :oops:
sunt ieftine dar degeaba daca dupa ce se rup nu te baga nimenea in seama cu garantia. :oops:

Cum ai reusit performanta ?? :D
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
danielcotoz
Mesaje: 620
Membru din: Sâm Dec 18, 2010 16:00
Puncte: 0
Localitate: satu mare

Re: mtx 14

Mesaj de danielcotoz »

in urma cu 2 ani am rupt o lanseta baracuda mustang 2 (o lanseta ieftina fara pretentii) si nu am avut nici o problema la garantia. mi-au dat una noua in schimb. se poate si asa depinde de magazin cred

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: mtx 14

Mesaj de Alexandru Mihai »

crapistulbacauan scrie:eu zic sa cauti altceva, nu sunt ceea ce par dupa ce citesti "reclamele" de pe forumuri ! :oops:
sunt ieftine dar degeaba daca dupa ce se rup nu te baga nimenea in seama cu garantia. :oops:
Ai rupt tu un MTX 14 si nu ai primit altul la schimb?
Eu nu cred ca Dan Mitranescu ar fi facut asa ceva, te rog sa ma contrazici.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

crapistulbacauan
Mesaje: 37
Membru din: Mie Dec 01, 2010 9:07

Re: mtx 14

Mesaj de crapistulbacauan »

sa rupt de deasupra spigotului la baza tronsonului de varf, in lansare. este luata din complexul europa si au ras de mine cand am intrebat de garantie apoi au zis ca este vina mea ! drum batut, alti bani pierduti.

iar acum am observat un joc in mufare si la alt bat, tare mi-e teama sa nu cedeze si acesta

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: mtx 14

Mesaj de Lucian Manea »

Sigur nu era alt Mtx ?
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

sorin_mihai
Mesaje: 132
Membru din: Dum Ian 16, 2011 13:05
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: mtx 14

Mesaj de sorin_mihai »

deocamdata vreau sa vad o lanseta, sa imi fac o parere... deci nu are nimeni prin ploiesti ??? :oops:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”