4CARP-ultima suta de metri.

Moderatori: Dan Mateianu, petre iulian, George-Alexandru

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: 4CARP-ultima suta de metri.

Mesaj de popescu59 »

ma interesa cantitati mici pentru teste , dar din ce am vazut pe site nu faceti asa ceva . Ce cantitate minim se poate comanda si in ce marimi lucrati . Ma intereseaza de cirlig marimea 14,16,18 ce cantitate minima lucrati.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: 4CARP-ultima suta de metri.

Mesaj de gabi1 »

popescu59 scrie:ma interesa cantitati mici pentru teste , dar din ce am vazut pe site nu faceti asa ceva . Ce cantitate minim se poate comanda si in ce marimi lucrati . Ma intereseaza de cirlig marimea 14,16,18 ce cantitate minima lucrati.
Daca tii ochii inchisi risti sa-ti cada "tarifa in cap", ti-am coborat'o eu Nae...
petre iulian scrie:De testat.... nu stiu cum poti testa o bila de carlig 4Carp pe un pat de alte bile .....

Informatii,comenzi boiliesuri:

Adresa: B-dul Theodor Pallady nr.57
Telefon:
0761.284.968
E-mail: george@4carp.ro

Web: http://www.4carp.ro -momentan se fac modificari

ps. Trimitem colete prin Fan Curier in fiecare zi in toata tara :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Bogdan Corbu
Pescar de competitie
Mesaje: 121
Membru din: Mar Apr 21, 2009 16:59
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 4CARP-ultima suta de metri.

Mesaj de Bogdan Corbu »

popescu59 scrie:ma interesa cantitati mici pentru teste , dar din ce am vazut pe site nu faceti asa ceva . Ce cantitate minim se poate comanda si in ce marimi lucrati . Ma intereseaza de cirlig marimea 14,16,18 ce cantitate minima lucrati.

eu va sugerez sa impachetati si "pungulite" cu cate 3-4 bile....... asa isi poate face omul o parere daca bilele "functioneaza".....

p.s. OBLIGATORIU pungulite transparente (si binenteles, SIGILATE) sa nu cumva sa fie mai putine, asa, ca sa le poata vedea omul....

p.s.s. Popescule esti de COMA
Cu respect,
Bogdan Corbu

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: 4CARP-ultima suta de metri.

Mesaj de popescu59 »

ce vi se pare de coma . am intrebat frumos si respectos despre ce cantitati vorbim.Cred ca sunt si altii interesati de cantitatile minime si nu ar fi rau sa se scrie aici.Nu vad care ar fi secretul.

Gabi pot sa ma interesez de ceva fara sa ma corectezi, sau trebuie sa iti cer permisunea sa scriu.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: 4CARP-ultima suta de metri.

Mesaj de gabi1 »

Gabi pot sa ma interesez de ceva fara sa ma corectezi, sau trebuie sa iti cer permisunea sa scriu.
Poti fi rational Nae... straduieste-te sa nu mai dormi pe ambele urechi simultan, creezi confuzii. :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: 4CARP-ultima suta de metri.

Mesaj de George-Alexandru »

Cantitatea minima la boiliesurile de nadit este de 1 kg,iar pentru carlig se poate si 100 g,dipuri preferentiale etc.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “4 CARP - Addicted Food”