1 IUNIE- SEDINTA APCR IN NOUL SEDIU !

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

vlad_rzv
Mesaje: 9
Membru din: Mie Aug 17, 2005 21:04
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Mesaj de vlad_rzv »

Salutari baietilor din partea noastra si ma mira faptul ca mai are Coco palinca, nu cred ca ia placut daca nu a baut-o pana acum. Dar poate sa o bea linistit ca aducem merinde cu noi cand venim pe balta sa avem si noi cu ce sa ne dipuim dupa concurs :wink: sau chiar si in timpul lui la ce friguri sunt s-ar putea sa avem nevoie de ceva antigel :D
Born to fish...Forced to work

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Razvane poate te gindesti si la un coleg de breasla vanator ! Dar sa nu fie din pufoaica ! :lol: :lol: :lol:

vlad_rzv
Mesaje: 9
Membru din: Mie Aug 17, 2005 21:04
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Mesaj de vlad_rzv »

Val sti ca noi vanatorii nu ne uitam :) nu cred ca e nevoie sa mai confirm ca te-am notat si pe tine cu un dip "original" de pruna, ca pufoaicele le-a cam trecut sezonul si sunt tot mai rare, mai lipseste sa ii auzim ca fac palinca din Gore-Tex sau ceva tex si e clar cat pot romanii.
Cu cea mai mare placere Val, deabia astept sa ne vedem pe balta
P.S. Sti ca am povestit de ecusonul ala cu one-shot one kill, daca mai ai unul pt mine si una pt Flaviu dam si o bere rece nu numai o palinca :wink:
Ti-as fi adus aminte pe vanatorul dar am fost si inca sunt prins cu sesiunea dracului si cu lucrarea de licenta, da timp de Hobaia tot imi fac :twisted:
Born to fish...Forced to work

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Succes la sesiune Razvane . Din pacate ecusoane de alea nu mai am - dar te tin minte si pe tine si pe Flaviu si cind mai aduc sa pun deoparte . Ne vedem la Hobaia !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “APCR-asociatia veche”