ANUNT

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cornele, stiu ca lui Decebal ii pare f. rau ptr ce a facut, dar din pacate este tardiv. L-am apreciat intotdeauna ca pescar, dar se pare ca este f usor influentabil. De aceea nici nu trebuie acuzat el, nu e vina lui , e a celui care l-a montat impotriva noastra.(cum am facut eu cu badica anul trecut, care nu a avut nici o vina ca i-a altoit pe cei 2 oameni, era beat :wink: ).
In rest stai linistit :apa curge pietrele raman, tot prietenul nostru ramai ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

daiwa2007
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 02, 2007 16:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de daiwa2007 »

CALUMEA!!AU SARIT HAITASII !!!.NICI NU MA ASTEPTAM LA ALTCEVA DIN PARTEA VOASTRA SUNTETI FOARTE PREVIZIBILI
CORNELE AN CEEA CE PRIVESTE ABTINUTUL MA ABTIN LA FEL CA VOI ASTA ESTE DACA TE ENERVEZ CARE ESTE PROBLEMA VREAU SA VAD CUM STATI CU PSIHICU :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
VALI N
PESCUIESTE CAT CUPRINDE CA SA ITI ADUCI AMINTE !!
CLUBUL DE PESCUIT CRAP PELICANUL

florin-v
Mesaje: 89
Membru din: Mie Ian 17, 2007 15:49

Mesaj de florin-v »

Eu sunt nou pe aici dar as dorii sa ma lamuriti si pe mine un lucru:
Ce este atit de grav ca o persoana respectiv Decebal nu mai doreste sa intre intr-o asociatie?.........inteleg ca cineva a pus obrazul pentru el dar nu este un lucru atit de rau ca s-a razgindit omul intre timp.

daiwa2007
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 02, 2007 16:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de daiwa2007 »

florin-v scrie:Eu sunt nou pe aici dar as dorii sa ma lamuriti si pe mine un lucru:
Ce este atit de grav ca o persoana respectiv Decebal nu mai doreste sa intre intr-o asociatie?.........inteleg ca cineva a pus obrazul pentru el dar nu este un lucru atit de rau ca s-a razgindit omul intre timp.

PAI DA CA CEL CE A PUS OBRAZUL ESTE SFANTU PETRU AL PESCARILOR :roll: :roll:
VALI N
PESCUIESTE CAT CUPRINDE CA SA ITI ADUCI AMINTE !!
CLUBUL DE PESCUIT CRAP PELICANUL

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Am avut o discutie lunga cu Decebal la tel.
Regreta sincer postarea facuta.
I-am inteles gestul abia acum. Firesc la inceput era fericit sa faca parte din APCR. Astfel i se recunosteau eforturile facute pe balta de-a lungul timpului. Nmai ca o data intrat in elita pescarilor de crap iti asumi si riscuri devenind tinta concurentei.
Aici Decebal nu a fost nepregatit si a cedat presiunilor.
Nu-i nimic Decebal, cred ca ai invatat cite ceava din experienta asta.
Ultima oară modificat Dum Ian 21, 2007 18:56 de către cornel rosioru, modificat 1 dată în total.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ daiwa

In primul rand ma jignesti...de obicei sunt vanator si te sfatuiesc sa nu-mi stai in bataia pustii, in al doilea rand, previzibilitatea de care amintesti era intr-adevar de asteptat dupa ineptiile si instigarile pe care te chinuiesti sa le debitezi, asa ca pentru tine, nu suntem previzibili, fiindca nu cred ca ai atata minte, incat sa sti din-ainte cum vom reactiona, decat asa cum e cazul, reactionam normal si nu previzibil...mai gandeste putin, daca nu-ti e prea greu. Si in ultimul rand si cu asta incheiem discutiile, eu zic ca stam foarte bine cu psihicul, daca nu te-am injurat pana acum...,dar fi atent ca timpul nu-i piedut. Nu esti decat un mic, dar foarte mic ghimpe care incearca sa-ntepe...astia in general se scot din locul cu pricina si se arunca la gunoi unde le este locul...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Domnu' Cornel, nu va mai puneti mintea cu el, omu e dus rau.Are probleme psihice mari, toata lumea este o amenintare pentru el , toti il fura, el e singurul corect.Lasati-l in plata domnului, eu l-am lasat, era cat pe aici sa fie partenerul meu.


PS salutari de la ilie din sarulesti, am fost de 2 ori la dvs la club, domnul Ion ma stie !

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@florin-v

Citeste postarile de la inceput si ai sa te lamuresti.

daiva2007

Tu nu itelegi un lucru. Intre oamenii mari lucrurile se spun direct si nu se supara nimeni.
De cacat te faci tu pt. ca te bagi intr-o discutie din care nu pricepi mare lucru.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

oameni buni, hai sa inchidem acest subiect ca deja a creat multe discutii total aiurea

am spus-o si mai devreme ca trebuia sa ma gandesc inainte de a face aceasta postare

faptul ca am pus botul la spusele unuia si altuia m-a facut sa iau aceasta decizie

nea Rosioru are dreptate ca au existat presiuni si cred ca nu am reusit sa le fac fata

sper ca adevaratii prieteni sa ma inteleaga

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ iliutza

stima !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “APCR-asociatia veche”