Membru APCR

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

Vladut Mateianu scrie:...Si ca faci parte din singura asociatie elitista (de pescuit) din Romania, unde nu se intra decat foarte greu si nici banii nu te pot ajuta...
:lol: :lol: :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Dani Hentiu scrie:dar care ar fi avantajele unui pescar care adera la aceasta asociatie? :roll:
Si mie mi-au promis ca imi dau aprobare pentru gaze la curte si numar cu 12 B la Trabantu pe care il conduc ( numar scurt - de securist ! ) . Merita iti spun eu ! Te scoti !!

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

Val Pangica jr scrie:
Dani Hentiu scrie:dar care ar fi avantajele unui pescar care adera la aceasta asociatie? :roll:
Si mie mi-au promis ca imi dau aprobare pentru gaze la curte si numar cu 12 B la Trabantu pe care il conduc ( numar scurt - de securist ! ) . Merita iti spun eu ! Te scoti !!
Habarnist!!! Numar de securist era 7-B... De militan 2-B si 3-B... De politruc 4-B... De smecher cu sm mare erau 1-B si 2-B... Si geaba-ti pun gaze la curte daca n-ai butelie... :wink:

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

1 B 711 sau 1 B 243 cum suna???
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

patabum scrie:
Vladut Mateianu scrie:...Si ca faci parte din singura asociatie elitista (de pescuit) din Romania, unde nu se intra decat foarte greu si nici banii nu te pot ajuta...
:lol: :lol: :lol:
Mult mai usor te faci MARE COMANDOR DE RIT SCOTIAN ,decat sa astepti propunerile unor membrii ,oricati bani ai avea . :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

Vali Vesa scrie:1 B 711 sau 1 B 243 cum suna???
Cine stie cunoaste... :wink:

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Dani Hentiu
Mesaje: 303
Membru din: Mie Aug 31, 2005 20:02
Puncte: 0
Localitate: Deva
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu »

:lol: am inteles tot!!!
este ceva de genul...pt cei ce nu stie, puiul , pestele si putza se maninca cu minutza!!! :lol:
pune si omu o intrebare PE BUNE si se alege cu CATERINCA :lol:
asta este!! trebuia sa fiu obisnuit pina acum si sa nu mai pun intrebari :lol:

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Dani Hentiu scrie: pune si omu o intrebare PE BUNE si se alege cu CATERINCA :lol:
asta este trebuia sa fiu obisnuit pina acum si sa nu mai pun intrebari :lol:
Nu e asta Dani, dar din start intrebarea ta neaga ideea de ASOCIATIE NON-PROFIT. Intri intr-o asociatie pt ca TU ai ceva de oferit, astfel ca asociatia sa poata oferi la randul ei ceva comunitatii din care face parte, par egzamplu, cea crapista in cazul nostru. Daca era o organizatie de mediu, ce faceai, cereai portie de iarba verde si apa cu mormoloci?
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Dani Hentiu
Mesaje: 303
Membru din: Mie Aug 31, 2005 20:02
Puncte: 0
Localitate: Deva
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu »

nu e vb despre asta
chiar daca este o organizatie non profit ca membru trebuie sa platesti o cotizatie.
voiam sa stiu ceva de genul...ce face asociatia pe acesti bani pt membrii
dar cred ca imi putea da si singur raspunsul.....ii ajuta in cazul in care cistiga vre-o competitie si alte chestii de genul asta :roll:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “APCR-asociatia veche”