Off topic

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Încuiat
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Off topic

Mesaj de Val »

gabi1 scrie:
Cu ce m-a pacalit cineva ...?
:lol: :lol:
O arzi la impersonal...
Despre "seful" popete este vorba sau faci pe niznaiu'. :lol: :lol:
Mai frantule ... cu ce m-a pacalit pe mine POPESCU ? Ca o dai ca o stire gen Antena 3 .... Nu l-am cunoscut pe omul asta niciodata , am crezut ca va face ceva , l-am sustinut pe niste aspecte , am vazut ca nu poate cum vroiam eu si cum ii spuneam ca e bine .... , l-am lasat in viata lui si cam atit ... Repet ..CU CE M-A PACALIT POPESCU ?
Adica cu ce m-a pacalit pe mine Popescu si nu v-a pacalit pe voi Selaru ? V-a pus sa faceti una alta , dupa aproape 10 ani , VA spune clar ... cu AGVPS sau in afara fenomenului .... cred ca esti inept daca nu intelegi ce se intampla ...
Masa de manevra ....va duc unii de colo , colo ... dupa cum vor ei ... si nu aveti nici macar un firicel de singe prin coaie ... scuze , dar asa este ! Dar e Romania ...si e scuzabil ...
Ultima oară modificat Lun Oct 20, 2014 18:22 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Off topic

Mesaj de gabi1 »

Repet ..CU CE M-A PACALIT POPESCU ?
Bai EGOCENTRICULE,
Lumea vorbeste, noi nu credem, dar nici tu sa nu mai faci... :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Off topic

Mesaj de Stefan Popescu »

https://www.facebook.com/video.php?v=229649190566757

Cam așa arată gașca în fața lui Șelaru!

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Off topic

Mesaj de Val »

Ma doare la basca ...ce crezi tu ... si nu sunt egocentric ci doar un pic mai realist decit multi dintre voi .. De fapt , am fost ...ca acum mi-e indiferent ... Doar ma pufneste rasul ce criza faceau unii acum vreo 4-5 ani cind erau la o adica obligati sa se afilieze la AGVPS si acum ...tac si inghit ... si nu mai gasesc calea ...Cind au avut-o cu APCR s-au pishat pe ea ...toti ... cu liderii de azi in frunte
!!!!!
Dar e o discutie pe care , sincer , nu esti tu cel mai bun partener de dialog .. O seara buna !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Off topic

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie:Ia spune tu istețule, ce zic sursele tale?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Și folosește-ți numele real, nu-ți fie rușine de el, Vlăduț Mateianu!
Gata popete, scriu acum cu numele real ! E bine acum ? :D
Sincer, esti mult mai prost decat te credeam....asa de mult ti-a trebuit sa-ti dai seama ca eu sunt Gabi1 ? :lol: Nu ai observat ca mie imi era rusine sa-ti bag scula in gura in public ? Asa, din spatele unui nick este mult mai usor, muratura mica si mustacioasa ce esti.... :D

PS Nu ti-as dori sa-l cunosti pe Gabi1....asa ca mai bine mucles. :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Off topic

Mesaj de Val »

Stai linistit d-le Popescu , ca Vladut e primul care se afiliaza la FRPS sub o forma sau alta , nici prea evident dar nici foarte mascat , ... la inventat un dialog acceptabil e maestru si bun simt nu a avut niciodata ..
El eternul rebel , va avea de ales ..merge la Selaru in poala , sau vine la tine ... eu zic ca vine la tine ..asa din spirit de Che Guevara ..si pentru ca a pune Senzor sub genunchiul AGVPS inseamna sa isi distruga tot dialogul public de vreo 5 ani ... Vine si Oana ...in scurt timp ..
Da sa sti d-le Popescu ca nu te scoti .... chiar iti bagi dracu in casa ... :lol: :lol: :lol: :lol:

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Off topic

Mesaj de Stefan Popescu »

Val scrie:Stai linistit d-le Popescu , ca Vladut e primul care se afiliaza la FRPS sub o forma sau alta , nici prea evident dar nici foarte mascat , ... la inventat un dialog acceptabil e maestru si bun simt nu a avut niciodata ..
El eternul rebel , va avea de ales ..merge la Selaru in poala , sau vine la tine ... eu zic ca vine la tine ..asa din spirit de Che Guevara ..si pentru ca a pune Senzor sub genunchiul AGVPS inseamna sa isi distruga tot dialogul public de vreo 5 ani ... Vine si Oana ...in scurt timp ..
Da sa sti d-le Popescu ca nu te scoti .... chiar iti bagi dracu in casa ... :lol: :lol: :lol: :lol:
Am scris puțin mai înainte că a început deja tatonările. Dar nici eu nu sunt așa de naiv cum cred unii. Potaia nu va intra în federație, cel puțin cât sunt eu în funcție. Și cred că nici după aceea.
Caracterul lui mărunt nu este compatibil cu sportul de performanță. Nici măcar nu are demnitatea să recunoască faptul că a discutat cu av. Grasu Marius, membru în federație, în acest sens. Și l-am avertizat că știu tot ce mișcă cu privire la federație.
Cât despre Oană, ce să zic. Nici el măcar nu se vede prin federație. Nivelul lui nu poate să se ridice decât la cel de pupător de dos agvps-ist.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Off topic

Mesaj de gabi1 »

Val scrie:Aveti grija cu exprimarea(mp) dl. presedinte...Poate imi reamintiti, va rog, cirezile pe care le-am pasunat impreuna.... daca tot ati trecut la "per tu", asta in asteptarea momentului de familiaritate cu sireturile carora sa le adaugam un "delta l".
:idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Off topic

Mesaj de Val »

Stefan Popescu scrie:
Val scrie:Stai linistit d-le Popescu , ca Vladut e primul care se afiliaza la FRPS sub o forma sau alta , nici prea evident dar nici foarte mascat , ... la inventat un dialog acceptabil e maestru si bun simt nu a avut niciodata ..
El eternul rebel , va avea de ales ..merge la Selaru in poala , sau vine la tine ... eu zic ca vine la tine ..asa din spirit de Che Guevara ..si pentru ca a pune Senzor sub genunchiul AGVPS inseamna sa isi distruga tot dialogul public de vreo 5 ani ... Vine si Oana ...in scurt timp ..
Da sa sti d-le Popescu ca nu te scoti .... chiar iti bagi dracu in casa ... :lol: :lol: :lol: :lol:
Am scris puțin mai înainte că a început deja tatonările. Dar nici eu nu sunt așa de naiv cum cred unii. Potaia nu va intra în federație, cel puțin cât sunt eu în funcție. Și cred că nici după aceea.
Caracterul lui mărunt nu este compatibil cu sportul de performanță. Nici măcar nu are demnitatea să recunoască faptul că a discutat cu av. Grasu Marius, membru în federație, în acest sens. Și l-am avertizat că știu tot ce mișcă cu privire la federație.
Cât despre Oană, ce să zic. Nici el măcar nu se vede prin federație. Nivelul lui nu poate să se ridice decât la cel de pupător de dos agvps-ist.
Inteleg ca

1. Vladut nu este bine venit . Nici Oana ! Dar aici te mai gandesti un pic ... si mai lasi mustatza la ei .. ca sunt lideri de opinie )))))))))))))))))))))))))
2. Ai ceda presedintia federatiei ....ca varianta cind nu mai esti tu ..inseamna sa asteptam o nefericire ... !!?? ))))))))))))))))))))))))

?????????????
Ultima oară modificat Lun Oct 20, 2014 19:16 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Off topic

Mesaj de dani dan »

Vladut Mateianu scrie:
Stefan Popescu scrie:
PS Vlăduț Mateianu,
Când mai ieși la pescuit cu Cristi Mitrea și stai pe terasa pensiunii scriind pe forum, vezi pe cine ai pe lângă tine, că omul te-a văzut pe când scriai cu pseudonimul de gabi1.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Și mai fi atent la o chestie. Știu totul despre ce se discută în legătură cu federația.
Recunosc. Eu sunt Gabi 1, mi-am facut acest nick ca sa te pot injura linistit, cu numele meu imi era sincer rusine sa ti-o bag in gura.....

PS Uita povestea legata de CS Senzor si federatia ta de cacat, atat CS Senzor cat si CS Senior Crap vor adera la Agvps, facand front comun cu restul cluburilor participante la CN. Surpriza va fi alta, dar te las pe tine sa o descoperi, sherloace.... :D

de ce mai postezi vladut ca si clona? stii cat am urat clonele :wink: :wink: :wink: :wink:
am incercat sa raspundem in fata celor care citesc cu numele nostru,si,daca gresim, sa ne putem "impaca" pe balta :wink: :wink: :wink:
ne-am saturat de sfaturile pescarilor de tastatura,de cei care din anumite motive nu pot,nu vreau,nu sunt lasati,le e frica sa vina la un concurs sa-si etaleze cunostintele,sa-si faca strategiile,sa discutam la un pahar daca pestele nu raspunde.
ca sa nu mai zic de jigniri,injuraturi mascate s.a.
parerea mea e ca nu mergem intr-o directie buna,benefica pt cei care au investit,au pus suflet,au renuntat la multe :!: :!: :!: -pt ce :?: :?:
sa-ti fie frica sa mai postezi,ca sar "tastaturile"pe tine :?: :?: si marii PESCARI DE COMPETITIE autointitulati de CRAPMANIA :wink:
PS cred ca am scris cam mult.ma duc sa ma hidratez :wink:
nu e nimic personal,vladut.e doar o observatie :wink: :wink: :wink:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”