Diverse discutii

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de RazvanG »

Genes Florin scrie:cunteti la carciuma impreuna???????????
sa sti ca mi-a dat prin crbl si treaba asta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
daca da....mari bulangi sunteti domnilor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu de alta,dar nu ne-ati invitat si pe noi :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Dragos Sinca »

Chiar in toate posturile legate de CM trebuie sa se ajunga la panarama? Sunt oameni care nu au avut nicio legatura cu CN-ul si cu toate asta posteaza numai legat de acest subiect.

Este asa important traficul? :(

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de miyagi »

Pai ce sa facem mai oameni buni cand ne macina impotenta? Improscam cu fecale in stanga si-n dreapta si distrugem ce nici macar n-am construit noi cu mana noastra. Ne pisem pe unii sau pe altii ca am ajuns vedete.
Urban culture.

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Genes Florin »

RazvanG scrie:
Genes Florin scrie:cunteti la carciuma impreuna???????????
sa sti ca mi-a dat prin crbl si treaba asta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
daca da....mari bulangi sunteti domnilor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu de alta,dar nu ne-ati invitat si pe noi :lol: :lol: :lol: :lol:
eu nu pot veni razvane ca am zapada cat gardu :D
dar consum si vb la tel :lol: :lol:
Balta Puiesti

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Genes Florin »

cornel.s scrie:Pai ce sa facem mai oameni buni cand ne macina impotenta? Improscam cu fecale in stanga si-n dreapta si distrugem ce nici macar n-am construit noi cu mana noastra. Ne pisem pe unii sau pe altii ca am ajuns vedete.
cornele nu te cunosc, dar prost nu esti.
lasa zmardoiala ca aici nu este loc.
nu ai vazut incidente ce-au fost pe balta si nu mai stiau oameni cum sa se scuze...
vezi ca toti care se balacaresc pe forum cand se vad pe balta se pupa si stau la spritzuri....
Balta Puiesti

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de gabi1 »

o dati in zmardoiala si amenintari copilaresti...
cornele parca tu nu erai implicat in miscarea crapista, ce te face asa vehement?
Si-a luat nasul la purtare, a aflat de curand ca este nepotul lui Scumpu si var cu Tudorache Costel....
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de miyagi »

Genes Florin scrie:o dati in zmardoiala si amenintari copilaresti...
cornele parca tu nu erai implicat in miscarea crapista, ce te face asa vehement?
daca nu aveti nimic de facut luati o lopata si dati zapada asa se mai duce din energie.
eu am facut-o :wink:
Frate am dat pana acum p-aia din strada si probabil de-asta am derapat. Acum sunt in casa cu copiii si imi fierbe si maduva in mine cand vad de cata mizerie sunt in stare unii si altii. Oare noi restul suntem chiar pe langa? Degeaba? Suntem praf de-si permit la modul asta?

In miscarea crapista stii care e diferenta dintre tine si mine Florine? Ca tu ai un club inregistrat facut pe genunchi pe care trebuie sa-l suporti aiurea, iar eu il construiesc sa nu mi-l intoarca nici Vladeanu, nici Pangica, nici Fane, Banicioiu sau Selaru.
Urban culture.

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Genes Florin »

cornel.s scrie:
Genes Florin scrie:o dati in zmardoiala si amenintari copilaresti...
cornele parca tu nu erai implicat in miscarea crapista, ce te face asa vehement?
daca nu aveti nimic de facut luati o lopata si dati zapada asa se mai duce din energie.
eu am facut-o :wink:
Frate am dat pana acum p-aia din strada si probabil de-asta am derapat. Acum sunt in casa cu copiii si imi fierbe si maduva in mine cand vad de cata mizerie sunt in stare unii si altii. Oare noi restul suntem chiar pe langa? Degeaba? Suntem praf de-si permit la modul asta?

In miscarea crapista stii care e diferenta dintre tine si mine Florine? Ca tu ai un club inregistrat facut pe genunchi pe care trebuie sa-l suporti aiurea, iar eu il construiesc sa nu mi-l intoarca nici Vladeanu, nici Pangica, nici Fane, Banicioiu sau Selaru.
ce inseamna (suporti aiurea)????????
Balta Puiesti

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Genes Florin »

cornele fa tu un club si pe genunchi si dupa mai vb.
sa vad eu cum te descurci atunci si cat de vehement vei fi.
treaba este simpla ca si in politica.......
este loc pe pamant pentru toata lumea...
linisteste-te ca nu rezolvi nimic :wink:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de miyagi »

Genes Florin scrie:
cornel.s scrie:Pai ce sa facem mai oameni buni cand ne macina impotenta? Improscam cu fecale in stanga si-n dreapta si distrugem ce nici macar n-am construit noi cu mana noastra. Ne pisem pe unii sau pe altii ca am ajuns vedete.
cornele nu te cunosc, dar prost nu esti.
lasa zmardoiala ca aici nu este loc.
nu ai vazut incidente ce-au fost pe balta si nu mai stiau oameni cum sa se scuze...
vezi ca toti care se balacaresc pe forum cand se vad pe balta se pupa si stau la spritzuri....
Nu ma intereseaza smardoiala de nici-un fel. Sunt satul pana peste cap. Ma pup si eu si stau la sprituri si sa stii ca duc si eu un pic, dar uite ca ma trezesc legat la cap cu una sau alta. Inteleg frate sa-ti tii punctul de vedere, dar cand incepi sa ti-l impui si umilesti omul nu te astepti si la reactii?!!!!! Ca-i pacat e adevarat. Nici eu nu plec de-acasa la balta fara ceva la portbagaj. Nu conteaza ca sunt vreo 20 de metrii de carnati, 5 litrii de palinca buna. N
icidecum vreun wisckey de garaj.
Pangica s-a gandit el asa sa ma santajeze cu nevasta-mea si-si baga nasul in contul ei de facebook. Si toate astea de la ce? De la sectiunea de CN? Ca el vrea intr-un fel si eu in altul? Ma pune sa ma interesez de el pe net si ce gasesc?! Ca este ......... si se cearta cu toata lumea peste tot!!!!! Ia bagati pe google sa vedeti cum il i-au si aia de la vanatori si vine p-aici sa faca "efecte" ca il sustine Vladeanu. Toata lumea il arde la portofel si el se da la new entry-uri ca sa-i ia seama, ca si pionierii astia or veni asa din varful copacilor de unde a cazut Iovan!
Urban culture.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”