AGVPS - APCR - ACVILA

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Costica, tu le iei pe toate la misto si nu e bine.
Te-ai gandit vreodata ca exista si varianta sa stai sa vezi CN la televizor ?

PS Adevarul este ca imi este deosebit de frica sa ma intrec cu tine la pescuit, dar asta din alte motive decat cele la care te gandesti tu.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Zarguzon Adi »

@Mirceaf: cand se termina argumentele incep jignirile; amice sunt vaccinat; trezeste-te ca nu-ti va ridica nimeni nici o statuie;si fii mai concis si incearca sa nu-ti mai modifici postarile si apoi sa-i faci pe altii nebuni;de furacios nu-ti bate capul ca el stie sigur ca de el e vorba;

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de mirceaef »

ma bucur ca dialogam asa bine, adi. ai vazut ce bine vorbim noi impreuna si ne intelegem separat?!

si caciula aia, cum ti-am mai zis, iti vine fain. sa n-o dai jos. si luneta ... foarte mishto. eu intotdeauna am admirat persoanele care stau bine cu respectul de sine.

sanatate domnu' adi ...
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Buhac »

Vladut
Eu sigur o sa vad C.N la televizor la ce echipa am :lol: :lol: :lol:
Dar in Anglia voi merge cu ei si vei fi TU la televizor :lol: :lol: :lol

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ Buhac

adica tu nu o sa pecuiesti? ce naiba...
pai si atunci la ce te-ai zbatut ma atat. nu cred ca e corect.
Anglia? ... e drum lung Costica...cei mai buni sa castige, iar daca coi veti fi aceia..Fir intins. :wink:
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Buhac »

Gabita
Eu o sa pescuiesc numai in cazul cand lotul de pe locul doi se va apropia de noi sub 500 kg :lol: :lol: :lol:
Trebuie sa invete si tineretu :lol: :lol: :lol:
Despre _oi; se pune in otet inaite de a fi prajit ori se suge suge cu trompa :lol: :lol: :lol: :lol:

maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de maty »

Sunt membru pescar sportiv al asociatiei Acvila Buc.,cu carnetul vizat la zi de f. multi ani. Pana acum,in 2010 am participat ca reprezentant al acestei asociatii la toate C. Nationale ce sau disputat in Romania pe sectiunea de pescuit stationar,la individual.
Acum in 2010,ma bucur sa vad ca am sanse reale de a reprezenta asociatia Acvila sin C.National de pescuit la crap,(organizat de catre APCR),impreuna cu cei ce formeaza echipa de pescuit la crap a acestei asociatii.
Trebuie sa fac urmatoarele precizari;
1 La sectiunea pescuit stationar pe echipe,fac parte din echipa Energo-Team Romania,nu din clubul Energofish,care deocamdata nu exista.
2Firma Energo este doar sponsorul meu pe linie de pescuit stationar.
3 Deci nu este cazul si nici nu doresc sami dau demisia de undeva.
4 Este perfect regulamentar sa reprezint asociatia Acvila ca pescar sportiv in cadrul C.National de pescuit stationar,cat si ca pescar de crap,cu dreptul de a participa intro echipa a acestei asociatii la C.National de pescuit la crap.
5 Sponsorul poate fi in continuare firma Energo.si de ce nu oricare altul.
6 Ppescuitul de competitie imi place f. mult,si miam dorit dintodeauna sa pot concura alaturi de cei mai valorosi pescari,ptr. care am toata stima si consideratia.
Deci daca respect atat pe participanti,cat si regulamentele,nu cred ca poate cineva sami ingradeasca dreptul de a alege,dreptul de a participa,fie la CN. de pescuit stationar,fie la CN.de pescuit la crap,fie la ambele simultan.
Sper ca am fost destul de clar si nam suparat pe nimeni.
ajutorul vine de sus.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Victoras Petcu »

Maty,pentru anul 2011,am de gind sa-mi fac un club de crap si as vrea sa te intreb daca ai dorii sa faci parte din el.Ce zici?
Victoras Petcu

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de EX-UL »

@Maty

Costele este super decenta postarea ta si iti multumesc ca tu macar esti sincer in ceea ce spui . Ca intotdeauna ai fost si esti un mare caracter ! Ma indoiesc ca tie iti convine situatie asta in care poate printr-o intimplare nefericita te afli momentan si eu cred ca prin valoare iti poti gasi loc in aproape orice alt club , deja inscris legal la CN . Despre AVPS Acvila nu discut acum .... si nici macar nu stiu daca am caderea , dar prieteneste iti zic ca mai ai timp sa te gandesti SI la interesul tau personal . Te stiu un om drept si moral , situatia in care te-au pus noii tai "colegi de asociatie" este jenanta pentru toata lumea care te respecta si te apreciaza .

ionescu marian m
Pescar de competitie
Mesaje: 514
Membru din: Lun Dec 28, 2009 22:04
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de ionescu marian m »

petcuvicto scrie:Maty,pentru anul 2011,am de gind sa-mi fac un club de crap si as vrea sa te intreb daca ai dorii sa faci parte din el.Ce zici?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ar fi cea mai buna alegere nea Victoras,echipa care-l are pe nea Mati in componenta are un mare avantaj din start

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”